AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shqiptareve te vertete su ipet mundesia me udheheq popullin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shqiptareve te vertete su ipet mundesia me udheheq popullin   Lun 4 Avr - 17:01

Arben Jashari O , jepi Xhelal , se ndryshe nuk i'u futet në tru popullit ton, pajtohem edhe me Haxhi Kuçi'n , se burrave të vërtetë nuk i'u jepet rasti të marin në duar të veta këtë çështje , ose vrahen - eliminohen në start , ose menjëherë i'u bëhet ndonjë montim politik.


https://www.facebook.com/xhelal.aliu/posts/1144104498957526?comment_id=1144405945594048&notif_t=like&notif_id=1459712475002401
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shqiptareve te vertete su ipet mundesia me udheheq popullin   Lun 4 Avr - 17:04

Xhelal Selmani Toplana a partagé la photo de Hafko Kobra.
2 avril, 19:21 · 

E paskan gabue njé germé G!, Gruevski!, UCG!. dhe e dyta UCKja mé ska çka kérkon né Ilirida!!, e ju qé léshoni komunikata té leshit kalojani bukur Llaskuca té shitur dhe pordhacaké!.

Hafko Kobra
6 février · Skopje, Macédoine · 

Ushtria Çlirimtare Kombëtare
SHTABI I PERGJITHSHEM I UÇK-së
KOMUNIKATË

J’aime


J’aimeJ’adoreHahaWouahTristeGrrr
[size]


CommenterPartager[/size]

7Vous, Xhelal Selmani Toplana, Almedin Ibrahimi et 4 autres personnes

Commentaires


Haxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana,vetrete jeni penicilina e sherbetoreve te shkaut.Sllogane enveriste dhe sherbetore te shkive,na kane lodhe keta popullin,na roberuan dhe po qesin shkelma mu si magari para se me ngordhe.Mos lejoni qe tju pergadisin skenare si t...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 3 avril, 02:49Xhelal Selmani Toplana Ku jané raca e Pederaséve qé nuk paraqiten,tradhetarét ,komandant leshat dhe qimet!!,ja u çifté dreqi nanén se kéta KURAVA jané nuk jané mashkuj qé dalin me késoj Komunikata!.


https://www.facebook.com/xhelal.aliu/posts/1149129865121656?comment_id=1149333111767998&reply_comment_id=1149577545076888&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1459680762815596
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shqiptareve te vertete su ipet mundesia me udheheq popullin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: