AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Joe Biden,do vjen ne qershor ne kosove,sherri ri

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Joe Biden,do vjen ne qershor ne kosove,sherri ri   Ven 13 Mai - 16:53


[size=32]Biden vjen sėrish nė Kosovė


Nga inaonline -
 
14/05/2016

[/size]

Shtėpia e Bardhė ka marrė njė vendim tė ri lidhur me vizitėn e paralajmėruar nė SHBA tė presidentit kosovar, Hashim Thaēit, dhe kryeministrit Isa Mustafa pėr fundin e majit.
Klan Kosova mėson se nė vend qė dy drejtuesit e vendit tonė t’i shkojnė nė takim zėvendėspresidentit Joe Biden, ky i fundit ka ndėrruar agjendė dhe tani ka nė plan qė takimin ta zhvillojė nė Prishtinė.
Ai pritet qė Kosovėn dhe Shqipėrinė t’i vizitojė nė fund tė majit ose nė fillim tė qershorit.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Joe Biden,do vjen ne qershor ne kosove,sherri ri
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: