AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lirim Gashi fole diēka,por

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lirim Gashi fole diēka,por    Lun 1 Aoū - 2:40

Lirim Gashi
20 h · 

TASH E PĖRSHKROVA GJENDJEN NĖ PĖRGJITHĖSI, NDĖRSA HERĖN TJETĖR DO TA PUBLIKOJ LISTEN KONKRETE TE NJERĖZVE QĖ PO KRIJOJNĖ PĖRĒARJE NĖ KĖTĖ SHOQĖRI.
Dezorientimi i njė shoqėrie e arrinė kulminacionin kur dukuria si e tillė krijon pėrēarje alarmante ngase nuk mund tė identifikohet dhe spjegohet nė.mėnyrė argumentative e racionale e as nuk mund tė lidhet konkretisht me emra tė pėrveēėm dhe me format organizative qė inicohen dhe jetėsohen prej tyre. Deri nė zgjidhjen e enigmave qė i prodhojnė kėta emra tė pėrveēėm shpeshherė kalon aq shumė kohė sa qė tė tillėt pa u hezituar fare prej shoqėrisė e pushtetit dhe nė qetėsi optimale mund tė prodhojnė sasi tė mjaftueshme tė helmit dhe mjegullės rrethė esences sa pėr t"i furnizuar dy e mė tepėr gjenerata njerėzish. Tashmė qė konturat e pėrēarjės sė thellė tė shoqėrisė shqiptare po marrin formė tė qartė dhe prodhuesit e mjegullės dhe helmit po dalin si peshqit e ngordhur mbi sipėrfaqe dhe po e vajtojnė ,,pafajsinė e tyre" si krokodilat mbi manushaqe nėse organet e drejtėsisė nuk e kryejnė punėn e tyre si duhėt, duhėt tė zgjohėt populli nga gjumi dhe ti rrah derisa tė dhihen nė gaēe. ( dok se ne useru u gace).
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1194560987229135&set=a.595681140450459.1073741827.100000257347467&type=3&theater


4848
Commentaires


Asllan Krasniqi ngaqe fjale serbe . breke klina ,dane shqipe

J’aime · 12 hLirim Gashi E di zotėri por shqiptarėt e tillė nuk kuptojnė shqip.

J’aime · 1 · 12 h · ModifiéAsllan Krasniqi haha mir e ki turkofilat kuptojne ma mir

J’aime · 12 hEduard Frrokaj Kush eshte ky ???

Je n’aime plus · 2 · 12 hLirim Gashi Ky ėshtė njė agjent i KGB dhe UDB

J’aime · 3 hRustem Remi Peja Ky ėshtė i semur mendor Lirim Gashi [size=0]Razz


J’aime · 3 hShemsije Elshani Serbia nepermes Ukshin Hotit gjithe e ka testu popullin e Kosoves. E analizova gjate shkrimin e keti burrit ne foto.Dy gjera me erdhen ne mendje:Ose eshte ndonje i semure psikiatrik, ose Serbia po e ben testin e fundit me Kosoven.

J’aime · 1 · 8 h
[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lirim Gashi fole diēka,por
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: