AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vizat shtyhen,vajzat shqiptare kerkojn burra serb

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vizat shtyhen,vajzat shqiptare kerkojn burra serb   Jeu 7 Juil - 0:17

Lajm i keq pėr Kosovėn, shtyhet liberalizimi i vizave

Posted: 05 Jul 2016 10:55 AM PDT

Deputetja e Parlamentit Evropian, Tanja Fajon ka dhėnė njė lajm tė keq pėr Kosovėn, pasi ka deklarua se do tė shtyhet votimi pėr liberalizimin e vizave. ?Ėshtė shtyrė votimi pėr udhėtim tė lirė pa viza pėr Kosovėn pėr shtator. Votimi, nė masė tė madhe, varet nga ratifikimi i marrėveshjes kufitare


Vajzat shqiptare kėrkojnė burra serb, paradė nė Rashkė

Posted: 05 Jul 2016 10:48 AM PDT

?Merli 2008? nga Shkodra dhe Stara Rashka nga Beogradi kanė organizuar gjatė festės sė Vidovdanit njė udhėtim pėr dhjetėra vajza nga rajone tė ndryshme tė Shqipėrisė, tė cilat kishin mbėrritur nė krahinėn e Rashkės, nė trekufirin Serbi ? Mali i Zi ? Republika Srpska me qėllim qė tė njihen me djem tė
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vizat shtyhen,vajzat shqiptare kerkojn burra serb
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: