AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Trump,Isis e krijoi Obama e Hillari Klinton e Bushin e harro

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Trump,Isis e krijoi Obama e Hillari Klinton e Bushin e harro   Jeu 11 Aoū - 15:28

Trump insiston se Obama ėshtė themelues i ISIS-it

3 orė mė parė
25
Shkepje
Trump insiston se Obama ėshtė themelues i ISIS-it
Republikani Donald Trump ka pėrshkruar presidentin e SHBA-sė si “themelues” tė grupit tė Shtetit Islamik.

“Ata nderojnė presidentin Obama”, tha Trump nė njė tubim nė Floridatė mėrkurėn.

“Ai ėshtė themeluesi i ISIS-it”, tha Trump, shkruan BBC.

Trump gjithashtu sulmoi edhe rivalen e tij pėr Shtėpinė e Bardhė, Hillary Clinton, duke e quajtur atė njė “bashkė themeluese”.

Clinton u pėrgjigj duke e akuzuar Trump pėr “fjalė plehrash” dhe ka thėnė se ai ėshtė duke u bėrė jehonė fjalėve tė presidentit rus Vladimir Putin., transmeton KosovaPress.

Trump qėndroi pas vėrejtjeve tė tij tė enjten, duke thėnė se zoti Obama dhe zonja Clinton ishin “lojtarėt mė tė vlefshėm” tė Shteti Islamik.
http://www.telegrafi.com/trump-insiston-se-obama-eshte-themelues-isis/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Trump,Isis e krijoi Obama e Hillari Klinton e Bushin e harro   Jeu 11 Aoū - 15:45

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Trump,Isis e krijoi Obama e Hillari Klinton e Bushin e harro
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: