AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Pse Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj vranë policin shqiptar?

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14798
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Pse Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj vranë policin shqiptar?   Dim 24 Avr - 15:04

[size=40]Pse Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj vranë policin shqiptar? (Video)[/size]
Bota Sot | 24.04.2016 21:31
http://botasot.info/lajme/541014/pse-beg-rizaj-e-mirsad-ndrecaj-vrane-policin-shqiptar-video/

Sonte, në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin, është transmetuar dokumentari “Kurthi i Kumanovës”; kushtuar betejës dy ditëshe mes disa luftëtarëve nga Kosova dhe forcave policore maqedonase.
Zona Express ka zbuluar një detaj tepër interesant dhe tragjik të kësaj ngjarje.
Shikojeni videon për të kuptuar më tepër nga minuta 33:45.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Pse Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj vranë policin shqiptar?
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: