AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurtin e bllokon Milaim Zekani si mua

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurtin e bllokon Milaim Zekani si mua   Lun 4 Avr - 17:24


Kujtim Kurtichoqué.
25 mars, 09:24 · 

Milaim Zeka....agjent sekret i UDB...para 10 min më bllokojë në Facebook...vetëm për arsyen që ja publikova një infomacion me FAKTE.....
No comment


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurtin e bllokon Milaim Zekani si mua   Lun 4 Avr - 17:27

J’aime · Répondre · 25 mars, 09:30Kujtim Kurti Ammirr Bytyqi

Qka po quditesh....po pra askush nuk ka guxu me bo intervist me presidentin Ramiz Alia ne vitin 1987 pa e marre lejen speciale nga UDB....prandaj Milaim Zeka ma futi bllok ne FB...sepse ja zbulova gjurmet.....

J’aime · Répondre · 25 mars, 09:30Jella Kastrioti Mos haje Mut ai se e paska vertetu me goj te vet a ka pas Pun me r. Alin

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:30Kujtim Kurti Labi Statovci....

J’aime · Répondre · 25 mars, 09:30Kujtim Kurti Bela Jolla

Qka po quditesh....po pra askush nuk ka guxu me bo intervist me presidentin Ramiz Alia ne vitin 1987 pa e marre lejen speciale nga UDB....prandaj Milaim Zeka ma futi bllok ne FB...sepse ja zbulova gjurmet.....

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:31Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj...

J’aime · Répondre · 25 mars, 09:31Bytyqi Ammirr o kujtim shi komentin.qa.ta.ka shkru smuj thom.kurgjo.deri.vitib 1999 krejt.jem.kan me.shki.

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:31Bytyqi Ammirr kem jetu bashk.e kem.punu bashk sdo.me.thon shpiub njeri e ka.qat profesion

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:32Basri B. Hasani Milazim papaku Vec fol,e mizen mas veshi e ka gjithe..

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:32Bytyqi Ammirrnqofse.din.diqka.tjwter.pos.intervistes.na.trego.per.milaim.zeken

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:33Bytyqi Ammirr jo.veq per ni.i.tervist qe eka.njeri profeaion at pun shpiun i.thu me.qfar.ku.po.mer guzim.ti.me.fol.ma.bur

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:34Kujtim Kurti Basri B. Hasani

Ketu....Milaim Zeka e tregoje veten se eshte agjent sekret i UDB....se po te ishte i pa fajshem nuk do te kishte arsye me ma fut bllok ne FB......Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:34Bytyqi Ammirr hahaggahahagaggaha

J’aime · Répondre · 25 mars, 09:35Basri B. Hasani Po shum e vertet Kujtim edhe shum ka gisht n'shum sene kY e shum bashkepuntor tinaj..vec vjen koha per Secilin émoticône frown

J’aime · Répondre · 25 mars, 09:35Nico Progni Milazimi thot veq ne 1991 e kam intervistu Ramizin kur ishte President..

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:36Milazim Shala mosni keshtu mos urreni njeritjetrin

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:36Kujtim Kurti Gzim Zymeri

Shiko qfare kurve...eshte ky zagari i UDB Milaim Zeka....nje here ma ktheu pergjegjejen te cilen e fotokopjova shpejt...dhe mbas 2 min ma futi bllok ne FB....qe mos te kem mundesi per te reaguar......Voir plus
J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:37Bytyqi Ammirr kujtim kurti ishalla po pshton bre sho.q se shum.prej rastit kumanoves u shfaqee.palidhje.tu i.zhantazhu njerzt.palidhje mo.se.dikush.del ndeshkon midis qeshmeve shadervanit ki kujdes ka njer zhizofrena

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:37Jella Kastrioti Utbashat jan mu ata qe sta pret menja maskarent raca e serbit r e rusit shifja emrat

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:39Jella Kastrioti Suedia krejt utd k i ka pranu

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:40Milazim Shala Fak eshte se ishna ne vitin 92 serbet e bosnjes i pranonte me krime te renda kunder njerzimit

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:41Kujtim Kurti Nico Progni

Milaim Zeka....eshte agjent sekret i UDB....prandaj kete intervist ja ka mundsuar UDB ne vitin 1987 ta rralizoje me presidentin Ramiz Alia ne zyren e tij ne Tirane......Voir plus
J’aime · Répondre · 3 · 25 mars, 09:47Nico Progni Ne fakt nuk eshte qe jam shum kureshtar, por do thoja qe eshte ne te mir te opinionit publik te zbulohen disa emra qoft gazetaresh, politikanesh, dhe diplomat, qe kan bo karrier ne emer te drejtsis dhe vullnetit te mir, dhe vet kta persona dalin te pa perlyer ne asgje..

J’aime · Répondre · 25 mars, 09:54


Votre réponse...


Bytyqi Ammirr o ti kujtim normal qe tfshin edh bllok se me sen kot po moresh.per ni.intervist shpiun e ban njerin ramoz alia u kan tradhtar shoq ski nevoj me fol per milaim zeken se nuk osht qashtu se per qeto.fjal.qe pi shkrun .njerzt tbojn prall se une tnjo mir edhe tsbof shpesh tye ki kujdes kur fol per njert e paqes dhe te idealit

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:48Besnik Besimi Milazim apo Milaim 

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:49Kujtim Kurti Bela Jolla

Po pra....Suedia dhe Zvicra si shtet neutrale...te gjithe UDB-shat i ka pranuar me lejen e UDB-së.......Voir plus

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:50Albert Shishko Milalimi esht nona e...jo baba e vakive po shum e ka flliq gojen se nuk I ka hije nje burri sidomos gazetar te flas si nje adoleshent por gjera serijoze,por me ket gjuhe ai me se shumti ka fitu simpati se jo per te verteten qe flet (shkruan).po edhe kjo dot kaloj...

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:51
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurtin e bllokon Milaim Zekani si mua   Lun 4 Avr - 17:27


Jella Kastrioti Suedia hiqet si shtet neutral por veprat i ka ba ndryshe

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:51Kujtim Kurti Besnik Besimi

Me qellim ja shenova Milazim qe ta fus ne kurth...prandaj Milaimi e kuptoje kurthen...dhe nga friga ma futi bllok ne FB.......Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:51Besnik Besimi


J’aime · Répondre · 25 mars, 09:52Rifat Berisha Te myten m ekta blloka , Kujtim,,,,,

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 09:53Lumia Matoshi valla si e vogel e maj mend shkive kur ardhshin me bke dru kume ju thojshim

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:53Besnik Besimi Lire bllokat ne Kosove

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:54Idriz Ahmetaj Per Milaimin e din Kosova. Mos ta nin o Kujtim Kujtim Kurti

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:57 · ModifiéJella Kastrioti Te gjitha padrejtesit te gjitha reformat me e varferu popullin i ka be Ramiz Alia si ne fillim si ne fund.

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:55Lumia Matoshi o kujtim po hajt more burr kej kush ban ban per veti tash jemi ne shekull ku duhet hartuar e kaluara e duhet te punojm e ta duam kosoven ton ta bejm zvicerr

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:55Jella Kastrioti Utb kane fut rranjet thell ne shqiperi. E kan dit dhe e din dhe se cka me ndodh me me

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:56Kujtim Kurti Besnik Besimi

Si ka mundesi qe Milaim Zeka ne vitin 1983 deri ne vitin 1987 te shes biletat te JAT ne Malmo...pa qene agjent sekret i UDB-së......Voir plus

J’aime · Répondre · 4 · 25 mars, 09:57Jella Kastrioti Enver Hoxhen vetem e vun si figur si biberi mi pilaf mgjth beni dicka por gjarperit e kucedren aty i kish

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 09:59Afrim Zeqiraj Kujtim Kurti ti po i ngacmon keta me " famë " si puna e Milaim Zekes , i cili në intervisten me Krytarin e Shtetit të Shqipëris Ramiz Alin nuk ka folur suedisht e as serbisht , por Shqipë . Ky Milaimi nuk ju ka kujtuar me te than se Ramiz Alia e ka pr...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:00Lumia Matoshi aha valla ket din te gjith un skam habet po met vertet nu ka duk shum gazetar i sinqert milaim zeka sa her ka fol ne emisionin pa rrotlla kemi pas shum besim per te

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:00Faredin Bajrami enver hoxha po thojne lider mepermasa botrore bela joll ahah

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 10:00Jella Kastrioti Qe ne fund me ja heq bustin e me dal te paster kta mos me i tregu gjurmet

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:01Faredin Bajrami pothojne shqiprija gjat enverit ishte fuqia e 3 ushtarake ne bote pase SHBA DHE BRSS aahha

J’aime · Répondre · 25 mars, 10:02


Votre réponse...


Kujtim Kurti Rifat Berisha

Qe 6 vite jam perdorues i faqes sociale Facebook...por askujt deri me sot nuk ja kam futur bllok ne Facebook....sepse une e rrespektoje demokracin....secili e ka te drejten e tij elementare qe te shpreh mendimin e tij te lire....qofte negative apo pozitive...une e rrespektoje ate mendim....Voir plus

J’aime · Répondre · 6 · 25 mars, 10:02Rifat Berisha Po po , po te kuptoj,po demokracia kapak po djeg ,,,,

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:03Kujtim Kurti Rifat...po djegin FAKTET

J’aime · Répondre · 25 mars, 10:09Voir plus de réponses

Votre réponse...


Jella Kastrioti A eshte denu nje komunist per te gjitha padrejtesit e asaj kohe jo komunistet si s berisha jan lidera e te pafajshmit i bejn tradhtar

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:02Adriano Adri Barrela Pun e madhe koka ka bohet sod

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:03Kujtim Kurti Adriano Adri Barrela

Qka po nxehesh...mos je edhe ti zagar i Milaim Zekes....!?

J’aime · Répondre · 25 mars, 10:04Statovci Labi Po ti shpijun je vet,e ja ngjet Milit!,i vogel eshte Mili per shpijunllak,ti ishe Shpijun me bisht!

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:04Kujtim Kurti Afrim Zeqiraj

Te lutem lexoje edhe nje here komentin tim me vemendje ne statusin e Milaim Zekes....pastaj vazhdojme prap debatin....
J’aime · Répondre · 25 mars, 10:06Afrim Zeqiraj Kujtim , Milaimi e di qe ka nderpre aktivitetin ne LPK-e dhe ka patur nje afri me njeriun e dyshuar sabri novosllen . Edhe Milaimi me grupin e ketij sabri novoselles e xhafer shatrin kan perfituar në kurriz te Levizjes Popullore , por qe kan punuar gji...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:36


Votre réponse...


Adriano Adri Barrela June sjom tuj nze kurgjo veq po thom se apot doket pun eveogela kjo mi thon njerit udb ti mesu nzej se nuk ta merr kush ty titllin zagar une skom nevoj me mbrojt milaim se aj munet met bo ofert mu taku me ty edhe ne tv mi sqaru kto sen me fakte se tash kosov spo din kush kush esht udb as patrijot

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:06Kujtim Kurti Adriano Adri Barrela

Ani tregom ti mua...qfare arsye kishte Milaim Zeka me ma fut bllok ne FB...hajt tregoma arsyen..!!!

J’aime · Répondre · 25 mars, 10:07Adriano Adri Barrela Shka di mer une se qysh eka agjenden aj njeri ka punt eveta munesh me shku me taku te shpija une per veti thjesht Milaim edhe ti njejt me pelqen per debat se bon per tem te ndryshme une skom fakte as njon as tjetrin as me ju mbroj as me ju shajt se skom arsyje kur ju ngjo vetm ne baz te shkrimev kurgjo ma teper

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:10Lumia Matoshi e po ka humb durimi nuk don me u marr me kohen e kalume e bess edhe mosha pak e familja duhet me qen me i vedisum nket koh

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:11Avni Salihu Kujtim Kurti

Demokracia jote ishte; ma së pari po të përlyjë me mut e ai personi qé ti e përlyve të vij e të humb kohë me ty duke e mrojtë vehten nga intrigat tuaja o përhpas i dezinformatave me gjoja "burime të sakta diplomatike". Veq pse ti po thu nuk do me than që është e vërtetë. Ti nuk ke lanë figur patriotike e intelektuale pa u munu me e njëllosë.

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:12Kujtim Kurti Labi Statovci

Askush ne kete bote...nuk ka fakte ne dore te me etiketoje mua si spiun...ndersa une kam fakte me kamiona per UDB-shin Milaim Zeka....prandaj Milaimi nga friga e madhe ma ka fut bllok sot ne Facebook.......Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:12Statovci Labi Mili te lidhe e te rreh dej te idhesh!,Ani ani e sheh ti o i shkrete.

J’aime · Répondre · 25 mars, 10:24Kujtim Kurti Blla Blla Blla...

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:34


Votre réponse...


Adriano Adri Barrela Kujtim Kurti po njerzit kur shkruj imarrin senet kaj her ngat zemre ti pa pik lidhje me shkruve edhe ti je zagar i Milaim Zeksa veq se te thash pune emadhe koka ka bohet sod sdi shka te djegi spo marr vesh

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:14Xhavit Ramadani Shumë j'u ka interesu suedezve per Ramiz Alin, në atë kohë. Plus s'pate suedija tjeter gazetarë perveq Zekes per Me dergu në shqiperi !

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:14Kujtim Kurti Avni Salihu

Mos hi llugave....se valla mem nervozu pak ja publikoje dosjen sekrete edhe Bajram Gecajt....qysh i ka vjedh 3.250.000 DM te fondit te 3% ne Angli......Voir plus

J’aime · Répondre · 25 mars, 10:14Avni Salihu Ma hongsh mutin. Ti fol për mu bre dilingji. Se ti je veq një njeri që dezinformon. E sa her po të shkruj ti po ma përmend Bajramin. Ti je njeri i pagum prej qarqeve tcaktuara me shti huti ndër njerz. Edhe njëher ma pérmen Bajramin uné do ta boj bllok.

J’aime · Répondre · 25 mars, 10:18


Votre réponse...


Albanezi Muriqi O kujtim Milaim zeza i ka 500 ftyra ky qen

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 10:16 · ModifiéAdriano Adri Barrela Kujtim Kurti qati se ki fakte mos e le me nejt urt po qitaj qeti Bajram Gecajt se ubo si telalli krejt tv ika pushtu tuj shit patrijotizem si kshilltar i kryministrit

J’aime · Répondre · 1 · 25 mars, 10:17Kujtim Kurti Xhavit Ramadani

Bravo....shume mire e paske analizuar kete intrige te UDB-së.......Voir plus

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 10:18Kujtim Kurti Lumia Matoshi

Nese...e lexon pak me vemendje komentin tim kunder Milaim Zekes....e kupton shume mire se nuk ishte qellimi me etiketu si UDB-she....por Milaimi eshte UDB-she...prandaj nga friga e madhe qe mos te dalin sekretet tjera ne shesh...me bllokoje menjhere ne FB.......Voir plus
J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 10:22Faton Bojaxhiu Ski qka mu befasu ket kosova esht tu befasu me ket milaim lopen ndjeri devijum her fol keq per rugov ker per thaq her per albin veq kto kosova e ka bukurosh plaki hamamit qfar fjalori ka marre mu kan gazetar ky qoban

J’aime · Répondre · 2 · 25 mars, 10:23
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kujtim Kurtin e bllokon Milaim Zekani si mua   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim Kurtin e bllokon Milaim Zekani si mua
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: