AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush ishte Xhavit Haliti e Ali Ahmeti?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush ishte Xhavit Haliti e Ali Ahmeti?   Sam 30 Avr - 3:28

[ltr]Deshmitari;[/ltr]
[ltr]Ne ato vitet kur shkonte flaka ne kosove[/ltr]
[ltr]Xhaviti ka arit ne milano.[/ltr]
[ltr]Dhe e ka thir bacen murat dhe dy shok te tij qe te shkojn ta marin se ka ngelur pa lek[/ltr]
[ltr]Baca tha skish ker por gjetem dhe shkuam e mur ne milano.[/ltr]
[ltr]Kur shkuam ta maren e kishte dhe nje femer me vete[/ltr]
[ltr]E cila mbante ne kok nje kapel me shkrimin zheleznicka.[/ltr]
[ltr]Haxhi Kuçi[/ltr]


[ltr]haj medet per neve,pastaj?[/ltr]
[ltr]XS[/ltr]
[ltr]Ne ato momente sna kujtua qka po ndodh por mbas nje bisede[/ltr]
[ltr]E hatu ajo zon.[/ltr]
[ltr]ja spo fliste mir gjuhen shqipe.[/ltr]
[ltr]Haxhi Kuçi[/ltr]
[ltr]a ja morret emrin e asaj femres?[/ltr]
[ltr]XS[/ltr]
[ltr]Dikur u zbuluan se sherbimi secret jugoslav udb e ka bajt ato kapela qe te njihem njeri qetrin[/ltr]
[ltr]Ajo gjasa dashuria e xhavit wc[/ltr]
[ltr]Lidhje me musa xhaferin e mk[/ltr]
[ltr]Kur musa xhaferi.Ne biseda i thot se sa ka dal nga burgu i slovenski brodit.Dhe gjesa ka ik ne ch se po ndiqet nga udb.[/ltr]
[ltr]Dikur eshte zbuluar se ne slovanski brod segziston burg.[/ltr]
[ltr]Egzistojn veq hotele qe i kan ushtruar ne kuzinat e udb.[/ltr]
[ltr]Bas vrasjes se ismet jasharit[/ltr]
[ltr]Erdhi ne vizit shoqja me femit.[/ltr]
[ltr]Qeveria e kosoves jau kadirat nga 30 marka ne kufi.[/ltr]
[ltr]Qe ishte depozit ne kufi.[/ltr]
[ltr]Shoqes te nje deshmori ti kasiraten parat me fmi te vegjel turp.[/ltr]
[ltr]Chavit haliti isa mistafa fazli veliu jan kokat e udb.[/ltr]
[ltr]Keta tjeret jan klysh te tyre.Kjo ashte realiteti.[/ltr]
[ltr]Haxhi Kuçi[/ltr]
[ltr]Kryesori i Xhavitit eshte Avdi Ibrahimi e ne gjermani shoku i Ali Ahmetit njefare Reshat Badallaj,keta paraqiten kinse jane kundra tradhetareve,por i mbrojne me dinakri.[/ltr]


[ltr]XS[/ltr]
[ltr]Baca murat u betua dhe me sy te perloter me tha ne tavolin milione para tubojsha sandallet e ckocta ne kemb 20 fr si hoqa ti blej ni pal kepuc veq qe kisha adjezari[/ltr]
[ltr]E tash sun tubojm ca lek per zhdukjen e tradhtarve.Turp per ne.[/ltr]
[ltr]E kam ndegjuar[/ltr]
[ltr]Une e gjeta ne internet[/ltr]
[ltr]Te nji jugosllav petrusic[/ltr]
[ltr]I cili ka punuar per 4 sherbime[/ltr]
[ltr]Ndoshta te kujtohet ki[/ltr]
[ltr]Erdhi ta mbroj serbin miloshin[/ltr]
[ltr]Se ka punuar per sherbimin francez[/ltr]
[ltr]Dhe i thot milosheviqit hiqi forcat se natoja ka me te demoralizu[/ltr]
[ltr]Me dekada sun e son koken serbija[/ltr]
[ltr]Miloshi[/ltr]
[ltr]E burgosi[/ltr]
[ltr]Se gjaja ka erdh ta likvidon[/ltr]
[ltr]Milosheviqin[/ltr]
[ltr]Kur ra[/ltr]
[ltr]Raketa e par[/ltr]
[ltr]Milosheviqi[/ltr]
[ltr]E nxori nga burgu[/ltr]
[ltr]Pra nga ki person[/ltr]
[ltr]E kam ndegjuar[/ltr]
[ltr]Se nje shqipetar i mk[/ltr]
[ltr]Behet fjal per ali ahmetin apo[/ltr]
[ltr]Musa xhaferin[/ltr]
[ltr]Ka qen ne studime ne prishtin[/ltr]
[ltr]Nat koh.[/ltr]
[ltr]Dhe udb[/ltr]
[ltr]E percjall[/ltr]
[ltr]15:16[/ltr]


[ltr]Haxhi Kuçi[/ltr]
[ltr]Aliu ka qene?[/ltr]
[ltr]XS[/ltr]
[ltr]Dhe ki person kur shkon ne[/ltr]
[ltr]Peshqin te lahet[/ltr]
[ltr]Ne prishtin[/ltr]
[ltr]Udba[/ltr]
[ltr]Ja leshon nje vajz14.[/ltr]
[ltr]Vjeqare[/ltr]
[ltr]Dhe ajo e nga cmon[/ltr]
[ltr]Ki reagon[/ltr]
[ltr]Dhe duke u puth fillon te bertet[/ltr]
[ltr]Shkina e vogel[/ltr]
[ltr]Dhe policia fillon provedura qe ali ahmetin e shtin udb ne loje.[/ltr]
[ltr]Keta informacione let mos rjedhim nga un te lutem.Se jan te flliqur kan paran dhe kryen punen,me kuptoni.[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush ishte Xhavit Haliti e Ali Ahmeti?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: