AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Albanian Real Facts of Life ,shpifjet e ketyre

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Albanian Real Facts of Life ,shpifjet e ketyre   Jeu 25 Aoû - 7:02

[ltr]
Albanian Real Facts of Life

J’aime cette Page · 3 h · Modifié · 

 

Likuidimi i TRE Kriminelve ne Gjakove ishte shkaku i hakmarrjes per plagosjen e babait te dorasit ,si dhe 10 dite para se te vriten keta tre Kriminel e rrahën para syve te gruas Gjelbrim Gjoshin.Keta tre Kriminel e kishin terrorizuar qytetin e Gjakoves me HARAQ si dhe shume krime tjera ,qe ua ben qytetarve te Gjakoves ku dhe ishin te njohur ne ket qytet per krimet e tyre. Sipas informimeve qe kemimbledhur nga qyteti i Gjakoves ,qytetaret e gjakoves jane Liruar nga keta kriminel ,ku shumica jane te kenaqur me vrasjen e tyre ,kjo eshte e verteta e Vrasjes se trefisht qe ndodhi ne gjakovë ,ku per momentin vrasesit jane ende ne arrati dhe qdo qytetar i gjakoves thotë qe keta kishte qene mire mos te denohen ,se ligjet dhe drejtesia e kosoves asgje nuk ka vepruar per parandalimin e tyre keshtu qe vdekjen e kanë Merituar 

Edita Hasi Zoti ju vraft per kto lajme ! Se kini asteni t drejt me postu ksi sene, duhet me ju denoncu juve e krejt gazetat e kosoves Turp Ju koft !


J’aime · Répondre · 2 · 2 hIpukaj Mirdval Yrral Edita Hasi pse?

J’aime · Répondre · 2 h
Edita Hasi Populli jon ka fjal edhe gjan fjal boll tash! Spom intereson mu per qytetar t gjakoves ,tash ata kan vdek e ishalla ata qe i kan vra kurr dit mos pafshin me sy u kalbshin n burg e te Zoti u pagofshin me ferr! Kerkoj qe ky postim mu hjek se jom e familjes !


https://www.facebook.com/USAUnitedStatesOfAlbania/photos/a.518401168341902.1073741828.518387785009907/640530306128987/?type=3&theater[/ltr]


Albanian Real Facts of Life Prsh. Te gjitheve Stafi jonë i ka anketuar 200 persona ne Gjakovë per ket rast,ku 163 persona te qytetit e treguan ngjarjen e njejte dhe siq e kemi postuar ne kurse te tjeret disa nuk deshironin ta flasin dhe disa ishin ne favor te tyre , Kurse ne si Staf e vendosem postimin siq mendojne shumica e qytetit asgje me shume e as me pak ,ata qe jane te Gjakoves e dijne me mire ,ne jemi kunder vellavrasjeve kunder kriminelve kunder te gjitheve qe jane ne dem te popullit ,

J’aime · Répondre · 4 · 1 hNasim Gashi Mos i ngreni fjalet e juaja Albanez,hudhi ketu deklaratat me videoi se vete e qite fjalen.Nese nuk i qeish videot me kete ju doli boja qe jeni duke shpifur..
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Albanian Real Facts of Life ,shpifjet e ketyre
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: