AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kurthat ndaj Hamdi Ndreces

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kurthat ndaj Hamdi Ndreces   Dim 12 Juin - 7:58

Haxhi Kuçi
12 juin 2015 · 
Agjenti i sigurimit shteteror sllavomaqedone ,Filki ILJAZI,planifikon kurthe per Komandantin e GRI_se Zotriun Hamdi Ndrecen,permes shokut , G.SH.
........................................................................................................
Sipas deklarates se Komandantit te GRI_se H.Ndrecajs vijone keshtu;
Para disa diteve ky UDBASH ka kindapue personin G.SH.,shokun tim dhe e ka marr ne bisede informative se si ti ndihmon per te me shti ne kurthe !.Personin ne fjale e malltretojne ne forma ma çnjerezore.
Biseda informative ndermjet UDBASHIT FIKLI ILJAZIT dhe personit GSH.vijon keshtu;

.FILKI ..ILJAZI...Ti per ta shpetue veten tende duhet te na ndihmon menyren se si ta kindapojme Hamdi Ndrecen,dhe me na tregue se ka rrin ma se shumti Hamdiu?
Dhe i tregoni "Panterit" qe kemi me ta ba ma zi se ketyre tjereve .."Panteri" nuk eshte gje tjeter veqe se nje njeri qe i ngjan Lirim Jakupit .Dhe shume shpejte kemi me gjete dhe kemi me ja sjellur koken e prere ne thes ..ne mes te Shkupit ..Aj mendon qe luan me shtetin ton .Aj nuk e din qe mundemi ta vrasim dhe kapim kur te duam ne.Por shume shpejte do e gjejme metoden qe ta sjellim te gajll apo te vdekur para nesh ... ...Fjalori i ndyre i FILKI ..ILJAZIT...
Pastaj vazhdon FILKI ILJAZI ne bisede me G.SH,;
G.SH.,si ta sjellim Panterin ketu, kur nuk sillet ketu pari ai.
se 
Fikli Iljazi;Mire nuk e dini si ta sillni Panterin ketu dhe nuk e dini pse nuk sillet kendej,oke ska problem.
Hamdiu eshte trafikant dhe njeri sikurse Lirim Jakupi .qe merre vendime koke ne vete, por ska problem ne dim si ta sjellim mose te gjall te vdekur.Po ke per ta par koken e tije ne thes ,e kemi me ja bere me zi se te tjereve ..Aj mendon qe luan me neve ?Ne i kemi njerezit edhe andej ne Kosove qe e sjellin te gjall apo te vdekur.
Filki Iljazi;Merre ne telefone "Panterin",dhe binde qe te vjen urgjentishte,dhe thuaj Panteritqe jeni te sigurte si ne shtepine e tuaj !!!
GSH.Hamdi tungjate jeta si jeni?A mundesh urgjentishte me ardhe ne Tetove se kemi nevoje per ju,dhe jeni i sigurte si ne shtepine tende!!
Hamdi Ndrecaj;Jam i nxanur,por do e dergoje nje perfaqesues timin keto dite.Dhe ne keto qaste e ndegjoje cingrrimen e radiolidhjes se motorolles,dhe e dita qe po fole nga stacioni policor dhe e kam nderpre biseden me shokun ne fjale.
Me tutje vazhdone biseden me mua Hamdi Ndrecaj; Ate dite kur jam lirue nga policia e kosove me dat 10..kane provuar te njejten gje ,qe te me qesine ne kurthe ,permes nje shokut nga Haraqina,qe e kishin kindapue, dhe me thirri ne tel e me tha; Hamdi,hajde ma se po kallet Kumanova .Ku mbetet ju te gardes ,dhe ku eshte komandant "Dulla"? Ku e keni lane armatimin ate dite qe i qut ne Tetove? Te kush jane te shkoje ti marri se po na duhen urgjentishte .E kuptova qe e kane kindapue, dhe i thash nuk jane ma armet ne terac i kemi largu nga aty ,e i kemi qu per ne Shkup, po lere se spo te duhen sen.
Te gjitha te zezat po na bejne sherbetoret e sllavokarpatjanve ,pra shqipzite.Qiftat si kjo egersire,nuk na lejne lirine,as Bashkimin Kombetar.
E realizoi 
Haxhi Kuçi
Shperndane ne popull kete trishtim


J’aimeAfficher plus de réactions
CommenterPartager

5Ismet Krasniqi, Sabrit Gashi et 3 autres personnes
17 commentaires
1 partage
Commentaires


Hajruš Džemailji Haxhi qka i ndodh hamdis perqka asht fjala sjam kah kuptoj fl e tfala

12 juin 2015, 22:37 · Modifié · Je n’aime plus · 1Haxhi Kuçi Behet fjale se si me mashtrue Hamdi Ndrecen , me ardhe ne maqedoni(ILIRIDE) e me kindapue dhe me pre ne bese.G.SH. shokun e Hamdise ja kindapijne dhe e nxisin qe ta thirre Hamdiun ne tetove dhe me nxene ,Metode komuniste.

12 juin 2015, 22:42 · J’aime · 1Hajruš Džemailji Aha poa qish ashtu po moste lajmrohet se tradhtija skish kufi Haxhi po qish po mun kshtu me ndodh ne popullin ton sjam kah i kuptoj

12 juin 2015, 22:58 · Je n’aime plus · 1Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Na lodhe ne rrenat e Hamdi Panterit....

13 juin 2015, 00:29 · J’aime · 1Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Ti tani je shume i dyshimt...askush nuk te beson...se nje here the jam takuar me Shenasi Mehmetin ne ferizaj....pastaj e demantove dhe the nuk jam takuar...por me kan mashtruar....Voir plus

13 juin 2015, 00:29 · J’aimeSyle Mujaj Te mbrohet komandant PANTERI se pari Nga qeveria e Isa Mustafes e pastaj Nga hienat pushta- pushtetar edhe Nga Skender Hyseni qe vrau njerez be Kumanovën tonë shqiptare

13 juin 2015, 11:50 · 1Haxhi Kuçi Hajrush ,o shok,kurr kerkush ketij popullit te poshter nuk ka me mujt mi ra ne fije?As Tatari nuk ka mundesi me na ra ne fije.

13 juin 2015, 23:20 · J’aime · 1Haxhi Kuçi Kujtim Kurti;Po te ishe ti une e çdo njeri ne lekuren e Hamdi Ndreces edhe ti do e kishe ndryshue deklaraten ne fjale,sepse gjindet ne zjarr ne mes te shqipzive.Varrimi i deshmoreve ,nuk behet fjale por per diçka misterioze,qe kerkujt nuk i shkone ne m...Voir plus

13 juin 2015, 23:27 · J’aimeHaxhi Kuçi Ndegjoje me vemendje deklaraten e Ylber Ndreces ,se çka deklarone dhe si ti besojna????

13 juin 2015, 23:28 · J’aime · 1Haxhi Kuçi Kujtim Kurti;https://www.youtube.com/watch?v=scBTZrgRKXkPA RROTLLA YLBER NDRECAJ

YOUTUBE.COM


13 juin 2015, 23:28 · J’aime · Supprimer l’aperçuKujtim Kurti Haxhi Kuçi

I kam ndegjuar te gjitha para teje...dhe 48 kom bo debat ne Panterin...dhe ky kur deshtoje se ju zbuluan gjurmet se eshte agjent sekrete i policis maqedone DSK...athere ma boni bllok...edhe ty te luta me ardhe me debatu por ti u tute...

13 juin 2015, 23:57 · J’aimeHaxhi Kuçi Kujtim Kurti,une nuk kam qene ne fb fare kur me kerkue ne debat.Dhe ,nuk i thuhet njeriut se je udbash pa ^pasur fakte.Edhe per Riza Junuzit si ti besojna kur ne deklarate nje here deklarone se ika,qe ti shpetoje ofanzives sllaviste,e pastaj ndryshone ...Voir plus

14 juin 2015, 00:03 · J’aime · 1Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Hajde po te etiketoj aty ku kemi bo debat 48 ore me Panterin...shko lexoj komentet...dhe debatojm atje...hajde pot pres...

14 juin 2015, 00:04 · J’aime · 1Haxhi Kuçi Po do kyqem dhe do e them te verteten.Nuk e perkrahu te keqen kujt,kushdo qofte ai.

14 juin 2015, 00:06 · J’aime · 1Kujtim Kurti
14 juin 2015, 00:07 · J’aimeHaxhi Kuçi Po edhe keta çka lypen me bisedue kur e kishin njohur si paren e kuqe ?Kujtim Kurti,shyqyr qe nuk e dini se çka ka ne vorber te mbyllur,se luan prej mendeve.Dikush si i vdekur por jetone ne KRETE o Kujtim Kurti !Nuk je ka e dini se çka ne thesin e Kumanoves.Ja ndegjon zanin ne shtator!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14 juin 2015, 02:23 · J’aimeHaxhi Kuçi Ika se jam lodhur.

14 juin 2015, 02:24 · Modifié · J’aimeVotre commentaire...

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kurthat ndaj Hamdi Ndreces
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: