AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Adem Demaq qeni lufton per bashkim me serbine zoti e marroft

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Adem Demaq qeni lufton per bashkim me serbine zoti e marroft   Mer 17 Aoû - 3:24

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Adem Demaq qeni lufton per bashkim me serbine zoti e marroft   Mer 17 Aoû - 3:31

Valon Januzi Ncncncn mshelene ket faqe mos e rreni popullin o te mjere

J’aime · Répondre · 8 · 23 mars, 23:29Voir les réponses précédentes


Albanian Real Facts of Life Sokol ne jetojm ne usa edhe komplet rastin e kesaj mledhje e dijm ......persona qe kan marre pjese ne mledhje dhe demaqi e ka then me goje te vet ket ktu ne usa te joseph dioguardi plus nuk i kanë tregu hiq për mledhje qe me ju dal ne ndihme por kur e kane kuptu komuniteti shqiptar ktu ne usa qe nje mledhje e tille po mbahet ateher e kane bllokuar ket grup dhe kane biseduar ne nje mledhje tjeter ne mes shqiptarve nje dite me vone qe eshte mbajtur aty i kane kercenuar qe kursesi me nje plane te tille por vetem per bashkim kombetar etj etj etj

J’aime · Répondre · 7 · 24 mars, 06:29
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Adem Demaq qeni lufton per bashkim me serbine zoti e marroft   Mer 17 Aoû - 3:39Sokol Sadriu Mire masi jeni ne usa ka mundesi kontakti permes tel me juve

J’aime · Répondre · 24 mars, 06:33Albanian Real Facts of Life Na kontakto privat

J’aime · Répondre · 1 · 24 mars, 06:34Hetem Ibrahim Seferi Kjo so rren kjo osht mese evertet per ballkanin e ademit. Edhe kjo osht pas viteve 90 ta!

J’aime · Répondre · 2 · 24 mars, 09:13Valon Januzi Ndryshonja emrin ateher "epoka e re" ju rrin m shum
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Adem Demaq qeni lufton per bashkim me serbine zoti e marroft   

Revenir en haut Aller en bas
 
Adem Demaq qeni lufton per bashkim me serbine zoti e marroft
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: