AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Genc Sefaj,komandant Kimja çka lypi te lagjeja e trimave

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Genc Sefaj,komandant Kimja çka lypi te lagjeja e trimave   Lun 4 Avr - 16:47


Xhelal Selmani Toplana
3 avril, 13:32 · Koumanovo (Macédoine), Macédoine · 

Genc Sefaj ,, Komandan Kimja e leshit,, po çka lype ti né lagjen e trimave o kodosh i kodoshévé or bir i kurvés dhe kush té thirri o bastard!,,jepi pérgjigje gjykatés pse béri vetvrajseje Nusret Kaloshi ,kur ju u dorézuat me komandant SOKOLOVIQIN!,Ju o kurva té UCG ju nuk njihni as komb dhe as njerzim ju njihni vetém Euro dhe Dollaré!.
J’aimeAfficher plus de réactions
CommenterPartager


18Vous, Xhelal Selmani Toplana, Kujtim Kurti et 15 autres personnes

Commentaires


Kujtim Kurti CIA - SHISH - AKI.....

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 avril, 16:07Xhelal Selmani Toplana e paske harrue edhe DSK e Sashos Kujtim Kurti


Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 avril, 18:15Kujtim Kurti DSK...ne kete skandal ishte vetem ekzekutuese...ndersa organizator ishin vetem CIA - SHISH - AKI

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 avril, 18:23Xhelal Selmani Toplana 48 Eu miljon né pyetje kané qené né Grupin e Kumanovés as njé lesh nuk e kané marré!!.pérpos qé i tradhetuan ca djem qé nuk kishin kurré faré infomata se pér çka po luftohej!,ma i tradhetuari éshté Nusret Kaloshi!.

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 avril, 18:30Osman Prilep Xhelal Selmani Toplana Une isha 100% i bindur se do te tradhetohen ne Kumanove ..............

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 3 avril, 20:07Xhelal Selmani Toplana nga kushOsman Prilep konkret dhe pér çfaré tradhetie flet pér Kodoshin e kodoshéve Genc Sefaj dhe Sokoloviqin!!???????.pérgjigje pres Osman Prilep,

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 3 avril, 20:48Xhelal Selmani Toplana kéta i ka tradhetuar EU dhe Dollari!.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 avril, 20:48Osman Prilep eshter teme e gjete e kemi diskutuar para se te ndodhe

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 avril, 20:52Votre réponse...
Arben Doqi


J’aime · Répondre · 1 · 3 avril, 19:30Arben Doqi Ska koment 

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 avril, 19:31Votre réponse...
Haxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana,tani e morra vesh per Nusret Kaloshin qe paska ba vetvrasje .Zoti i shkatrrofte ata qe e paskan shtie ne kurthe.

J’aime · Répondre · 2 · 2 hHamdi Ndrecaj Thione qe burrat nuk qajne por loti i burrit po e tyhejka edhe gurin poebejka cop cop ..


Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 h · ModifiéXhelal Selmani Toplana Dreçi nanén (majkén)kétij qenit Genc Sefés,Sokoloviqit ,Malishevskit,dhe Junikovskit Shehoviç!!!.bre tradhetarét e majkés té kurvave.

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 2 hHamdi Ndrecaj Shun e vertet Kaloshi kaqen shok i yni dhe zvendes i gardes por ..megjithe dhimbjen qekemi nuk dime te spjegojme qka .sepse asi nusreti ka perfunduar ne komanov..sigurt qe ne ate liste te ekzekutimit ishim edhe ne ..ajo dihet boterisht..

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 h · ModifiéXhelal Selmani Toplana Hamdi Ndrecaj ky ftyra e Shkaut sefaj té gjitha i diné çka kérkoj ky me ardhé né Kumanové

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 hHamdi Ndrecaj Pa coment ..imoren djemt ne qaf ..shkurt kjart .

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 hVotre réponse...
Xhelal Selmani Toplana s'ka çka komentue o Haxhi Kuçi e diné krejt bota pér kéta pisa té shitur

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 hVotre commentaire...
[ltr]https://www.facebook.com/xhelal.aliu/posts/1149590955075547?comment_id=1150557548312221&reply_comment_id=1150561664978476&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1459801384957593
[/ltr]Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Genc Sefaj,komandant Kimja çka lypi te lagjeja e trimave
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: