AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Historia e enver hoxhe qenit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Historia e enver hoxhe qenit   Mer 13 Avr - 2:01

https://www.facebook.com/robertpapa62/videos/796131053864932/

Tradhetaret,dhe lufta kundra terrorizmit
Sa ma agresive qe eshte nje popull i nje shtetit, aq me i eger eshte regjimi i nje pushtetit , per ta mbajtur kete agresivitet nen kontroll. Te gjithe ata qe e tregojne te verteten,egzekutohen pa ligje,me qellim qe masa tjeter te heshte.Me rreximin e regjimit,situaten e marrin ne dore  ata perkrahes te regjimit,duke manipulue me trurin e popullit,kinse keta jane distancue nga ai regjim.Kjo gjendje  kaloi tek Ramiz Aliu,dhe tek lufta e uçk es ne kosove.
Propaganden e njejt e riparoi Rexhep Selimi duke dhene deklaraten;Kush fole keq per uçk en jane tradhetar,dhe taman si enveristet beren ndaj deshmitareve te ngjarjeve qe ndodhen si gjate luftes dhe pas saj.
Keso gjerash nuk besoja qe ndodhin tek shtazet.Shtazet nuk kane gjuhe qe ti zgjidhin problemet e tyre,kurse shqiptaret permes gjuhes se vrazhde malltretojne e egzekutojne njerezit e kombit,me qellim qe tja zbatojne urdherat e armiqeve qe te mbesin ne fotele.Dhe bejne histori ne te miren e tyre,jo qe historine ta permiresojne.
Keshtu me eliten e ketyre tradhetareve e ndryshojne tere historin si u pelqen.

Ne shekullin e fundit zhvilllohet nje lufte kinse kundra terrorizmit global;
Por ne kete lufte,nuk e kane te zbuluar ne armik me emer,pos,kinse nje lufte kundra muslimanveve ekstremist.
Kjo lufte kundra terrorizmit nuk do te ndalet gjere ne zhdukjen e mbi gjysmes se popullates se njerzise ne kete toke.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Historia e enver hoxhe qenit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: