AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ku jeni çlirimtar qe si ndalni martesat me serb

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ku jeni çlirimtar qe si ndalni martesat me serb   Ven 29 Juil - 1:01
Kujtim Kurti
21 h  ·

Ku jeni more veteran të UÇK zagar të Serbis....pse more muta nuk protestoni kunder martesave te 820 motrave shqiptare me qetniket e Serbis...

Bre...robt ju qifsha...shpiuna të Serbis – ennuyé.
J’aime

36Vous, Kujtim Kurti et 34 autres personnes
Commentaires
Ilaz Leka
Ilaz Leka Kujtim i paskan mshu Lotos pleqt shkije te serbise!!

Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Ilaz Leka
Ky eshte mjerim i kombit shqiptare....kur nje moter shqiptare 17 vjeqare shitet per 5000 euro per nje qetnik serb
Mjerim total
Sami Elezi
Sami Elezi More jo për 5000 po ka raste edhe për 50 euro. Nuk shitet njeriu fare ore! Por ky eshte kulmi i turpit. Prosituta të ishin nuk do duhej ta benin nje gje te tille. Ndonese nje pjese e tyre munde te jene ish prostituta...
J’aime · Répondre · 21 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Sami Elezi
Jo shume gabim je...keto nuk jane prostitutka por jane motrat tona shqiptare...qe nga kushtet e veshtira te jetes jane te detyruara te martohen me qetnik serb...

Pra...problemi eshte tek zagaret e Serbis vetarenet e UÇK qe nuk po reagojne...sepse jane shpiuna te Serbis...
J’aime · Répondre · 2 · 21 h
Agron Popaj Goni
Agron Popaj Goni Shtoja edhe nja 200 000 Prostituta qe kan sherbye ne vitet 90 ne Itali.Te gjitha keto jan pasojat e Enver Hoxhes.Qe i Katandisi Shqiptaret.Ndersa Enveristve Kosovar,nuk ju Interesojn pasojae e Enverit.Gjithmon ka qen keshtu.Kur te zojn te varfer.ti Shkerdhejn Motrat Gruen e Nanen.
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 21 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi Agron Popaj,te lumt,mendim shume i qelluar.Nje ta dijm se enveristat e kane vendos qe kombin shqiptar me zhduke,E kane perkrahjen edhe nga amerika e gjermania.Une ne itali jetoi,kater djem i kam neper puna,kujt ja kam kerkue vajzen per djal,nuk ma ka dhene,ma mall e bante me ja shkerdhye zezaket se sa me rahatue vajzen e vete.Shqiptaret kur jane ne zor,ta lajne gruan mu qie vetem me ja krye hallin,si ta kryejn ikin nga ti dhe ma as syt nuk ua sheh.
J’aime · Répondre · 19 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Betim Kelmendi
Betim Kelmendi Pse bre ma prishe ketë mengjes Kujtim phaaa
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Agron Popaj Goni

Qetniket serb...nuk jane budall me i dhon 5000 euro per prostitutka nga Shqipria se ka boll prosttutka nga Serbia qe shiten per 100 euro..

Por keto motrat Shqiptare jane te pastra...shumica jane virgjine...por nga kushtet e veshtira te jetes jane te detyrura te martohen me qetnik te Serbis...
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 21 h
Agron Popaj Goni
Agron Popaj Goni Te gjitha keto jan Pasojat e Enver Hoxhes.E gjith Bota u Zhvillue.Ndersa Shqiprin per 50 vite Qeverisje .e lah Vendin me te varfer ne Evrop
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Betim Kelmendi

Ku mutin jeni ju 44.000 veteranet e UÇK...pse more nuk protestoni per martesat e qetnikve serb me motrat shqiptare...

Bre...allahu ju marrofte
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h
Martin Cuni
Martin Cuni Po more tash vijnë tua ruajnë edhe loptë! Ha ha ha
J’aime · Répondre · 1 · 20 h
Betim Kelmendi
Betim Kelmendi Kjo eshte kultura e familjes ne shumten e rasteve, ose ndonje lavire, perndryshe eshte pergjegjesi vetem e familjes se tyre, askush nuk ka drejtë te ju perzihet atyre, ne raste lufte eshte ndryshe !
J’aime · Répondre · 20 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi Kujtim Kurti,nje fjale te vertete e ka thene i ndjeri Ibrahim Rugova;Uçk eshte pjelle e serb.Ne Organizata e Veteranëve të Luftës të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovësna rrejten duke u betue se i kane kape armet me na çlirue e ne fund me na bashkue me nanen shqipni.Jo qe nuk na liruan e as qe na bashkuan,por na i vrajten atdhetaret dhe i shpallen tradhetar.çdo ushtri çlirimtare krijohet nga okupatori,ata qe thojne jemi organizue vete ta hankshin mutin.Bre qeni nenen ja shkerdhefte rrencave.
J’aime · Répondre · 18 h
Dëfrim Ramadani
Dëfrim Ramadani Skane pune tjeter veteranet e uck, veq me u kujdese kush me kend po martohet. Hajde mendje hajde...!
Me i sha luftetaret per keto gjera eshte budallallak me oke.
Ty kujtim, zoti te cmarrofte se marru te paska!
J’aime · Répondre · 1 · 18 h
Gëzim Xh Dautaj
Gëzim Xh Dautaj Baca martin ska gajle ta garantoi se ne kosove te gjithe kemi akraba magjup serbe ose turqi edhe ky mos e merr ngat zemre se mas 20 vitesh bile kur te shkoim ne serbihane nipat na flasin shqip
J’aime · Répondre · 18 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Agron Popaj Goni

Jo prap gabim je...nuk jane pasojat e Enver hoxhes...por jane kushtet e veshtira te jetes qe i detyrojne keto motra shqiptare te martohen me qetnik te Serbis...

Te paken ne Serbi i marrin 200 euro hiq pa punuar...ndersa ne Shqiperi vdesin per buken e gojes..
J’aime · Répondre · 2 · 21 h
Agron Popaj Goni
Agron Popaj Goni E kush e pruni Shqiperin ne ket Gjendje.Enver Hoxha pra.Tash i duhen disa dekada per me marr veten.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h
Agron Popaj Goni
Agron Popaj Goni Esht e njejta gje.Nese ju nuk do i jepni vajzave te juaja as nje lloj Prespektive.Edhe ato do veprojne keshtu
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi Agron Popaj,me vend e ke rinia e enver hoxhes na ka prue ne kete gjendje.Ne qe flasim keq per enveristat nuk jemi shqiptar te mire.Shqiptari i mire per keta eshte nese i lavderon atehere kur na masakrojne,e na bijne ne kete gjendje.A e di Kujtim Kurti,çka foli enver pisi ne plenumin e IV te rinise ?Nese nuk e ka lexue,ja dergoi ketu.
J’aime · Répondre · 1 · 18 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Arianit General

Po pra...te flasesh per patriotizem eshte shume lehte por te veprosh eshte shume veshtire...

Prandaj...keta shpiunat e Serbis...44.000 veteranet e UÇK marrin nga 300 euro qdo muaj...dhe hiq nuk protestojne kur motrat shqiptare martohen me qetnik serb...
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 21 h
Sami Elezi
Sami Elezi Kujtim, Unë nuk thashë për të gjitha. Turpi bie mbi vetedijen e tyre të ulët nacionale dhe po kushtet e rënda, megjithate nuk ka justifikimi moral. Për më tepër faturen e paguajnë ato fatkeqe.
J’aime · Répondre · 21 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Sami Elezi

Jo prap jeni edhe ju gabim...ato jane femra dhe jo mashkuje...femra pa marre parasysh se cilit nacionalitet i takon ajo eshte gjithmone me e ndieshme...ajo gjithmone kerkon kushtet te mira te jetes ku me ju siguru femijve te saj kushte te mira te jetes...

Pra...keto motra shqiptare qe martohen me qetnik serb nuk jane aspak fajtore...por fajtor jane keta 44.000 veteranet e UÇK..shpiunat e Serbis...qe nuk protestojne.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h
Sami Elezi
Sami Elezi Nuk ka të bëjë aspak UÇK këtu po mos ja fut kot! Pastaj cila UÇK!? Nuk janë duke luftuar UÇK dhe armata serbe! Ky është problem social dhe conceptual familjar e privat e jo politik në aspektin më të ngushtë të kësaj fjalë..
J’aime · Répondre · 19 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi Sami Elezi nese nuk eshte fajtore lufta e uçk es atehere zoti na ka faj.Po cili nga uçk nuk ishte sherbetor i serbise?Cili nuk kindapoj prona shoqerore?Ata qe ishin shpiuna te serbise u kyqen ne uçk.Ai qe ka dasht me shpirt me luftue serbine,ai as qe eshte marr ne pyetje te pranohet ne uçk,ose e kane shpall shpiun,ose e kane likvidue kinse ka qen shpiun pa qen fare.Me pas fitue uçk nuk ka pas nevoj me intervenue NATO.çfare lufte ne maqedoni banen ?Vetem tradhetaret nuk e pranojne te verteten.E tradhetar me vagona kemi.
J’aime · Répondre · 1 · 18 h
Sami Elezi
Sami Elezi Kjo temë nuk ka të bëjë me UÇK , ato që flisni ju janë temë në vete...
J’aime · Répondre · 16 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Adriano Adri Barrela
Adriano Adri Barrela Perqat shteti shiptar duhet sa ma shpejt me legalizu prostitucjonin edhe zbutet papunsija shteti fiton pagun taksa njerzit skan interes me bo ksi gjerash per mbijetes po shkon pun normal si krejt
J’aime · Répondre · 21 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ku jeni çlirimtar qe si ndalni martesat me serb   Ven 29 Juil - 1:02

Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Adriano Adri Barrela

Valla...krejt lop e gjalle koke...po kush eshte budall me bo sex per 5000 euro...duke pas sa te duash prostitutka te rrugve ne Serbi qe punojne per 10 euro naten...

Baju...bre zagar i Serbis
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h
Adriano Adri Barrela
Adriano Adri Barrela Kujtim Kurti atu ka martu ty naj femen e jotaj a qysh eki pune qysh munesh mej thon njerit zagari serbis kur ska lidhje me at pu kto femna sjon tuj ik tinez po me pelqim te familje mos ofendo njerz palidhje kur skan te bojn me ket pun aty shipni shteti ka fajet se ka lon me qel agjensjon per ket pun
J’aime · Répondre · 20 h
Armend Gashi
Armend Gashi e po magari qe koka ky kujtim kurti rri mer trus bethen e mos i ofendo njerzt se duhesh mi bo man qe vje kosov naj her e po lopa qe ishe a tu ka merzit jeta a ku e ki hallin
J’aime · Répondre · 19 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Adriano Adri Barrela
Adriano Adri Barrela Kujtim Kurti vall edhe ma shtrejt kan pagu per ni nat qeta ministrat ton kosov e shipni per ni femen ajo po deklaro se deputeti kosovs ma ka ble banesn 80 metra midis tiran per me pas femen
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h
Gani Sokoli
Gani Sokoli Dhasht zoti e nuk janë keto te verteta!
J’aime · Répondre · 20 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Adriano Adri Barrela

Ki dal komplet prej temes...nuk eshte tema prostitucioni...por eshte martesa e motrave shqiptare me qetniket e serbis...

Por po shifet se edhe ti ke qasi muti veteran i UÇK qe nuk ju konvenon me protestu per kete problem kombetare...sepse jeni shpiuna te Serbis...

Bre...allahu ju marroft
J’aime · Répondre · 20 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Gani Sokoli

Keto jane 100% te verteta...820 motra shqiptare jane martu me qetniket serbe keto 5 vitet e fundit...shko ne youtube dhe ki sa te duash matrial qe me ja mbush mendjen vetes...

Mjerim total
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 20 h
Gani Sokoli
Gani Sokoli Katastrof kombetare!!
J’aime · Répondre · 20 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi Kujtim Kurti,mos je gabim ne numrin e martesave se me sa e di vetem sivjete ne diten e vidovdanit kishin ardhe kaq vajza shqiptare per me kerkue djem serb per burra.Shifrat jane katastrofike..Pse me serb mu martue kete nuk jam ka e kuptoj ore burr i dheut,a nuk ka shqiptar?Une bre me vite kerkoj per djem vajza e nuk mi japin,pse?Pse nuk i perkrahi envristat,tradhetaret .Pa qen tradhetar nuk je i dashtun per kete popull.Ky avaz ndaj kombit eshte me nje pergaditje profesionale,se ku e ka qellimin duhet me ba analiza,por nje gje qe po shifet nuk do kallauz.
J’aime · Répondre · 18 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Shkelzen Gjocaj
Shkelzen Gjocaj Katastrof per ne shqiptaret. Ska ku shkon ma keq
J’aime · Répondre · 1 · 20 h
Avni Ademi
Avni Ademi Kujtim Kurti

Apo i sheh sternipat e gjergjit qysh i martojn motrat me serb bre Allahi i marroft.

Ani kur pom folin per qeshtjen Kombtare pfff
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 20 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Avni Ademi

Keta 44.000 veteranet e UÇK te gjithe jane shpiuna te Serbis...gjithe diten rrin duke e kritiku baben Erdogan...por kurr nuk protestojne qe motrat shqiptare martohen me qetnik te serbis...
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 20 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi Keta sherbetor te serbise i perkrah amerika o Kujtim Kurti.çka po dojne po na dredhojne .Kangen po e di por skam me kane me tju qi nanen ketyre çlirimkarucave qe na morren ne qafe.Kujtim Kurti,nje me vjen mire qe ke disa perkrahje,kjo eshte mire per ne ka nis mu ndare e keqja e poshter.
J’aime · Répondre · 18 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Betim Kelmendi
Betim Kelmendi Ato nuk kan lidhje me ne,kjo eshte kultur familjare,
J’aime · Répondre · 20 h
Betim Kelmendi
Betim Kelmendi Shum nga to i kan msitnu familjet, agjencionet....
J’aime · Répondre · 20 h
Medi Deme Dervishaj
Medi Deme Dervishaj Kujtim Kurti
A ki statistika sa prej atyre martesave po deshtojne?!
J’aime · Répondre · 20 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi Gjere sot as nje martese me serb nuk ka deshtue,kane krijue familje femi kane pjell me serb.Nje dite nipat kane me na masakrue.E lyp keshtu ky popull,se po mashtrohet ne shpiuna.
J’aime · Répondre · 1 · 18 h
Medi Deme Dervishaj
Medi Deme Dervishaj Pikrisht per kete arsye ja bona pytjen ktij proletarit Kujtim!
J’aime · Répondre · 18 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Avni Ademi
Avni Ademi Betim Kelmendi

A osht ky arsytim??
J’aime · Répondre · 1 · 20 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Betim Kelmendi

Mos na shitni demagogji ju shpiunat e Serbis...44.000 veterenet e UÇK....ja qka thot betimi qe ju zagaret e Serbis jeni betuar ne vitin 1997......Voir plus
Photo de Kujtim Kurti.
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 20 h
Nasim Gashi
Nasim Gashi O Kujtim Kurti,betimi na ka qi nanen,edhe na tradhetuan dhe po thojne ne kemi luftue e ju keni pire qaj,bre qaji nanen ketyre ua qifte.Ju kemu que pite ne lufte e kan fshi bythen me buken e nanave tona.Sa dhunime i banen ne lufte sa serbet aq ma teper uçk.Cilen femer shqiptare e shpetuan,apo i dolen ne ndihme qe mos ta dhunojne serbet???Bre qeni nanen ua qifte ketyre tradhetareve.
J’aime · Répondre · 18 h
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Betim Kelmendi
Betim Kelmendi Avni
Nuk ka lidhje ketu me arsyetim, por kesi lloj martesa egzistojnë qe moti ne shqiperi, atje jan agjencionet legale per martesa te ketij lloji
Do ze ishte qesharake qe te protestohet sepse se pari nuk do te kushte aspak ndikim apo efekt kunder ketyre ...Voir plus
J’aime · Répondre · 1 · 20 h
Avni Ademi
Avni Ademi Ti mir e ki..
Po duhet me mar masa edhe shteti qija nanen ksaj pune kur tvjen nipi prej serbije aj nip nuk qet pushk per dajen po ja qin nanen dajes!!
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 19 h · Modifié
Nasim Gashi

Votre réponse...
Choisissez un fichier
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Betim Kelmendi

Mos u mundo badihava me na shit ketu dushk per gogla...keto motra shqiptare nuk jane nga familjet kineze...por jane nga familjet shqiptare..qe nga kushtet e veshtira te jetes jane te detyrura te matrohen me qetnik serb......Voir plus
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 20 h
Betim Kelmendi
Betim Kelmendi Fajet i kan qeveritë ne shqiperi e Kosovë qe e varferuan vendin ata jan shpijuna e bashkpuntorë te serbisë te deshmuar shumë here, janë gati 300 ish ushtarë te UÇK-së qe benë vetëvrasje per shkak te kushteve te dobta, nga ta duhet kerkuar pergjegjesia nga i gjithë populli perfshirë edhe veteranet !
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 20 h
Ymer Qemali
Ymer Qemali Kto jan Ortodokse qe martohen, jo Muslimane
J’aime · Répondre · 1 · 20 h
Kujtim Kurti
Kujtim Kurti Betim Kelmendi

300 ish ushtar te UÇK kane ber vetvrasje sepse nuk kan marre poste ne qeveri...i kan tradhtuar shoket e tyre...

Keta 300 muta nuk kan ber vetvrasje per interesat e Kosoves...por per interesat e tyre personale...

Hajt mos na kallxo prralla...por dil dhe protesto kunder martesve te motrave shqiptare me qetniket e Serbis...
J’aime · Répondre · 1 · 20 h
Egzon Rama
Egzon Rama paj vallain o Ymer Qemali jo buka po kulaqi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ku jeni çlirimtar qe si ndalni martesat me serb   Ven 29 Juil - 1:03

J’aime · Répondre · 20 hKujtim Kurti Ymer Qemali

Nuk ka rendesi...a jane muslimane apo katolike...jane motra shqiptare.

J’aime · Répondre · 20 hYmer Qemali Ka redesi kujto.
Se ata e kan besimin e njet per ate.
Tjtra asht kushte te dobta shum ato vajza....Voir plus

J’aime · Répondre · 20 hKujtim Kurti Ymer Qemali

Nuk ka asnje mashkull ne tokat shqiptare qe eshte martuar me femra nga Serbia......Voir plus

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 hNasim Gashi Kujtim Kurti,djali i skenderbeut eshte kane martue me vajzen e Llazarit.Enver Hoxha e lavderon kohen e skenderbeut duke thene kemi pasur martesa mes vellezerve serb e shqiptar.Enverizmi na ka kape perpara e ka do na ferfullojne e shofim.

J’aime · Répondre · 1 · 18 hNasim Gashi gazeta "Bashkimi" e datës 22 gusht 1947, një pjesë të fjalës së Enver Hoxhës para një grupi të rinjsh që morën pjesë në Pleniumin e IV të rinisë popullore. Ja një pjesë e këtij falimi: 

"...Dashuria e popujve të Jugosllavisë e mareshallit Tito dhe e g...Voir plus

J’aime · Répondre · 18 h


Votre réponse...


Kujtim Kurti Avni Ademi

Valla...nje gazetare e hotel Viktory ma futi bllok...sepse e kapa duke mi vjedh foton e statusit...qe nuk paska guxim me publiku komplet statusin...ani kur kurvat e Hashimit mundohen me mbrojte identitetin kombetare...duke i hap kembet per zagar te Serbis...pis milet bre
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 19 hNasim Gashi Kujtim Kurti;Mi pas perkrah,nuk ta kishin fute bllok,banu tradhetar,je shqiptar i mrekullushem.

J’aime · Répondre · 1 · 18 h


Votre réponse...


Mevlyde Bajgora Morina Kur ka postime të qelluara , bien në vesh të shurdher , I fortë je Kujtim Kurti , Tlumtë !

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 19 hAvni Ademi Kujtim Kurti

Hahahah valla ma i keq se CIA je bo😂😂

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 19 hNasim Gashi Kujtim Kurti;Mi pas perkrah,nuk ta kishin fute bllok,banu tradhetar,je shqiptar i mrekullushem.Ai qe e mbrone popullin shqiptar eshte TRADHETAR ,per enveristat.A po ta rrok tani?

J’aime · Répondre · 1 · 18 hJeton Berisha Jo jo kto janë Shqipetare dhe besoj se kan arsyet e veta pse martohen me t'huaj!!se neve mashkujve Shqipetar na ka kajtë me martu gjermanka zvicrranka e taljanka e turlifar helaqe,,, e asht e padrejtë me prit prej dikujt me prit gjithë jeten

J’aime · Répondre · 14 hKujtim Kurti Jeton Berisha

Fakt....eshte qe ne mashkujt shqiptare jemi martuar me gjermane apo framceze apo amerikane vetem per me marre nje status ne keto shtete......Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 14 hKujtim Kurti Mevlyde Bajgora Morina

Me kete status jam duke e ber nje test psikologjik....po testoje 44.000 veteranet e UÇK...qe jane bere te gjithe zagar te Serbis...dhe qellimit ja arrita qe ti demaskoje para popullit....

J’aime · Répondre · 1 · 14 hJeton Berisha Kujtim une jam
J’aime · Répondre · 14 hJeton Berisha Përshëndetje nga Schwarzwaldi

J’aime · Répondre · 14 hKujtim Kurti Jeton Berisha

Nuk ka pasur kurre FARK...te gjithe 44.000 jane vetem veteran te UÇK...shpiuna te Serbis.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 14 hNasim Gashi Kujtim Kurti,i kalle rrencat.Pakes vone po me duket.Ma heret ke vye me ua qi nanen tanve te uçk es dore e zgjatun e serbeve.Zoti i marrofte diten e gjenazes.

J’aime · Répondre · 13 h


Votre réponse...


Jeton Berisha Ma kalle barkun o Kujtim,,!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 14 hKujtim Kurti Historia shkruhet me fakte...dhe jo me rrena.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 14 hNasim Gashi Kujtim Kurti,historin e shkruajn te fortit ,ata qe e marrin ne dore situaten.Atdhetareve ja qijn nanen i vrasin e me popull te budallem lozin si me koqe(qimonet)

J’aime · Répondre · 1 · 13 h


Votre réponse...


Jeton Berisha Kur po vjen hajmë ndoj Pizza ktu ne Schwarzwald?afer Baseli

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 14 hDeshiraa Selmanii Qa osht kjo ku jeni o veteran veterat nuk.i kan shit.qikat eveta tekta po kta rrebelat e shqipris

J’aime · Répondre · 13 hSadat Jakupi uqk kllosho une ti treti andrrat ta treti dashurin ta treti qelixat e pielles se flliqt .
J’aime · Répondre · 1 · 13 hAnisa Halili Po nali ti more mut po ato kudra nuk jan t kosoves po shqipris e nali ti o kurti

J’aime · Répondre · 13 hBush Demiri O Kujtim psikopati, si spiun i rusisë që je nuk ti zëjm për të madhe të sharat që ju bën veteranëve të Uçk-së, e dime që ti je ndërmjetësues sekser i këtyre martesave me urdhër të Putinit dhe bias serbe, mbylle gojen ore legen apo më saktë Bythëqirë.

J’aime · Répondre · 1 · 10 hKujtim Kurti Me kete status jam duke e ber nje test psikologjik....po testoje 44.000 veteranet e UÇK...qe jane bere te gjithe zagar te Serbis...dhe qellimit ja arrita qe ti demaskoje para popullit....

J’aime · Répondre · 10 hSinan Prushi Na demostro karin ti demostro veten more tradhtar

J’aime · Répondre · 10 hVotre réponse...
Sinan Prushi Oh ti Kujtim Kurti qy shapot tham mosem ha shum se besen pota jap mamrrift ymri meu zatet naj her jati ja une me shok te mi te luftes zagart qoj ne familje tone more zagar i thaqit ei shikut udb more shpijun muti per ati kurva as menja nukem shko se atyne ukaju kona karin me zhang edhe me kryq te serbis ty duhet met ardh turp

J’aime · Répondre · 10 hKujtim Kurti 300 ish ushtar te UÇK kane ber vetvrasje sepse nuk kan marre poste ne qeveri...i kan tradhtuar shoket e tyre...

Keta 300 muta nuk kan ber vetvrasje per interesat e Kosoves...por per interesat e tyre personale......Voir plus

J’aime · Répondre · 10 hSinan Prushi Shko ti protesto per kurva e prostetuta se ne nuk flliqem

J’aime · Répondre · 10 hGezim Arusha KETA SHQIPETARET E SHQIPERIS, TI QUJM KESHTU NJI PJES TE TYRE, KETA NUK KISHIN AS FE E AS KOMBE. MIR JAKU KA BA ENVER HOXHA QE JAU KA KAJT NANEN E I KA VRA.

J’aime · Répondre · 1 hAvni Sylaj http://m.gazetaglobale.net/shqiptarja-martohet-me-nje.../

Shqiptarja Martohet me një Serb nga Kosova, Ja cka i ndodh..!!
M.GAZETAGLOBALE.NET|PAR GAZETAGLOBALE
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ku jeni çlirimtar qe si ndalni martesat me serb   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ku jeni çlirimtar qe si ndalni martesat me serb
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: shoqeria-
Sauter vers: