AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Mesazhe nga vetvendosja

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mesazhe nga vetvendosja   Mer 27 Juil - 12:50

Ftesė pėr demonstratė!‏Ftesė pėr demonstratė!


Arta Kryeziu (kryeziu_a@hotmail.com)
 
Ajouter aux contacts
 
02/12/2008
  
Ą : abdullah prapashtica, Afrim hajrizi, Agim Paqarizi, Alban Ademi VV, Albana VV, albanbaftiu@hotmail.com, Albert Jusufi Vv, aliu_m@hotmail.com, ardiana1982@hotmail.com, Astrit Caka, Avdyl Hamza, avni isufi, Bashkim VV, Behar VV, besa_arta_02@hotmail.com, blerim_86@msn.com, blerta_777@hotmail.com, dini ramiqi, dritshatri2002@msn.com, eli_hoxha85@hotmail.com, erza_e13@hotmail.com, Flamuri Vv, gangster_gj@hotmail.com, hagi krasniqi, halili86@hotmail.com, hekuran_pira@hotmail.com, hvjosa@hotmail.com, Ilir Sahiti, jetonkqiku@hotmail.com, kadriu_f@hotmail.com, Kelmend Vv Bakolli, Labinote VV, Labinote VV, Lida Malaj, Linda Telkiu, linda.sylejmani@hotmail.com, luli_22_ch@hotmail.com, lulja_remi@hotmail.com, Mardena Kelmendi, Mimoza gurabardhi, mirishahe Limani, nderim_ibrahimi@hotmail.com, Nazmi Shatri, Nazmi VV, qėndresa VV, Ramadan VV Pllana, rrezarta sejdiu, Sabit VV Tahiri, Shefki Shatri, Shpend upa

Pour votre sécurité, certains éléments contenus dans ce message ont été bloqués.
Afficher le contenu|Je fais confiance ą kryeziu_a@hotmail.com. Toujours afficher le contenu.
[size]


 
 
 
 
 
                           [size=48]Kundėr 6 pikėshit, pėr Sovranitet,
[/size][size=21]Detalet e kontos pėr Haxhi Kuēi nė Lėvizja VETĖVENDOSJE!‏Detalet e kontos pėr Haxhi Kuēi nė Lėvizja VETĖVENDOSJE!


Levizja VETĖVENDOSJE!
 

 
17/11/2008
  
Ą : perparimi@hotmail.frTung Haxhi Kuēi,

Ju faleminderit qė u regjistruat nė Lėvizja VETĖVENDOSJE!. Konto juaj u krijua dhe patjetėr tė verifikohet pėr funkcionim.
Pėr tė aktivizuar konton tuaj clickoni tek ky link apo bėni copy-paste nė kėrkuesin tuaj:
[/size][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Mesazhe nga vetvendosja   Mer 27 Juil - 13:02

Nexhat Daci mesazhe

(Pas d'objet)‏(Pas d'objet)


dert zineta
 

 
27/10/2008
  
Ą : perparimi@hotmail.fr 
I nderuari z.Haxhi,me respekt.
 
Se pari kerkojme ndjese per aresye se ju kemi shkrojtur diēka qe nuk ka qene per juve. I kemi dhene pergjigje nje kolegu tone dhe gabimisht ua kemi derguar juve. Edhe njehere kerkojme falje.
 
Sa per programin dhe statutin ne jua dergojme sa me shpejte qe te mundemi. Mendojme se atje ku jetoni tani, keni edhe shqiptare te tjere dhe po te mundeni te organizoheni sadopak te te benit mire. Sido qe te jete,se pari shpresojme te jeni mire. 
Po te mundeni te na jepni nje pasqyre te perafert me numrin e shqiptareve ne ate qytet ku gjindeni,dhe ne do te periqemi te ju vizitojme atje. Na e dergoni se pari adresen e banimit,ne menyre qe te jua dergojme se pari me leter programin dhe statutin e partise. Dergesat me e-mail nuk konsiderohen zyrtare.
 
Nderime nga administratori i zyres se akad.Nexhat Daci,
per,Nafi Qovanaj-zyretar

.................................
[size=14]

[size=21]Ftese‏Ftese


dert zineta
 

 
21/10/2008
  
Ą : perparimi@hotmail.frThirrje per tu antarsu ne LDD
[/size][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Mesazhe nga vetvendosja
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: