AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Azem Vllasi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Azem Vllasi   Jeu 25 Mai - 7:34

http://www.freeblognetwork.com/kosovo/950/

http://www.freeblognetwork.com/kosovo/950/

Azem Vllasi,deshti ti bahet keshilltar i Bajram Kosumit magjupit qe ne nje koncert qe u mbajt ne dhjetor 2005 ku ishte Nexhmie Pagarusha grua e rankit,dhe Bexhet Pacolli,ky Bajram gogjumi na premtoi se ne qershor te vitit2006 KOSOVA ka mu pavaresue 100 per 1000,do e shohim skan mbet edhe 2jave ,sot jemi 25.05.2006,dhe mos valle pse na rrejti e nderruan dhe erdhi rrenci edhe ma i madhe se tane majmunat,gorilla!!!
Po e nisim te qeni Azem Vllasi qe dje na quajti nacionaliste e bandita vetem qe kerkuam liri sikurse qeni,e tani bahet liridashes!Edhe vellau i keti Azemi ,quhet Ali Vllasi ku ne burgun e Sllovakis e lexova ne mur se ky kishte mbytur shqiptar qe ishte marrun me klandistin,pra tue qitur shqiptar ne kohen e luftes,kinse po qete pertej kufirit e vrit ma zi se shkau,nje rast e kam lexue se e ka mbyt njefar Haxhiun nga Mushetishti!!!!
Edhe mua Liman Elshani qe e pagova t'me qet qe nga Hungaria ne gjermani ky pis me la neper burgje e qit neper danub ,e shtije neper kamiona frize,ku qellimi ishte me na mbyture e kam lajmrue ne polici nuk ua ndin palla,bile sot ushtron detyren si drejtor i kosovatransit ne prizren..
Po me kujtohet kur ne rusi kur mbanin nje mbledhje ,e ne mbledhje morri fjalen Bill Klintoni dhe tha se duhet ta luftoin terrorrizmin global?!Boris Jelcini ia priti e neve kush duhet me na ndjek qe vete jemi terrorriste,dhe ja plasen gazit!Pra vritni sa te mundeni se keni mu ba te laret.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Azem Vllasi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: