AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sabit Geci e Gani Geci,agjent te UDB

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sabit Geci e Gani Geci,agjent te UDB   Lun 4 Avr - 16:53

Kujtim Kurti
1 avril, 20:22 · YouTube · 

Gani Geci dhe Sabit Geci...janë agjent sekret të UDB....që kurrë në jeten e tyre nuk kan vrarë asnjë çetnik serb...por kan vrarë vetëm trimat e UÇK...
Sot....keta dy kriminela lëvizin të lirë....japin deklarta në gjykaten speciale...dhe janë milionera...
No commentRrëfimi i Sabit Gecit, ish komandant i UÇK -së (Intervista e plotë)

YOUTUBE.COM


J’aime


J’aimeJ’adoreHahaWouahTristeGrrr
[size]


CommenterPartager[/size]

25Xhelal Selmani Toplana, Bajram Shabani et 23 autres personnes

Commentaires


Adriano Adri Barrela Ky ka pare ma shum se plot veq me haraq shka ka punu ika bo miljonat

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 20:25Kujtim Kurti Adriano Adri Barrela

Pse....nuk dalin kurr Gani Geci dhe Sabit Geci ne intervist ne TV....me fol kunder njeritjetrit....por flasin gjithmone vetem nga distanca....sikur Rexhep Selimi dhe Ramiz Lladrovci......Voir plus

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 avril, 20:27Kujtim Kurti Bajram Shabani...

J’aime · Répondre · 1 avril, 20:31Kujtim Kurti Gzim Zymeri....

J’aime · Répondre · 1 avril, 20:32Gzim Zymeri a répondu · 1 réponseKujtim Kurti Haxhi Kuçi...

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 avril, 20:32Bekim Qorri a répondu · 2 réponsesKujtim Kurti Gani Sadiku...

J’aime · Répondre · 1 avril, 20:32Kujtim Kurti Rifat Nikqi....

J’aime · Répondre · 1 avril, 20:32Kujtim Kurti Nexhat Sadiku...

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 20:33Bajram Shabani Shume e vertete Kujto.

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 20:35Kujtim Kurti Bajram Shabani

Po pra....Sabit Geci dhe Gani Geci...qe 17 vite paraqiten gjoja po e kritikojne njeritjetrin.....por kurr nuk dalin ball per ball ne TV...sepse nuk i lejon UDB...prandaj japin deklarat vetem nga distanca.......Voir plus

J’aime · Répondre · 2 · 1 avril, 20:39Rifat Nikqi Kujtim Kurti secili do pergjigjet per dbamet e tyre, nat dynja kush nuk asht shku pa i la borgjet e ksaj dynjaje, veq ka pak vanim se pshtim nuk kan

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 20:40Kujtim Kurti Rifat Nikqi

Ndegjoje me vemendje kete intervist......dhe te gjitha intervistat nga distanca te Gani Gecit dhe Sabit Gecit.......Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 20:44Kujtim Kurti No comment....
J’aime · Répondre · 1 avril, 20:58Adriano Adri Barrela Kujtim Kurti valla edhe une kish pas qef po per kto edi se shum biznismen ka falimentu mitrovic ky edhe kur ka vozit ky Bmv x6 ne fillim si udal nat koh bojke te 100 mishi euro

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 21:09Arber Berisha Para lufte Drenica ketij i kane thane " Baba i hajnave" , se veq me qat pune asht marr!!

J’aime · Répondre · 3 · 1 avril, 21:13Kujtim Kurti Adriano Adri Barrela

Gani Geci dhe Ram Maraj.....ja kan vjedh Dr.Ibrahim Rugoves 3.200.000 DM......se nuk kan shku me rujt Rugoven po me vjedhe....

J’aime · Répondre · 4 · 1 avril, 21:15Masquer 21 réponsesAdriano Adri Barrela Kujtim Kurti edhe bon vaki qe ja kan vjedh po sa kom ni sa kom lexu sa jom informu per Ganin skom ni qe esht mar me tradhtina per hajni skom vet kon po per ket berllogin tjeter Qopen slojn gjo pa thon shkaj ka ardh per doresh ka bo mas lufte kon ta vetsh per to tregon ky esht ralitet le ky po eka pas ni dhoner si femen edhe ati ibike hise me shku me marr haraq

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 avril, 22:02Haxhi Kuçi Adriano Adri Barrela O i nderuar,gjere sa te heshtim,keta qent e serbise nje dite kane me na qi nanen e edhe te vdekurit.Tregonja te gjitha te zezat e le tju q.. n. dikush,e ti thojme stope tradhetareve.

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 23:07Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,a ka mundesi kur plumi te rroke ne kraheror e te kethehet ne zemer ,i njeti plume?Keshtu deklaroi Sabiti.

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 avril, 23:09Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Ndegjoje me vemendje kete intervist......dhe te gjitha intervistat nga distanca te Gani Gecit dhe Sabit Gecit....

Keta gjithmone thojne....ne e kemi dashur Dr.Ibrahim Rugoven !!!...

Dhe keto jane rrena te kulluara....sepse keta dy zagar te SHIK e kan luftuar gjithmone Dr.Ibrahim Rugoven dhe e kan shkatrruar LDK

Faktet flasin vet

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 avril, 23:10Haxhi Kuçi Kujtim Kurti Per Sabitin shume nga drenica me kane shkrue,dhe kam lexue shkrime e artikuj neper gazeta;Qe ka vjedhe,kindapue shok te vete qe e kane mbajte me buke.Per Ganiun kam ndegjue e lexue qe ne vetmbrojtje i ka vra dy;Sandokanin,dhe Ruzhdiun.Sabiti deklarone se Gani Geci e ka kindapue Gani Kocin,por nuk eshte e vertete,eshte shpifje se Gani Koci e kish perhape kete lajm,me pas qen e vertete.

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 23:16 · ModifiéKujtim Kurti Haxhi....nuk guxon Gani Koci me fol e lere mo me permend kete rast....se e largojne nga PDK

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 avril, 23:17Haxhi Kuçi Kujtim Kurti Kam bisedue me Gani Kocin e kam bere pytje a ka qen e vertete?Jo more me thote hiqju atij mshjellanit.

J’aime · Répondre · 1 avril, 23:18 · ModifiéHaxhi Kuçi Kujtim Kurti Edhe me Sanijen kam bisedue para disa viteve,dikuri ja nisi te me thote se me paska pague Gani Geci me ja vra femit e saj.Nuk kish fare logjike.

J’aime · Répondre · 1 avril, 23:20Kujtim Kurti Ndegjoje intervisten...
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 avril, 23:23Haxhi Kuçi Kujtim Kurti Nuk po aktivizohet.Por e lexova artikullun varri pa kufome,kjo po me qydit,nuk çenka kufoma e Sandokanit,çka i paskan ba?

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 23:26Kujtim Kurti
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 avril, 23:35Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,Sanija po deklarone se Ganiu eshte kriminel,dhe deklarone se Ganiu ka vrare shume njerez,le ta cek nje qe populli nuk e dine.https://www.youtube.com/watch?v=GQrU4-ItelAINTERAKTIV - VARRI PA DESHMOR (ABEDIN…
YOUTUBE.COM


J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 1 avril, 23:40Adriano Adri Barrela Karren more kjo edhe zabit o burr pleq ton kan thon moti gjaki trimt sup tradhtarve ju ka ardh funi sdurojn mo me mbrojt tradhtit mos mej kallzu ste len gjaki o Haxhi Kuqi shka thot zabit eshka thot sandokani kto jan prralla realiteti esht aj qe ka dhon drejtsija kur munohesh mej bo keq dikuj te fjon ekeqja

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 avril, 23:47Haxhi Kuçi Adriano Adri Barrela kur ti del me vra diken,duhet me dite se ne vetmbrojtje ka te drejte me te vra.Ama nese Ganiu ka vra dike,tjeter,pse gjere sot nuk deklaroi dikush?Kam bisedue me shume njerez dhe kush nuk me ka tregue se Ganiu ka vra dike ne lufte.

J’aime · Répondre · 1 · 1 avril, 23:54Xhavit Dalloshi GANI GECI KA BASHKPUNUE ME FORCAT SERBE KY SKA QENE NE UCK PO ME BUKOSHIN;KETO QKA I THUE TI HAXHI JANE PETLLA NE UJE ! Ky te gjithe i vrajti ne vet mbrojtje a kauboje ke a ! Sandokanin e ka vra me urdher te serbise djale me te mire me te urte ska pas ! Po kete pe mbrone gjygji ldk dhe serbia ! Ky ganiu sa kane ne lufte hiq o Haxhi..as ne UCk -. uck e vertetone se ky ska qene ne uck as ska pas lidhje me adem Jasharin ! Mos i besoni rrenave te nje krimineli dhe dezertori..

J’aime · Répondre · 2 · 2 avril, 23:20 · ModifiéKujtim Kurti Xhavit Dalloshi

Pajtohem plotsisht me mendimin tuaj...émoticône like

J’aime · Répondre · 1 · 2 avril, 23:08Haxhi Kuçi Xhavit Dalloshi ,nuk mundem ti besoj Sanije Gecit ne genjeshtrat e sajaSa per Gano Gecin po ta them te verteten se nuk e njoh hiq,as qe ka qen ne lufte as qe ska qen.Por nuk di as qe ka qen i lidhur me udben e serbise.Nese ju e keni njfoft perpara dhe...Voir plus

J’aime · Répondre · 3 avril, 00:27Haxhi Kuçi Sandokani ne fshatin Runik ka fundi i shtatorit e ka vra nje berber te shkrete mu para 6 femijeve dhe gruas Muhamet Brica e quanin ..e ka vra vetem pse ai si barber dhe nje here aty ke ai kishin qeth floket nje serb.Per kete e etiketoj si spiun dhe e masakroj mu para familjes.
Edhe ne Kline rastin e njefar Ali Racit edhe ate disi ne kete menyre e ka ekzekutuar.. per kete rast jane denuar Tahir Desku dhe Dibran Fyelli si bashkepuntor ne kete krim..

J’aime · Répondre · 3 avril, 00:31Haxhi Kuçi http://www.zemrashqiptare.net/ajax.php?mod=news_comment...

J’aime · Répondre · 3 avril, 00:31Xhavit Dalloshi Nuk quhet njeriu shpijun pse ka vra naj tradhtare bile pak kane vra se jemi mbushe me shpijuna dhe per kete jemi aty ku ka pas deshire serbia prap nen serbi ! eshte mendimi yt dhe problemi yt se ken perkrahe po duke perkrahe tradhtaret e llojit gani geci nje psikopat vetem se bje poshte dhe humb rrespektin ne popull !

J’aime · Répondre · 3 avril, 09:31Haxhi Kuçi Xhavit Dalloshi Xhavit,nuk jam ka e perkrahu as Ganiun as Sandokanin,lete dalin ne duel prane ekranit .Le tja tregone secili te bamet e tija.Une kur kam ba pajtimet e gjaqeve dyja palet i kam vizitue dhe shkurte e shqip u kam ba pyetje nga ma te ndryshmet pse ju erdhi puna gjere tek flliqesia(vrasja),pastaj ua kam thene secilit se çfare ka ba e nga kush kane qen te nxitur.Tek e fundit as Geci as Sanija nuk me bejne pagesa dhe skam interes sa qimja nga keta.Pos kam deshire me dite masa pse erdhi gjere tek kjo vrasje.Sepse edhe Sandokani ka vrare njerez pa qen shpiuna.Une kurr nuk ja kam dhene krahune te fortit edhe neqoftese kane qen 100 mashqi ne ate kombile.E dine kete punen time hoxha nga Bubaveci Xhevet Kryeziu,Jakup Kastrati,,Kajtaz Rrecaj i ndjeri,e profi i ndjere Bajram Kurti.Drejtesi vehet ne vendin e vete kur dyja paleve ja thuash ne sy shkakun,dhe seciles pale i flene pajtimi.

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/986031621491171?comment_id=987717911322542&notif_t=like&notif_id=1459775164267499
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sabit Geci e Gani Geci,agjent te UDB   Lun 4 Avr - 16:53

Kujtim Kurti No comment...
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 avril, 22:37Haxhi Kuçi Kujtim Kurti njeri nga keta te 13 eshte Cen Desku,pse e paten arrestue e ka fjalen mbi shpine hoxha i Bubavecit Xhevat Kryeziu,sepse kane qen shok te mire bashk me Jakup Kastratin e tjere.Pse e them kete,sepse Hoxha ka qen vete ne lufte.Une kam pajtue...Voir plus
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sabit Geci e Gani Geci,agjent te UDB
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: