AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti,pse se pergjojne xhavit halitin

Voir le sujet prťcťdent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14664
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti,pse se pergjojne xhavit halitin   Mer 31 AoŻ - 15:52

Kujtim Kurti†Betim Kelmendi

Kadri Veseli....paska dergo Dardan Molliqaj per me provoku Xhavit Halitin sonte....pasi qe Xhaviti qe 3 jave po rrin vetem ne heshtje totale...por po vepron ne prapasken...


Kujtim Kurti,†fou.
3 h†∑†
Kush me tregon...!!
Pse...Xhavit Haliti nuk ndodhet ne asnjeren prej pergjimeve telefonik qe po i publikon Insajder[size=12]Jíaim
[/size]
Haha


Grrr
23Vous, Kujtim Kurti, Bajram Shabani et 20 autres personnes
Commentaires

Avni Sylaj


Kujtim Kurti†Parim Olluri...!!!

Ermedin Halili†Edhe une jom vet pse nuk ka

Kujtim Kurti†Ermedin Halili
Insajderi....deri me tani ka publikuar 23 video me pergjime telefonike...por askund nuk ndodhet pergjime ne mes Adem Grabovcit dhe Xhavit Halitit...
Jíaime†∑†Rťpondre†∑†2†∑†2 h

Nasim Gashi†Kujtim Kurti,ti duhet me dite se paske pas muhabet,ja dini ma teper sekretet e jetes.Tjeter,sepse eshte i nderkombetarizuar,bene pjese ne grupin e Lucerave nderkombetar dhe ate serb.Me shenjen" Zelezniqka pruga jugosllavije".Per kete duhet me fole deshmitari qe e ka zan ne mate Murat Jashari..Kujtim Kurti†futja Áka dini a pi marrohesh qenit.

Kujtim Kurti†Nasim Gashi
Murat Jashari eshte zagar i Hashim Thaqit...bashke kan qene azil ne Zvicer....
#krrrkkk
Je níaime plus†∑†Rťpondre†∑†2†∑†2 h

Nasim Gashi†Kujtim Kurti,bashk me Xhavit Halitin bile kan fjete ne nje dhome ne zvicerr.

Kujtim Kurti†Nasim Gashi
Mos rrej....Xhavit Haliti kurr nuk ka qene azil ne Zvicer...ai Hashimin per here te pare e ka takuar ne Shqiperi ne vitin 1993...
#krrrkkk
Jíaime†∑†Rťpondre†∑†2 h

Nasim Gashi†Tani tu kane perzie kabllat.Nuk e di a ka qen azil ne zvicerr,vete Xhavitin a ka qen,por kush i doli ne me marr per me que ne zvicerr ,dhe Xhavitin e gjeten duke ba shoqeri me nje shkine qe e percillte dhe ne koke kishte kapelen me shkronja zelezniqka,kjo dmth se shpiunat te mirren vesh mes vedi.rťponse...


Ilir Klina†Xhavit Haliti, Gani ThaÁi dhe Ibrahim Kelmendi vijn ne fundŽ te Filmit ....perndryshe Filmi mbaron qysh ne fillim Kujtim😜


Naser Kuliqi†Sepse e ka telefonin ne dore dhe ndegjonKujtim Kurti†Ilir Klina

Ne 23 videot me bisede te pergjuara qe ka publikuar Insajder deri me tani askund nuk ndodhet Xhavit Haliti...
Athua...pse !!!

Kujtim Kurti†Naser Kuliqi
20% ja qellove...te kan mbetur edhe 80% me ja qellu...hehehe†Wink

Naser Kuliqi†une ia qelloj 100% e ti kerko tani shoket e ketij far muti te apostrofuar, de aty eshte 80 % i yt...........krrrrrrrk ne tru

Kujtim Kurti†Blla Blla Blla

Naser Kuliqi†Danke """"""""""ponse...

Ilir Klina†Kujtim mos u ban Amater allahile ...Njerezit te cilet kanŽ shkaterruar gjithqka para dhe gjatŽ Luftes, jane po ata te cilet sotŽ kontrollojn gjitha Strukturat Shteterore inklusive Mediat

Nasim Gashi†Po ai eshte Xhavit Haliti qe i pergjone te gjitha bisedat e telefonave me insajderin.Respekt keta fjal i kam ndegjuar dhe nga baca murat jashari ne bule friburge rťponse...

Faton Nazmi Shala†Xhavit Halitin kjo e pergjon o Kujto mes ke dert
Ekrem Meta†Nje pyetje interesante!
Jíaime†∑†Rťpondre†∑†1†∑†2 h

Kujtim Kurti†Ilir Klina
Nuj eshte tema per situaten politike ne vend...por tema eshte vetem per pergjimet qe po publikon gazeta Insajder...
Pra...edhe nje here...pse nuk ndodhet askund Xhavit Haliti ne keto pergjime telefonike !!!

Kujtim Kurti†Ekrem Meta
Ne Gjakove thojne...pytje me bole!

Kujtim Kurti†Faton Nazmi Shala
Agjentat e MOSSAD nuk guxon askush me i pergju...por ata pergjojne armiqet e tyre...
#krrrkkk

Nasim Gashi†Kujtim Kurti,a te thash se banda e Xhavit Halitit i pergjone kundershtaret e tij.????

Ilir Klina†Pyete†Ibrahim Kelmendi†Kujtim....ndoshta Ibrahimi si specialist i Telefonave Satelitor ka me shumŽ informacione†😊

Kujtim Kurti†Ilir Klina
Kur nuk din te pergjigjesh...mos hin hiq llugave....se nuk kam hiq nevoje per sekratar apo kronist...pifff

Nasim Gashi†Kujtim Kurti,nuk ka ketu lidhje me sekretar,nese din me shtue diÁka per kryeudbashin Xhavit Halitin trego,o po tregoj.ßßß߆rťponse...

Ilir Klina†Kujtim, ata te cilet vjedhen 2 Fondet e 3 % dhe Vendelidja thrret, shfrytezuan Parat qe kishin per ti formuar gjitha Strukturat e tyre Paralele ne ShtetŽ....prandaj Xhavit Haliti, Isa Mustafa, Bujar Bukoshi dhe Gani ThaÁi janŽ te paprekshem nga Mediat e tyre

Betim Kelmendi†Xhavit Haliti eshte koka e tyre, ata nuk e qesin tash sepse ai eshte me i madhi i prontos


Kujtim Kurti†Nasim Gashi

Mbasi po paraqitesh ketu si shume i menÁur....urdhro bindem mr fakte....!!!

Trego kush jane edhe keta 4 personat tjere ne foto me Xhavit Halitin.Nasim Gashi†Kujtim Kurti,te kam tregue dje qe te gjithe ishin Rugovista e ti ma ,grite Rugoven.Pa Rugoven as ne WC as nje shqiptar ska shkue .

Kujtim Kurti†Blla Blla Blla...

Kujtim Kurti†Ilir Klina
Nuk eshte tema per situaten politike ne vend...por tema eshte vetem per pergjimet qe po publikon gazeta Insajder......Voir plus

Jeton Berisha†ňmbŽlsira vjen e fundit (megjithse ky qenef s'asht ŽmbŽlsirŽ )!

Kujtim Kurti†Betim Kelmendi

Xhavit Haliti...nuk eshte kurre koka e prontos...qe po te bindi me fakte konkrete......Voir plusBesian Agim Shala†E ka dot qe kan me ndodh kto sene perqato


Betim Kelmendi†Aida Derguti eshte antare e komisionit o†Kujtim


Kujtim Kurti†Besian Agim Shala
Sa deputet i ka PDK nga qyteti i Pejes.....!!

Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Antare eshte vetem ne kuvend...dhe jo edhe ne hotelet e Brukselit......Voir plus

Shuki Hakaj†Pse Insajderi publikon vetem ata Áka aprovon Hashimi


Betim Kelmendi†Kujtim
Peja i ka 8 deputet ne pdk

Shuki Hakaj†Peja i paska 8 hashkali serbe ne ldk !!!


DerniŤre ťdition par Perparimi le Jeu 1 Sep - 16:18, ťditť 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14664
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti,pse se pergjojne xhavit halitin   Mer 31 AoŻ - 16:03

Nasim Gashi†Kujtim Kurti;Kush e dini Áka jane me lidhje Rugova me Xhavit Halitin???KerrrrrkNasim Gashi†Kujtim Kurti†ish shokut te Xhavit Halitit nuk po ja ceku emrin,lexo Áka me ka shkrueper Xhavit Halitin;Ne ato vitet kur shkonte flaka ne kosove
Xhaviti ka arit ne milano
Xhavit Haliti e ka thir bacen murat dhe dy shok te tij qe te shkojn ta marin se k...Voir plus


Besian Agim Shala†6 deputet kujtim


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Prej ketyre 8 deputetve te PDK nga qyteti i Pejes....sa % jane zagar te Hashim Thaqit....!!!


Shuki Hakaj†8


Betim Kelmendi†Te gjithŽ†Kujti


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Tregoje me emra dhe mbiemra...!!!


Nasim Gashi†Ne ato vitet kur shkonte flaka ne kosove
Xhaviti ka arit ne milano
Xhavit Haliti e ka thir bacen murat dhe dy shok te tij qe te shkojn ta marin se ka ngelur pa lek.
Kur shkuam ta maren e kishte dhe nje femer me vete.
E cila mbante ne kok nje kapel me shkrimin zheleznicka.
Ne ato momente sna kujtua qka po ndodh por mbas nje bisede
E hatu ajo zonja spo fliste mir gjuhen shqipe
Dikur u zbuluan se sherbimi secret jugoslav udb e ka bajt ato kapela qe te njihem njeri qetrin
Ajo gjasa dashuria e xhavit wc
Lidhje me musa xhaferin e mk
Ne biseda i thot se sa ka dal nga burgu i slovenski brodit,dhe se po ndiqet nga udb.
Dikur zbuluam se ne slovanski brod s'egziston burg.
Egzistojn veq hotele qe i kan ushtruar ne kuzinat e udb.
Xhavit Haliti isa mistafa ,fazli veliu,ali ahmeti jan kokat e udb,tjeret klyshet e ketyre.
Ata qe jan dal neper foto me Xhavitin jane klyshet e tij.


Kujtim Kurti†Nasim Gashi
Mbasi po paraqitesh ketu si shume i menÁur....urdhro bindem mr fakte....!!!
Trego kush jane edhe keta 4 personat tjere ne foto me Xhavit Halitin.Betim Kelmendi†I.R. Xhemajl Mustafa xhavit Haliti ....

Nasim Gashi†Kujtim Kurti,tu kam pergjigjur dje nese e ke lexue.a eshte Xhaviti me kete po dalin fjalet e mija.Kryeudheheqesi i krimeve po na del Rugova.

Kujtim Kurti†Nasim...pergjigju vetem kush jane 4 personat tjere qe jane ne foto me Xhavit Halitin...!!!

Besian Agim Shala†Hajredin Kuqi, Adem graboci, Agim Áeku, besim beqaj, xhavit haliti, Ramiz Kelmendi
Lumka Krasniqi†Besa Gaxherri dhe Gezim kelmemdi

Kujtim Kurti†Keta nuk jane ne PDK...por jane ne koualicion.


Besian Agim Shala†Perveq Xhavit Halitit qe dej sot as ni akuz nuk ju ba as ni afer politike kta tjert krejt jan merrcina tpolitikes kosovare


Kujtim Kurti†Besian Agim Shala
Nuk ja qellove...por te mungojne edhe 4 persona.


Besian Agim Shala†Ndoshta kujtim po kta mran nmend


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Si ka mundesi....Xhavit Haliti te behet vegel e Hashim Thaqit....kur Xhaviti ja ka shpetu jeten nga burgu 20 vjeqar per vrasjen e gazetari dhe zedhnsit te U«K ne Tirane...
Urdhero...spjegoma si ka mundesi...!!!


Nasim Gashi†Kamishi,tinzaku ma i keq eshte.Rexhep Selimi,Albini,Qopa nga Kukesi,Ramadan Olluri,Sabit Geci,Ali Ahmeti me dajen e vete,Bujar Bukoshi,isa mustafai.Hashim Thaqi eshte birja e fundit e kavallit.Jane edhe nja dy qe paraqiten shume atdhetar dhe shkruajn n...Voir plus


Betim Kelmendihttps://www.facebook.com/lugina2007/posts/10207808274300482


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Si ka mundesi....Xhavit Haliti te behet vegel e Hashim Thaqit....kur Xhaviti ja ka shpetu jeten nga burgu 20 vjeqar per vrasjen e gazetari dhe zedhnsit te U«K ne Tirane...
Urdhero...spjegoma si ka mundesi...!!!


Dan Gashi†Ahaha e ke nxan qitash...!


Nasim Gashi†Fatmir Limen po e harrojna qe e ka vrare hoxhen e Bellanices duke ja marr parete grumbulluara per armatim.


Betim Kelmendi†Kujtim†keta janŽ secili vegel e secilit, krimet dhe hajnit e shpijunaqet i kan te perbashketa


Nasim Gashi†Kujtim Kurti†edhe ti po paraqitesh shume i dijshem,po ta parashtroj ty personalisht nje pyetje;Na trego kush ua udhehiqte mbledhjet sekrete ketyre kriminelave mbrapa stacionit te ish policise se Lubizhdes se Prizrenit?Ne mbledhje ishin ja disa emra;Kadri Veseli,Fatmir Lima,Kamishi,Ramadan Ulluri,Sabit Geci,Hashim Thaqi,Rexhep Selimi,H.N.,Sinani ish i ndjeri,Naser voci,Xhavit Haliti, e tjere.Kush ishte ai qe ua udhehiqte mbledhjen sekrete?????


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Xhavit Haliti...kurre nuk ka qene...dhe kurr nuk do te behet vegel e Hashim Thaqit....sepse ne dijme shume sekrete kunder tij...
#krrrkkk


Nasim Gashi†Po†Kujtim Kurti,Thaqi mundet me qen i biri i Xhavitit.Me vend e ke po pergjigjmu ne pyetje qe te parashtrova.


Bajram Shabani†Pse ai eshte udbashe me pervoje.


Bajram Shabani†Xhaviti eshte peshkaqeni.


Sherif Isufi†Hahaha sa pytje me ven. Se perghighet tjeter kush . Shoferi hahaha


Kujtim Kurti†Sherif Isufi
Kerkush nuk ka bole mu pergjegje ne kete pytje....vetem une e di pergjegjejen....hehehe†Wink


Sherif Isufi†As un nuk e dita. Apo jom afer


Betim Kelmendi†Xhavit Haliti ka qenŽ kryesori edhe ne Zvicer†Kujtim, nuk osht vegel e tij por jan peng i njoni tjetrit


Kujtim Kurti†Sherif Isufi
Njafar rugovisti i leshit ja qelloje 20%...por kur e pa se eshte koha e nxeht. ..ja futi vrapit nga tuta...hehehhe†Wink
Je níaime plus†∑†Rťpondre†∑†1†∑†1 h


Nasim Gashi†Kujtim Kurti,nuk eshte koha e shakas,ka me naun shkerdhye tanve nana edhe te vdekurit.Dojm e deshtem apo nuk deshtem jem muta si gjaku i ketyre tradhetareve dhe skaj ketyre kemi me hanger te gjithe.


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Po me vjen mire qe e pranove me ne fund se Xhavit Haliti nuk behet kurre vegel e Hashim Thaqit.....Voir plu


Burbuqe Gashi†Mason eshte ai,edhe shume normal qe ate e ruajne lozha e vete.


Nasim Gashi†Mesiguri se po lozha franqeze dhe amerikane

Burbuqe Gashi†Angleze eeeeee.....


Gani Podrimaj†Pse kerkush ska koqe me ja lujt Xhavitit


Nasim Gashi†Me pas qen atdhetar,jakishin hek moti lozen,por kush me ja hek lozen kur 98 % e shqiptareve jane shpiuna e tradhetar.Sa % e bejm ne ketu qe mirremi me gjendjen qe e e ka tandisur shqiptarin,as 001% jo


Betim Kelmendi†Kujtim†por edhe ne shqiperi ka qenŽ kryesori ne rrezimin e Sali Berishes, trazirat e 97


Bajram Shabani†ThaÁi eshte peshk i vogel,peshqit e medhenj janŽ,Xhaviti,Abaz Gjuka,Daja i Zajazit tŽ KŽrÁovŽs.


Bajram Shabani†E harrova edhe SijalicŽn Ibrahim Kelmendin.


Lazer Ramaja†Nuk flet Xhaviti ne tel o†Kujtim Kurti


Bajram Shabani†Xhaviti eshte poliagjent.


Kujtim Kurti†Lazer Ramaja
Pse...askush nuk po mundet te pergjigjet ne pytjen qe parashtrova per publikun...cila eshte arsyeja !!!


Lazer Ramaja†Po nuk flet ai ne tel me Ademin more ....keto jane vetem bisedat e Ademit ok


Bajram Shabani†ThaÁi ŽshtŽ krapi i vockŽl.
Je níaime plus†∑†Rťpondre†∑†1†∑†1 h


Bajram Shabani†Kujtim te dhashe pergjigje te shkurter te qarte.


Nasim Gashi†Kujtim Kurti,Áfare pergjigje kerkon i nderum?

Nasim Gashi†Kujtim Kurti,mua me ka thene Xhavit Haliti se bashk me Nahit Hasanin e kemi krijue uÁk en.Me urdherin e Ukshin Hotit..........kerrrrkkkkkke†Kujtim Kurti

Bajram Shabani†Nasim,U«K-Žn e kanŽ krijuar amerikanŽt sŽ bashku me Al KaidŽn.Per atŽ sot shumica e shqiptareve vriten kot se koti ne Siri.


Bajram Shabani†Xhavit Haliti eshte njeri i UDB,KGB,i francezeve dhe i italianeve.


Kujtim Kurti†Pergjegjeja qe po kerkoje nga ju qe 2 ore eshte....
Pse....Xhavit Haliti nuk ndodhet ne asnjeren prej pergjimeve telefonike qe gjykata ja ka dhen Insajderit qe ti publikoje keto pergjime...!!!


Nasim Gashi†Kujtim Kurti,ku pergjohet shefi,kush guxon?Po edhe nese don dikush a nuk ka forma qe mos te munden ta pergjojne?Por ky Xhavit tek e fundit i mbledhe ne ndonje hotel ku e ka sigurin e plote dhe u jep secilit rekomandime Áka me operue.Ky eshte operatori kyq,tjeret operojn duke e zgjerue rrjetin e sherbimeve sekrete.

Nasim Gashi†Kujtim Kurti nje po ta them se Xhavit Haliti nuk fole shume ,dhe pakes fole shkrute dhe nuk kane mundesi me marr inqizime,ja ban kryje ti kete pune dhe si me iqnizue?Kerrrkkkk


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Edhe une kam banuar 6 muaj me Hashim Thaqin ne rrugen Bardhyl nr.116 ne Tirane....por kurre nuk kam qene vegel e tij...ne fakte ai eshte vetem vegel e jona....
#krrrkkk


Nasim Gashi†Kujtim Kurti,kur e burgosen Adem Jasharin ku u mshefe pash zoten?Ta kuptoj se shpirti kerkon shpetim dhe ke dite te gjindeni ne ato situata jo te mira.A e meritojm lirin?Kur shqiptarin e burgos vetem pse don ti bashkon trojet.Áfare mut populli jemi?

Gani Podrimaj†Kerri krejt a Po Xhaviti krejtve jau Bon kirrk


Sherif Isufi†Kujto


Bajram Shabani†O lereni Xhavitin o burra,pa ardhŽ daja i madh nŽ kŽto troje nuk ka qetesi e as stabilitet.MŽ parŽ daja i rregullon punet me djemtŽ e Semit,tani tŽ gjithŽ do ta prisni me Áaj dajŽn.


Nasim Gashi†Futja halles k..e budallesAdem Beka†Kujtim Kurti†e kam vetem nje pyetje nese din me mu pergjegj pse serbet e brezovices shterpces e atyre fshatrave per rreth jane me pak problematik se sa serbet tjer ne ks pershendetje


Nasim Gashi†po pyetje me vend ta kqyrim sa do u pergjigjet†Kujtim Kurti.Mashall


Sherif Isufi†Kujto ku mete bre po flen a haha


Bajram Shabani†Pis i madh eshte ky qen Kujto,ruju se po ti kafshon koqet.


Jíaime†∑†Rťpondre†∑†1 h


Sherif Isufi†Hahahaha


Kujtim Kurti†Sherif Isufi
Qka me fol...askush nuk po ka bole me u pergjigje ne pytjen qe kerkova nga ju...anal-ista te fort jeni bre....piffff


Sherif Isufi†Un te perghegha po emrin nuk ja di . Shoferi hahaha


Kujtim Kurti†Nasim Gashi
Ta qifsh n'both Adem Jasharin....kur kam bo une burg per transportim te armve ne Kosove ne vitin 1991....Adem Jashari ka vjedh pula ne drenic....pifff


Betim Kelmendi†Kujtim
A keni pas ndonjehere percjellje te shik-ut te shqiprisŽ, 92-94


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Kallxo...kush ti dha keto informata te sigurta...!!!


Betim Kelmendi†Hehe jo jo nuk mi dha kerkush veq po pyes hehe


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Po kam pasur percjellje nga SHISH...nga viti 1989 deri 1998


Betim Kelmendi†Sepse 92-94 kam pasur une personalisht prandaj e lidha, kohŽ e larget hmmmm


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Sali Berisha...me ka burgosur me 31 gusht 1993....per transportim te armatimit ne Kosove....ne grup kam qene me Ismet Kryeziun dhe disa te tjere...
Mua me liruan mbas 11 muajve ne munges te " provave "....ndersa Ismetin e liruan ne vitin 1996....
Te tjerat...nuk kam nevoje me ju tregu...kush eshte bektsh e merr vesh


Betim Kelmendi†Kujtim
Neve, na kishte derguar Sali Berisha percjelljen e SHISH-it gjaja per mbrojtjen tonŽ, as ne wc nuk kemi mundur te keviznim pa ta, por realiteti..... eshte siq e din edhe vetŽ, i deshprueshem, kohŽ e ngjarje qe nuk harrohen


Fehmi Mulaj†Pytje pa lidhje†Kujtim!
Po ku e ul nivelin Zeka me Ademin, mos banŽ hajgare..∑†
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14664
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti,pse se pergjojne xhavit halitin   Mer 31 AoŻ - 16:34
Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Edhe une kam banuar 6 muaj me Hashim Thaqin ne rrugen Bardhyl nr.116 ne Tirane....por kurre nuk kam qene vegel e tij...ne fakte ai eshte vetem vegel e jona....
#krrrkkk


Nasim Gashi†Kujtim Kurti,kur e burgosen Adem Jasharin ku u mshefe pash zoten?Ta kuptoj se shpirti kerkon shpetim dhe ke dite te gjindeni ne ato situata jo te mira.A e meritojm lirin?Kur shqiptarin e burgos vetem pse don ti bashkon trojet.Áfare mut populli jemi?

Sherif Isufi†Un te perghegha po emrin nuk ja di . Shoferi hahahaKujtim Kurti†Nasim Gashi

Ta qifsh n'both Adem Jasharin....kur kam bo une burg per transportim te armve ne Kosove ne vitin 1991....Adem Jashari ka vjedh pula ne drenic....pifff


Sherif Isufi†Un te perghegha po emrin nuk ja di . Shoferi hahaha


Kujtim Kurti†Nasim Gashi
Ta qifsh n'both Adem Jasharin....kur kam bo une burg per transportim te armve ne Kosove ne vitin 1991....Adem Jashari ka vjedh pula ne drenic....pifff


Betim Kelmendi†Kujtim
A keni pas ndonjehere percjellje te shik-ut te shqiprisŽ, 92-94


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Kallxo...kush ti dha keto informata te sigurta...!!!


Betim Kelmendi†Hehe jo jo nuk mi dha kerkush veq po pyes hehe


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Po kam pasur percjellje nga SHISH...nga viti 1989 deri 1998

Betim Kelmendi†Sepse 92-94 kam pasur une personalisht prandaj e lidha, kohŽ e larget hmmmm

Kujtim KurtiBetim Kelmendi
Sali Berisha...me ka burgosur me 31 gusht 1993....per transportim te armatimit ne Kosove....ne grup kam qene me Ismet Kryeziun dhe disa te tjere...

Mua me liruan mbas 11 muajve ne munges te " provave "....ndersa Ismetin e liruan ne vitin 1996....
Te tjerat...nuk kam nevoje me ju tregu...kush eshte bektsh e merr veshBetim Kelmendi†Kujtim
Neve, na kishte derguar Sali Berisha percjelljen e SHISH-it gjaja per mbrojtjen tonŽ, as ne wc nuk kemi mundur te keviznim pa ta, por realiteti..... eshte siq e din edhe vetŽ, i deshprueshem, kohŽ e ngjarje qe nuk harrohen
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14664
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti,pse se pergjojne xhavit halitin   Mer 31 AoŻ - 17:13
Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Po ai restorant qe ti je takuar shume here me rugivistat nga Gjermania dhe Zvicra...ndodhej ne rrugen Avni Rrustemi...dikur ishte shtypshkrojne....
#krrrkkk


Betim Kelmendi†Ne atŽ kohŽ jom kon kunder Rugovistave†
kahje totalisht te kunderta†Kujtim†
Krrrkkk†
Hahahahahahha


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Me pyte Izet Haxhiun ish-truprojen personale te Sali Berishes...nuk don te pergjigjet per Xhem Shoshin....po ashtu me pyte Sali Rexhaj apo Llukman Halilin...tuten me fol per Xhem Shoshin...
Por....Xhem Shoshi ishte qendra e UDB-sŽ ne Shqiperi...aty takoheshin te gjithe RUGOVISTAT...ne diskoteken Hollywood
#krrrkkk


Betim Kelmendi†Une te thash, ne eshte e sigurt se bindjet e mija, puna ime qellimi im, shoqnia jeme kanŽ qenŽ larg ldk-sŽ, kahje ekstremiste kam pasŽ, per ata edhe kam qenŽ i shpallur terrorist per SerbisŽ dhe tentim vrasje ne LjubjanŽ prej udb-sŽ†
Por po te them se qaq hallakam ka qenŽ per mu shqipria, sa qe nuk e njohsha mo kerkond kush qka osht e per kend punon, mish mash, ne fund shum i deshprum shum shum


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Po quditem shume me ju....se ju pejanet jeni te lidhur shume me njeritjetrin...si ka mundesi ti mos me vizitu pejanin Xhem Shoshi...dhe qendren e tij te UDB-sŽ ne Tirane.......Voir plus


Adem Beka†Kujtim Kurti†nuk mu pergjigje ne pyetje prandaj po e jap pergjigjjen vet sepse permbi gjysma e serbeve qe jane banor te asaj ane jane me prejardhje shqipetare por te asimiluar me dhune


Betim Kelmendi†Kujtim
Jo nuk e kom taku kurr, bile po te them njo, aq sekret ka qenŽ atehere sa qe ne nje mbledhje ku ishim 10 persona prezent, vjen shoku im prej Peje ne atŽ mbledhje ku une as iden nuk e kom pas se edhe ai bente pjesŽ ne atŽ organizim, por po te them, ka pas ndershkomca ne Ádo hap


Kujtim Kurti†Betim Kelmendi
Qudi e madhe....se kur e permenda emrin e Xhem Shoshit e menjanove menjehere debatin...prandaj te pyta ne fillim se ku i paske marre ato informacione te sigurta...qe mua me ka percjell SHISH nga viti 1989 deri 1998......Voir plus


Betim Kelmendi†Jo jo jo jo bile tash prej mbas lufte me askend as nuk kom kontakt mo e as qe e di ka kan humbur shokt, punŽ e FB kurgjo hiq me kerkond bile more†Kujtim, beso tash nuk me njofin, ose praviten se nuk me njofin, por keshtu jom shum rahat qe 16 vjet
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisť
MessageSujet: Re: Kujtim Kurti,pse se pergjojne xhavit halitin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim Kurti,pse se pergjojne xhavit halitin
Voir le sujet prťcťdent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rťpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: