AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Skenaret e terrorrizmit ne amerike,france e breuksel

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Skenaret e terrorrizmit ne amerike,france e breuksel   Lun 4 Avr - 17:13

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9?fref=nf
Kujtim Kurti a ajouté 2 photos — choqué.
25 mars, 12:59 · 

Faktet e mija ishin 100 % tė sigurta....sherbimet sekrete rralizuan sulmin terrorrist nė Bruksel....
No comment


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Skenaret e terrorrizmit ne amerike,france e breuksel   Lun 4 Avr - 17:21

[size=40]E dyshimtėRazzėrse kjo vajzė u gjend nė tė gjitha sulmet terroriste nė botė?(Foto)[/size]

Botapress,24 mars
Njė foto qė po qarkullon nė internet ,tregon njė vajzė e cila ėshtė fotografuar menjėhėre pas sulmeve tė ndryshme, nė ShBA ,Paris dhe Bruksel ,duke pretenduar se ishte duke folur ne telefon .
Shumė njerzė komentojnė se ajo ėshtė vajza e njejtė nė tė gjitha fotografitė ,dhe se ajo mund tė jetė nje agjente sekrete qė ka ndėrruar dukjen nė tė gjita sulmet e ndryshme qe kane ndodhur ne bote.
Mundesinė se kjo vajzė ėshtė agjente e shėrbimeve sekrete, e pohon edhe vet gazeta britanike.
Fotografia,ka vėnė nė debat mijėra komentues nė faqen e gazetes britanike ,dhe askush nuk di tė jap njė shpjegim pse kjo vajzė ėshtė e njejta dhe gjendet nė tė gjitha sulmet terroriste.
Ky nuk eshte rasti i vetem i tillė, per te cilin bėhet debat nė rrjete sociale .
Mė pare eshte shkruar edhe per nje femije i cili eshte gjendur nė sulmet e Sandy Hook ne Amerike, poashtu edhe ne ato te Parisit.
 


Burimi Inverse.com
Perktheu dhe Pershtati Botapress
http://botapress.info/e-dyshimteperse-kjo-vajze-u-gjend-ne-te-gjitha-sulmet-terroriste-ne-botefoto/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Skenaret e terrorrizmit ne amerike,france e breuksel
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: