AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Grabovci;Flora Brovina eshte idiote

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Grabovci;Flora Brovina eshte idiote   Ven 2 Sep - 1:13

[size=44]Shefi i shefave mundohet tė pajtohet me “idioten”[/size]
 15 orė mė parė

[size=34]26[/size]Shkepje

 [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Shefi+i+shefave+mundohet+t%C3%AB+pajtohet+me+%E2%80%9Cidioten%E2%80%9D&url=http%3A%2F%2Fwww.telegrafi.com%2Fshefi-shefave-mundohet-te-pajtohet-idioten%2F&via=telegrafisti&related=telegrafisti T%26euml;+fundit+nga+Telegrafi][/url] 


“Ajo ėshtė idiote”. Kjo fjalė qė doli dje nė media nga goja e Adem Grabovcit pėr kolegen e tij partiake Flora Brovina, duket se e ka hidhėruar kėtė tė fundit.
http://www.telegrafi.com/shefi-shefave-mundohet-te-pajtohet-idioten/
Deputetja mė e vjetėr e Kuvendit hidhėrimin e saj e ka paraqitur sot nė seancė, ku nuk u ul nė rreshtin ku ulej zakonisht herave tjera si deputete e PDK-sė.
Brovina preferoi qė t’u bashkėngjitet ulėseve tė deputetėve tė pavarur Shaip Muja, Gėzim Kelmendi, Margarita Kadriu dhe Ramiz Kelmendi.

Ish -shefi i Grupit Parlamentar tė PDK-sė sot ka dashur tė pajtohet me Brovinėn duke e pėrqafuar atė pak para se tė fillojė seanca.
Por pėrqafimet e Grabovcit duken mos tė jenė tė mirėseardhura pėr Brovinėn pasi qė nė filmimin qė ka kapur kamera e KosovaPress shihet se si ajo ia shtyn dorėn atij sikur mos tė dojė qė ta pėrqafojė.
E nė kėtė moment nuk e ka lėnė pa marrė pjesė edhe deputetja Ganimete Musliu. Madje nė fytyrėn e saj shihet ajo teksa mundohet qė t’i pajtojė Grabovcin me Brovinėn.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Grabovci;Flora Brovina eshte idiote
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: kulture-
Sauter vers: