AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 uçk ushtria e Gruecskut

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: uçk ushtria e Gruecskut   Lun 4 Avr - 16:58

Xhelal Selmani Toplana
2 avril, 19:36 · 

hahaha!!!, Komandant TELI Komunikaté Nr4 po vjen pérvjetori i maskaralléqeve,dhe pislléqeve!!,qé prap dojné ta ngranin kokén e tyre!,dhe asgjé tjetér!.


„Ослободителната војска на Груевски“ ја презеде одговорноста за нападот во Гошинце
Коминикето е потпишано од извесен командант Тендерими од самонаречената „Ослободителна војска на Груевски“
FOKUS.MK
J’aime


J’aimeJ’adoreHahaWouahTristeGrrr
[size]


CommenterPartager[/size]

8Vous, Xhelal Selmani Toplana, Hamdi Ndrecaj et 5 autres personnes

Commentaires


Rrebel Rrafshi po del ne shesh o shoku

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 2 avril, 19:46Haxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana,lumi toka qe te mbane e mjeri ti qe jetone ne mesin e tradhetareve.Po dalin fjalet e Ibrahim Rugoves.Ibrahim Rugova ashiqare ishte kryetar i Kosoves.Po çka me ba me keta hora qe po na shiten si çlirimtar te ILIRIDES?Ky skeq ja ka ntert gojen disave çlirimtareve.Le te japin pergjigje nese ua mbane se shume po qojne pluhur si patriota me bateria.

J’aime · Répondre · 2 · 3 avril, 02:37Xhelal Selmani Toplana lufta e 2001 as pér lesh nuk kishte qené edhe pse bénén çka arritén asgjé Zero tradhetija vrasje shitje territorresh,e 1000 mijé maskaralléqe té zeza!. plus skenare té rrezikshme té masakrojné popullatén.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 3 avril, 12:48Haxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana ,shume evertete,por horat ende po shpurdhin duke na shite tradhetine per çlirim.


https://www.facebook.com/xhelal.aliu/posts/1149140725120570?comment_id=1150273191673990&notif_t=like&notif_id=1459771973433800
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
uçk ushtria e Gruecskut
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: