AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 DrMarie Kodra,si rugova si Xhaviti u pasuruan nga gjaku i sh

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: DrMarie Kodra,si rugova si Xhaviti u pasuruan nga gjaku i sh   Mer 31 Aoû - 19:24

DrMarie Kodra  ZHURJANALI • 2 vite më parë
O zoteri kjo grup kriminele,mafioze e LPK-es ne krye me kete gjak shkavi Hashim Danillovicin,ter kohen ishte ne Tirone ,Shqiperi atje kryente veprimet e marrueshme te saj.Fondin,,Vendlindja Therret e shfrytzuan pere Interesat e veta duke paguar njerez qe ti vrasin Komandantete e devotshem te UCK-es,Komandantve te UCK-es Xhavit Haliti permes Rexhep Selimit ju dergoi Telefona Mobil,per ti zbuluar caqet e tyre ku luftonin metej te vriten pas shpine.Vetem Fatos Nanos Hashim Thaci ja dha 3.5.miljon Franga Zvicrrane per ti ndihmuar qe te vije ne krye te UCK-es me termin,,jame i zgjedhur nga Shtabi i Pergjithshem i UCK-es,,Dega jasht vendit,ndersa Shtabi i pergjithshem dega jasht vendit nuk ka egzistuar.Komandantete as Ushtaret e UCK-es nuk kan pasur dieni qe Hashim Thaci ishte zgjedhur si Komandante i UCK-es ne Tirone,dhe Hashim Thaci u qfaq me grupen e tij tek pas Renjes Heroike te Komandantit Legjendare Adem Jasharit.Une jame quditur kure i kame pare ne Librin e James Petiferit,,Exspresi i Kosoves,,Fotografit e Fallsifikuara qe I kishte bere Hashim Danillovici te Adem Jasharit,,krah per krah Hashim Danillovici me Adem Jasharin,,Ndersa Hashim Danillovici kurren nuk eshte takuar me Adem Jasharin sa ishte gjalle.I kame telefonuar James Petiferit dhe ja tregova te verteten per Hashim Thacin,ai mu pergjegje se ka marre edhe tjera informata per genjeshtrat dhe manipulimet,perfitimet qe kishte bere Hashim Thaci ne krah te UCK-es,dhe se shpejti do te dalin ne publicitete...

DrMarie Kodra  ZHURJANALI • 2 vite më parë
Fal Zotit vetem populli shqiptare ane e kende Botes na mbeshteti,se kto flliqsira te partive politike,levizjet politike LDK, LPK e.t.c te Diaspores vetem qka na perdhosen luften e Shenjet te UCK-es, per perfitimet e veta.Askush nga Komandantete e UCK-es nuk kerkoi qe Krah Politik nga Diaspore por nau futen me zore Keta Hajnat,Mafiozet,Dilerat e Droves,Prostitucionit te LPK-es Hashim Thaci,Xhavit Haliti Azem Syla Kadri Veseli.Kemi pasur shume e shume njereze me te afte te shkolluar ne Brigadat tona te UCK-es nuk kemi pasur nevoj fare pere keta genjeshtare Tradhtare Zagaret e Drazha Mihajlit te LPK-es.
DrMarie Kodra  ekrem bejtullahu • 2 vite më parë
Heshte edhe ti se Xhavit Haliti si ka ndihmuar fare UCK-es e as Ibrahim Rugova:Qe te dy u pasuruan nga Lufta e pergjakshme e UCK-es
DrMarie Kodra • [size=12]2 vite më parë

Domethene Xhavit Haliti paska punuar per Ibrahim Rugoven. No Comment...ZHURJANALI • 2 vite më par
shyqyr qe nuk kana ne foto rugova spo duket por ndoshta e ke hjek prej fotos e ja ke lan vendin gruas sate me qit e me than se edhe gruan e kam pas luftetare se ju byth qimit veq tmira skeni ba se tjeter qka te kqija skeni lan pa ba ndaj shiptarve

ZHURJANALI  DrMarie Kodra • 2 vite më parë
qeto hajna jan qe ne i vum ne krye te uqk e kta le qe i ban te xhitha te kqijat keti populli e populli nuk pa mbeti qorr i vu ne krye te shtetit qe e njollosen kosoven e ban ma zi se isisin ater mosthuj se kosova ka pasur shum e me shum njerz te shkolluar se kta kriminela por ku ishin ata a u tuten prej grupit te kriminelave qe edhe sot po qata qe e kan udheq uqk a po akuzoen per vrasje ma shum ndaj shiptarve se sa shkijeve na e dim qe ka pas edhe komandanta neper brigada po r a edin ti po keta komandanta qa ju ban deputetve te kosoves kur i mbajten peng xhat luftes e qysh me perkra aj person luften ku diet se qka i kan ba edhe shkijet si kan ba e kta muta te sodit komandant mutat e vetshpallur ala kan perkrahje te ni popull analfabet e ti thua jo rugova jo thaqi ater xheje njo te paster prej ketyre qenve mos i perzi te xhith luftetaret por keta profiterat e luftes qe jan ni shumic majmunesh qe shiptarve ma shum dam ju kan ba se sa e kan kqyr nime me ba luften me shkaun po kta veq shiptar kishin njek po doket sot[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
DrMarie Kodra,si rugova si Xhaviti u pasuruan nga gjaku i sh
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: