AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 UçK es ftyren ja morren Komandantat e luftes zoti i marrofte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: UçK es ftyren ja morren Komandantat e luftes zoti i marrofte   Lun 4 Avr - 16:49

Gzim Zymeri
2 avril, 09:27 · 

Ne qoft me ja marr ftyren UCKse ja kan marr Komandantat e saj bre allahu i marroft,vraju e shaju per pazare te Droges e knej kishe shkaku i shpiunave te UDBse tu dal neper Gjygje,veq qeky Sallustra ish kan DR Sallustra per Rrjetet e Droges,dhe tash shkoj ne Beligrad me i zan edhe ata dhe me i ba bashk me komandantat e UCKse ne Gjykaten Speciale,sepse ato Tomohovkat duhet me i pagu dikush,kshtuqe Adem Demaqi pat rrejt ja u pat tut me than qe nuk i lan me vjedh shlir,por i lan me shit Krune te Serrbis e tash jau mbledhin krejt e kerrk ne Biruc.!


J’aimeAfficher plus de réactions
CommenterPartager


3Vous et 2 autres personnes

Commentaires


Haxhi Kuçi Gzim Zymeri,krejte mvaret nga komandantat e luftes.Kurse ushtaret veprojne sipas urdherave te tyre,dhe nuk japin pergjegjesi fare.çka bene qika hek kujshia(populli).Keta komandanta te hoteleve e kane flliq uçk en?Dhe a duhet me lavderue luften?

J’aime · Répondre · 2 avril, 13:53Gzim Zymeri Wikiliksi po mi vjedh informatat......http://www.gazetaimpakt.com/.../wikileaks-publikon.../Wikileaks publikon dosjen kriminale të Hashim Thaçit - Gazeta Impakt
GAZETAIMPAKT.COMhttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=224562424567341&id=100010407543673&comment_id=226072781082972&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1459798850187081
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
UçK es ftyren ja morren Komandantat e luftes zoti i marrofte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: