AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadri Maniēka i pergjigjet Reshat Badallas

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadri Maniēka i pergjigjet Reshat Badallas   Mer 6 Avr - 16:44

Kadri Mani
[ Wednesday, 15.08.2012, 02:51 AM ]

Populli ynė thotė:nė ėshtė hangėr lakrori, tepsia ėshtė aty
"Shkruan: RESHAT BADALLAJ 

Sqarim per opinion dhe pėrgjigje z. Kadri (OS) Manit

Ky shpifes, KAdRI MANI, eshte i etshem per te pare gjak nder shqiptare, sepse edhe ka fytyre vampiri. NUK JAM I KEQ PER TE MENDUAR SE KY PAGUHET PER KETE PUNE. Ky i pafytyrė shkon aq larg, ne shpifje dhe genjeshtra, saqe pa u skuqur, thote se: SAMI FRASHERI DHE YMER PRIZRENI KANE QENE HOMOSEKSUALE. Edhe kete e ka thene ky vampir dhe langua plak."- Tash dresusi i qenve dhe i zagarėve, Reshat Badallaj (Budallaj) detyrimisht duhet tė na shpjegojė se nė cilin vend paskam thėnė njė fjalė kaq fyese e poshtruese kundėr dy figurave kombėtare siē janė Sami Frashėri dhe Ymer Prizreni!?! E nėse nuk e vėrteton kėtu, unė do tė ngrit padi pranė Gjykatės kompetente.
Kurse pyetjet pėr krime lufte nga Murat Jashari nė adresė tė: Fatmir Limajt, Azem Sylės e xhavit Halilit, unė i adresoj edhe nė adresėt tė: Adem Demaēit, Rexhep Qosjes, e Reshat Badallajt- Budallajt.
Llapaqenin Reshat Badallajn nuk e kam kumbar qė tė mė ripagėzojė pas dendencave ti tija rrugaēe. Opinioni duhet ta dijė se ky rrugaē i pispillosur "mburret" qė e ka mik shokun tim hero Mehė Ukajn!

Keto komente i keni poshte,si kunder reproke
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kadri Maniēka i pergjigjet Reshat Badallas
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: