AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badalla si i shprifet Kadri Manit,si mua,sulmo i pari

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badalla si i shprifet Kadri Manit,si mua,sulmo i pari   Mar 5 Avr - 3:12

Kadri Mani
[ Wednesday, 15.08.2012, 02:51 AM ]

Populli ynė thotė:nė ėshtė hangėr lakrori, tepsia ėshtė aty
"Shkruan: RESHAT BADALLAJ 

Sqarim per opinion dhe pėrgjigje z. Kadri (OS) Manit

Ky shpifes, KAdRI MANI, eshte i etshem per te pare gjak nder shqiptare, sepse edhe ka fytyre vampiri. NUK JAM I KEQ PER TE MENDUAR SE KY PAGUHET PER KETE PUNE. Ky i pafytyrė shkon aq larg, ne shpifje dhe genjeshtra, saqe pa u skuqur, thote se: SAMI FRASHERI DHE YMER PRIZRENI KANE QENE HOMOSEKSUALE. Edhe kete e ka thene ky vampir dhe langua plak."- Tash dresusi i qenve dhe i zagarėve, Reshat Badallaj (Budallaj) detyrimisht duhet tė na shpjegojė se nė cilin vend paskam thėnė njė fjalė kaq fyese e poshtruese kundėr dy figurave kombėtare siē janė Sami Frashėri dhe Ymer Prizreni!?! E nėse nuk e vėrteton kėtu, unė do tė ngrit padi pranė Gjykatės kompetente.
Kurse pyetjet pėr krime lufte nga Murat Jashari nė adresė tė: Fatmir Limajt, Azem Sylės e xhavit Halilit, unė i adresoj edhe nė adresėt tė: Adem Demaēit, Rexhep Qosjes, e Reshat Badallajt- Budallajt.
Llapaqenin Reshat Badallajn nuk e kam kumbar qė tė mė ripagėzojė pas dendencave ti tija rrugaēe. Opinioni duhet ta dijė se ky rrugaē i pispillosur "mburret" qė e ka mik shokun tim hero Mehė Ukajn!

..................................................................................................................................
Haxhi Kuēi
[ Friday, 01.11.2013, 05:07 AM ]

Reshat Badallaj ,kuisling i serbise
Reshat Badallaj,vertete ka qen dhe mbetet servil i serbise me detyra te larta kundra shqiptareve.Enveri me urdherin e fashisteve ka organizue protesta ne shqiperi me qellim qe te vriten agresivet dhe atdhetaret,dhe disa te burgosen.Ne fund u ba komandant i ushtrise nacional ēlirimtare shqiptare.
Reshat zagari i shpifet Kadri Manit kinse paska thene se shkrimtaret paskan qen p....Kjo genjeshter e Reshatit eshte sllogan i serbeve dhe i enver qenit.Reshat zagari edhe mua me shpifet kinse kam shetit Arkanin neper frontin e luftes,por as qimja e hordhave nuk me frigohet fare ,sepse keto shpifje mi bene me qellim qe ta pastron ftyren e vete tradhetari.Dheme mashtrue masen kinse ky eshte atdhetar zagari shkines.Ky zagar me shpifet pa argumente,.Dhe nese kam shetit Arkanin neper front dhe kam vra e dhunue,le ti qet zagari shkines emrat e individeve..Ku dhe ne cilen dite?Po e kam shetit vellaun e ketij zagarit Avdi Ibrahimin gjere ne fund te dhjetorit 1998.Dhe me dhjetra here jam lajmrue te Lima ne deberdelan qe ti bashkohem ne lufte.Por nuk me morri sherri Avdi Ibrahimit duke me thene se pse je shoqerue me kete udbash,qe ka punue ne MPJ ne suhareke dhe i din do armatim ku i ka meshef Besim Ndreca ne kohen e titos!!!Per kete kam shkrue neper gazeta shume artikuj.Une perhere kam thene se demostratat ne menzen e studentave me 11 mars 1981 i kam nis pa organizim,pos nga qimja qe me ka qellue ne gjelle. Ky zagar thote; Ai qe organizon demostrata,eshte i nxitur nga serbia!Pra po del vetevetiu se eshte njeri i serbise.Sepse ky ne Zhur ka organizue demostrata
Ky mut zagar thote ketu ne kete artikull kinse Mehen e paska shok,e ne tjera shkrime thote se Meha e ka per grua motren e ketij zagari.Celen geneshter tja besojna zagarit te serbise?Serbia nga burgu keta ish te burgosur i kishte leshue para luftes me qellim qe keta ta marrin timonin e luftes dhe te punoin me derktivat e serbise.Ja kush ka qen Mehe Uka dhendrri i Reshat zagar serbit;
http://oi38.tinypic.com/2v835l1.jpg


http://www.zemrashqiptare.net/news/id_28782/cid_127/Revista-%22Shqip%C3%ABria-Etnike%22-Nr-3-2012-(I).html
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badalla si i shprifet Kadri Manit,si mua,sulmo i pari
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: