AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Isa Mustafa i pergjigjet Eshref Qafleshit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Isa Mustafa i pergjigjet Eshref Qafleshit   Ven 22 Avr - 3:35

J’aime · Répondre · 17 avril, 13:34Eshref H Qafleshi atk ne prizren po merr haraq, inspektorat po jetojn em superlluks a keni ndermend me ndal ket fenomen , me luftue ket dukuri shum negative ..

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 17 avril, 13:44Isa Mustafa z. Eshref, Askujt nuk do t'i lejohet të merr haraq, qoftë nga qytetarët apo bizneset. Vetëm shteti ka të drejtë të vejë ngarkesa tatimore, dhe atë sipas ligjit. Qytetarët, bizneset dhe çdokush qe ka informata duhe ti denoncojë veprimet e tilla dhe ju siguroj se menjëherë do të ndërmirren masa.

J’aime · Répondre · 5 · 17 avril, 14:22Eshref H Qafleshi i kam denoncuar me qindra here , ju beni nje komisjon hetimor i cili do te kontrolloj jeten e inspektorave , nga aty do te kuptoni qe ata kan makrro lluks, i cili eshte ne kundershtim te fuqishem me te hyrat ligjore qe marrin pagat ,dhe pasuri...Voir plus

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 17 avril, 15:30Fatmir Ademaj Respekt kryeminister. Vetem Ldk ka vlera.

J’aime · Répondre · 1 · 17 avril, 18:08Geg R Zajsi Let vijn te unë me marr haraq ma kisha deshtë mi pa qta njerz po ni fjal pupullore thotë kur asht nusja lazdrume tan kcejn

J’aime · Répondre · 17 avril, 18:29Haxhi Kuçi Isa Mustafa ,Zotri Kryeminister;Eshref Qafleshin e njoh qysh para luftes,por mbaj kontakte edhe me tutje me kete atdhetar te pa etur,qe e done atdheun e shqiptareve ,dhe popullin .Eshte antar i levizjes son ilegale,dhe kemi besim te gjithe antaret ne te.Zotri Eshrefi çka u ka shkrue ne disa pika te shkurtera jane nje pjese e vuajtjeve qe ja kane shkaktue keta te ATK es.Posedon dokumenta nga disa keta gabel te krymbur gjere ne koke.Nuk e di a do e mbani kete premtim qe ja dhate zotriut ne fjale ?Por nje e di se me keso premtime eshte lodhur i shkreti popull.Fjale shume e pune hiq.Nuk po them se te gjitha fajet i mbani ju mbi supe,jane tjeret qe ju nxitin si te veproni.Skifteret jane ata qe rrijne mbrapa perdeve.

J’aime · Répondre · 1 · 19 avril, 22:51Haxhi Kuçi Isa Mustafa ,a baheni burr dhe e tregoni nje te vertete;A e posedoni banken e juaj private ne Zvicerr ,ne qytetin e Bazellit?Dhe leket e grumbulluara nga tre % dhe vendlindja therret,a ja keni que haraq ne banken "Hypo Grup" te Sllobodan Millosheviqit?Pra per nente vjet,prej vitit 1990 e gjere ne vitin 1999 ne banken e Milloshit ja derguat 4 miliarde dollar e tjerat ju bashk me shoqerin e LPK -es.Qe ju dergoi Milloshi ne diaspore me mjel diasporen.Pra me paret e shqiptareve e furnizuat Milloshin me ua vra diaspores familjet ne Kosove.Ndersa Sali Berisha e furnizoi me derivate Milloshin.Ndoshta ju therrin keto te verteta,apo do beni burr e me pranue nje te vertete.


https://www.facebook.com/IsaMustafaKS/posts/1002347343164836?comment_id=1003897456343158&notif_t=like&notif_id=1461099238169666
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Isa Mustafa i pergjigjet Eshref Qafleshit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: