AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti nenen Bajram Hotit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti nenen Bajram Hotit   Lun 25 Juil - 2:32

Kujtim Kurti a partagé la vidéo de Kosovanow — ennuyé.
1 h ·
Bajram Hoti...robt ti qifsha bre zagar i Serbis...po ti bre mut ishte antar i LDK ne Rahovec nga viti 1992 dhe mbete Rugovist deri ne vitin 1999...prandaj kete veprim perçars e rralizove per Serbin
Bre....allahu te marroft...bre shpiun i Serbis

0:00

7615 vues
KosovanowJ’aime la Page
15 h ·
Flet në Ball për Ball - Mërgimtari i palodhëshëm i qështjes Kombetare Bajram Hoti i cili demtoi fotografinë e ish-Presidentit Ibrahim Rugova , ai në BALLË për BALLË te KALAN KOSOVA ka thënë se nuk ka nevojë që edhe kaq vjet pas vdekjes së tij të mbahet zi për Ibrahim Rugova .
Hoti shtonë duke thën se ësht GABIM sepse neser mund te kerkojnë Minoritetet që në parlamentin e Kosoves te vendoset edhe fotografia e Milloshoviqit .

Për ndryshe Bajram Hoti , vjen nga Krusha e Madhe nga vendi i Prof.Mr Ukshin Hotit .

Bajram Hoti , njihet si një aktivistë i palodhëshem i qështjes Kombetare , Bajram Hoti qdo herë shprendan dhe mbronë fuqishëm frymen e Pishtarit të lirisë Ukshin Hotit .

Për më shum , ndiqeni videon .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti nenen Bajram Hotit   Lun 25 Juil - 2:35

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti nenen Bajram Hotit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: