AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Albanian Real,kundra Hamdi Ndreces

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Albanian Real,kundra Hamdi Ndreces   Mer 21 Sep - 19:26


Albanian Real Facts of Life
15 septembre, 21:02 · 

[ltr]#Hamdi_Ndrecaj[/ltr] ti je qelsi për KOSOVË ,ti e dinë shumë mirë dhe ne e dijmë por edhe shum nga Grupi e dijnë qe gjinden ne burgjet e sllavomaqedonasve , nga ne do te jesh i sulmuar deri sa te del e vereteta ne shesh per Tradhtinë qe iu eshte bere DJEMVE...... Ato qe thua ti mundesh nje femiu ne foshnjore te ja tregojsh kurse nje njeriu qe LOGJIKON vetem pak ato theshethemet e tua mos u mundo te ja tregojsh. Vetem ti nga i gjithe Grupi kerkove ta dish se per qka po Luftoni ???? Vetem ti nuk e paske ditur qe Luftonit per bashkimin e trojeve Shqiptare ??? Vetem ti u terhjeke nga i gjithe GRUPI ?!!!?!?!!! Vlene pyetja Perse ??? Dhe a e ke ditur a JO !!! Natyrisht qe PO !!!!

Albanian Real Facts of Life
J’aime cette Page · 15 septembre
Hamdi Nrecaj ja mesazhi qe na ka ardh nga nje informatore i Sigurt. Ne e dijme qe TI je njeri se bashku me Nimet Abdullain dhe Shinasi Memetin ke Lidhje ne Tradhtine e Djemve te Kombit,per ty personalisht ishte mire qe ti tregon te gjithe Emrat dhe Mbiemrat e te tjer pjesmarresve te Kosoves qe u involvuan ne Tradhti dhe njeher e pergjithmone e verteta te del ne shesh. Foton qe na kan derguar do ta verifikojme por ngjajshmeria ishte 100%
11 personnes aiment ça.
Commentaires
Rexhaj Rita Merita
Rexhaj Rita Merita Ju lutem postoni e jepni detaje e jo per mua po per hir te realitetit
15 septembre, 23:20 · 7
Hamdi Ndrecaj
Hamdi Ndrecaj Pra personi me mua dhe nusret kaloshin eshte krejt dikush tjetr o te marre ..nusreti i ndjere eshte largua jave me pare nga ne dhe kemi dokument .per tju bashkuar grupit ..te Uck .turp skeni..nese kto jan fakte ate here edhe jashte qitja eshte torte sipase jush pra shkrmi ju paska ardhe nga rumania ekam kete shkrim ka muaj
15 septembre, 23:22 · Modifié
Rexhaj Rita Merita
Rexhaj Rita Merita Hamdi Ndrecaj ti din shum qka e pse o burr nuk flet
Kjo te ben shum te dyshimt e ky shkrim nuk eshte I Mones dhe mua personalisht me intereson qka te lidh ty me Nimet Avdullahun
15 septembre, 23:35 · Modifié · 11
Albanian Real Facts of Life
Albanian Real Facts of Life Hamdi Ndrecaj Ti per hire te Gjakut te Deshmorve dhe per hir te femijve te tyre ,krejt ket RAST mundesh ta zgjedhesh brenda 5 minutave ne qofte se e tregon Realitetin , ne e dijm qe gjithmone ishe me ta ,mu ate dite KUR TI E DISHE nga spijunet e Ali ...Voir plus
16 septembre, 00:42 · Modifié · 7
Rexhaj Rita Merita
Rexhaj Rita Merita At dite te nente Majit ta tregoj prej 06:45h,kur e kam kuptu qfare po ndodh e qdo minut te tregoj e qdo krism e qdo detaj ende e kam te fresket ne memorje mu si film,diku ka ora 23h u tha qe u asgjesua grupi,kurse ti mas masnete dole me nje kumunikat q...Voir plus
16 septembre, 08:51 · 9
Argjent Begolli
Argjent Begolli Hamdi Ndrecaj he faqe e zezë burrat kur luftojn desin nuk ikin sepse Po ike e pshtove ather ti din diqka
16 septembre, 17:44 · 3
Jeton Kotlina Kuqi
Jeton Kotlina Kuqi Hiq nuk del i paster ne baze te kushtev dhe rrethanav po nese eshte i paster le ta tregon te verteten Hamdi Ndrecaj sepse aty dikush ka dhane jete dikush vuan ne burgje dhe sipas meje pergjegjesi kryesor je ti !
16 septembre, 21:00 · 2

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14317613_650606131788071_8252141226266897890_n.jpg?oh=1687d34dfb7868aa2f56e7dd49b31272&oe=586E2482Albanian Real Facts of Life
[size=12]15 septembre, 21:02 · 
[size=14][ltr]#Hamdi_Ndrecaj[/ltr] ti je qelsi për KOSOVË ,ti e dinë shumë mirë dhe ne e dijmë por edhe shum nga Grupi e dijnë qe gjinden ne burgjet e sllavomaqedonasve , nga ne do te jesh i sulmuar deri sa te del e vereteta ne shesh per Tradhtinë qe iu eshte bere DJEMVE...... Ato qe thua ti mundesh nje femiu ne foshnjore te ja tregojsh kurse nje njeriu qe LOGJIKON vetem pak ato theshethemet e tua mos u mundo te ja tregojsh. Vetem ti nga i gjithe Grupi kerkove ta dish se per qka po Luftoni ???? Vetem ti nuk e paske ditur qe Luftonit per bashkimin e trojeve Shqiptare ??? Vetem ti u terhjeke nga i gjithe GRUPI ?!!!?!?!!! Vlene pyetja Perse ??? Dhe a e ke ditur a JO !!! Natyrisht qe PO !!!!
Partager
Meilleurs commentaires
9595
22 partages
[/size]
Commentaires


Albanian Real Facts of Life Hamdi Nrecaj ja mesazhi qe na ka ardh nga nje informatore i Sigurt. Ne e dijme qe TI je njeri se bashku me Nimet Abdullain dhe Shinasi Memetin ke Lidhje ne Tradhtine e Djemve te Kombit,per ty personalisht ishte mire qe ti tregon te gjithe Emrat dhe M...Voir plus11 · 15 septembre, 21:03Rexhaj Rita Merita Ju lutem postoni e jepni detaje e jo per mua po per hir te realitetit
7 · 15 septembre, 23:20Hamdi Ndrecaj Pra personi me mua dhe nusret kaloshin eshte krejt dikush tjetr o te marre ..nusreti i ndjere eshte largua jave me pare nga ne dhe kemi dokument .per tju bashkuar grupit ..te Uck .turp skeni..nese kto jan fakte ate here edhe jashte qitja eshte torte sipase jush pra shkrmi ju paska ardhe nga rumania ekam kete shkrim ka muaj
15 septembre, 23:22 · ModifiéRexhaj Rita Merita Hamdi Ndrecaj ti din shum qka e pse o burr nuk flet 
Kjo te ben shum te dyshimt e ky shkrim nuk eshte I Mones dhe mua personalisht me intereson qka te lidh ty me Nimet Avdullahun
11 · 15 septembre, 23:35 · ModifiéAlbanian Real Facts of Life Hamdi Ndrecaj Ti per hire te Gjakut te Deshmorve dhe per hir te femijve te tyre ,krejt ket RAST mundesh ta zgjedhesh brenda 5 minutave ne qofte se e tregon Realitetin , ne e dijm qe gjithmone ishe me ta ,mu ate dite KUR TI E DISHE nga spijunet e Ali Ahmetit qe ka me pasur Gjakderdhje ,NUK SHKOVE. Hamdi ti ke qene ne dijeni per krejt rastin , ti ke qene nonstop ne kontakt me Shenasin dhe Nimetin , jeten ta ka shpetu ty Shenasia e din ti shum mire ,per qfar arsye !!! Eshte mire ti tregojsh Opinionit Publik per hire te Gjakut te Deshmorve.Kurse ato qka thua Ti ato tregojav tjeter kujt por bonu BURR tregoje Realitetin ,
7 · 16 septembre, 00:42 · ModifiéRexhaj Rita Merita At dite te nente Majit ta tregoj prej 06:45h,kur e kam kuptu qfare po ndodh e qdo minut te tregoj e qdo krism e qdo detaj ende e kam te fresket ne memorje mu si film,diku ka ora 23h u tha qe u asgjesua grupi,kurse ti mas masnete dole me nje kumunikat qe do i bashkoni forcat e kishe fjalen mu per at mengjes te dhjete Majit...
Po qfar ndodhi ?
Djemt ishin duke u maltretuar neper bodruma,kufomat mbushnin shtepit me gjak,ne desh u cmendem e kaluam shume nete pa gjum...
E ti Hamdi Ndrecaj ?
Ti ja fute gjum 
Kam shum pytje per ty,as prokurorja speciale skish dite me te pyt sa un po tash per tash me intereson pse leshove at kuminikat at nate mbasi perfundoj gjithqka?
Dhe at mengjes te nente Majit pse sju shkove ne ndihm shokeve te Idealit? Duke dite ti qe veq ne Ferizaj ka shum tjer Qe vetum kan pritur signal at dite ?
Te tjerat pytje po ja la kohes e djemve ,,,,
9 · 16 septembre, 08:51Argjent Begolli Hamdi Ndrecaj he faqe e zezë burrat kur luftojn desin nuk ikin sepse Po ike e pshtove ather ti din diqka
3 · 16 septembre, 17:44Jeton Kotlina Kuqi Hiq nuk del i paster ne baze te kushtev dhe rrethanav po nese eshte i paster le ta tregon te verteten Hamdi Ndrecaj sepse aty dikush ka dhane jete dikush vuan ne burgje dhe sipas meje pergjegjesi kryesor je ti !
2 · 16 septembre, 21:00Hamdi Ndrecaj As ska pase lidhe ase nukkam kurr .shkrimet e rumunve munde ti perdorreni per konsumkoti ..o budallenje
3 · 15 septembre, 23:19Bajram Sulimani Oh Hamdi Po Te Kam Pas Than Qe Kishe Shum Armiq Po Tani Ki Faj Don Te Mbhetet Ti Po Ti Lufto Deri Ne Fund E Tregoje Veten Mos Lejo Qe Kta Njerz Te Luajn Me Ty Po Lufto Siq Ke Luftu Ne Kohen E Sllavit Lufto Tani E Mbaj Mend Fjalen Qe Ma Pate Than Ne Vendin E Duhur Ne Kohen E Duhur
16 septembre, 00:20Albanian Real Facts of Life OrigjinaL msg16 septembre, 00:31Hamdi Ndrecaj Ke semundjen e daresave te gabura .dhe aqe me ben nga sulmet ejuaja idioteske mor te pa fytyr kush shkrim vika nga rumania .turp te keni si paskamundur te dradhetoje dikush qe ska pas fare dijeni per levizjet e grupit ..ufa idiota .dhe tregoni cilat qene faket tuja qe zytni njerez qe ase nuki njifeni..
1 · 15 septembre, 23:26 · ModifiéAlban M Doda Albanian Real Facts of life. Kan than pleqt 3 her me mat nje her me
Kput ,sipas jush mu aty me ka vdek vllau pra ju po me thuni se ky e vrav !!!!!!!????
7 · 15 septembre, 23:24Albanian Real Facts of Life Stafi ju ka drejtuar Hamdi Ndrecaj ata qe jan vrare ne KU kan qene vellezrit e gjith Shqiptarve !
3 · 16 septembre, 00:53Alban M Doda O une po flas per vlla Tim mos bani urrejtje pa dit se neser me vra ket personin ne fjal para gjukates duhen fakte prandaj ma I keq osht shtisi ne ket rast se bersi . Po kuptohem tani !!!! Stafi juaj ka emer e mbiemer jetojm 2016 jo 1980 dihen te gjitha
La Page a envoyé une réponse privée · 4 · 16 septembre, 00:59Albanian Real Facts of Life Alban M Doda Emer mbiemer Adres Qytet Shtet NR.TEL te gjitha i posedojm.Edhe nje her ne ju kemi drejtuar Hamdi Ndrecaj askujt Tjeter
2 · 16 septembre, 01:01Besi Ninaj Admin mir e ka ky djali me lart. Mos o shoq se kjo ceshtje eshte e ndieshme ka njerz qe kan humb te afermit. si do qe te jet ishallah drejtesi del naj jer ne shesh. Pra duhet me pas kujdes ne konstatime...
16 septembre, 08:50 · ModifiéAlban M Doda Jetojm ne 2016 faktet the historia do flasin mjer per tradhtaret e lum per ata qe vdesin per Bashkimin Kombetar ![size=16]🇦🇱

1 · 16 septembre, 23:53Bajraktari Ali Hamdia kur nuk ka qen as nuk do te jet tradhtar ai luftoi the kontriboi si i ka hije nje trimi pse asht hamdia gjall edhe asht ne foto menjeher tradhtar me i than a Mirsadin paqja qoft mbi te e ka te vetin keni kujdes qka po qitni
5 · 15 septembre, 23:22Afficher 6 autres réponses


Albanian Real Facts of Life8 · 16 septembre, 00:34Naser Shema Opppssss
16 septembre, 00:35Naser Shema Bash te aferm e paska !!!!!!
16 septembre, 00:36Bajraktari Ali Bash te afert e ka de dyt jan nga maqiteva e suharekes njani ka dal me shpi ne gjakov e tjetri ne ferizai
16 septembre, 00:38Alexander Sandri mir vlla mir ben tradhetaret duen ndeshkuar plumbin e kan pak ju duen prer duart der te kembet ngadal ngadal po si ka mundesi qe njeriu vet te vrasi gjakun e vet mirsadin hamdiu e kish njeriun e vet si ka mundesi the pse beni zhurem amos vall ju jeni p...Voir plus
3 · 15 septembre, 23:04 · ModifiéAlbanian Real Facts of Life Kamer Shala prsh Ti e paske vendosur Gazetat si e kan shkruar ,ne po e Vendosim Orgjinalin te shkruar nga Mirsad Ndrecaj16 septembre, 00:16Albanian Real Facts of Life Alexander Sandri ??? Qfare perqarje na qenka KJO??!!!! Ne kemi kerkuar Sqrim nga ky Person , ket sqarim e presin miliona Shqiptare anemban botes Kjo eshte e tera
1 · 16 septembre, 09:58Alexander Sandri NE QOFTESE AI ESHT VERTET TRADHETARI TE TRIMAVE TE KUMANOVES JENI TE BINDUR PLOTESISHT NUK KE PSE TE SQAROESH THE TI SPO KERKON SQARIM NGA AI PERSON PO E AKUZON DREJT PER DREJT PO QE SE ESHT E VERTET CPRISNI PLUMBIN NE KOK SKA PSE JETON ME THE O SHOKU SQARIMET SKE PSE I KERKON NE FB AI DIET KU ESHT SHKONI TAKOJENI MOS BENI LOJRA KUKUMJACKASH AI ESHT SHESHIT PO KSHU I BIJE QE PO BENI LOJ TE DYFISHT INTRIGEN E SERBIT MOS ME KEQ KUPTO NUK I THON SHAKA U VRAN BIJT ME TRIMA TE KOMBIT DHE ME TE MIR NJIOR E ME PAR TRADHETARET DUEN EGZEKUTUAR
16 septembre, 23:56 · ModifiéErnest Nesi Kasapi Hamza kastrioti e ka tradhtu skenderbeun jo ky
1 · 16 septembre, 23:50Florenc Hoxha Mire e thonte Mirsadi qe ky nuk perfaqeson familjen tone eshte mashtrues dhe hajdut pulash.
4 · 16 septembre, 21:28Sedat Ramadani Hamdi nuk e di a I kitradhtu ata djemt po nje sen e di Se ne at rrethin ku jeton ti e un kerkush nuk te livdon po banu njeri real dhe qkatedish rreth ksaj Pune trego . Flm per Mir kuptim sedat slivova
1 · 18 septembre, 01:51Samir Rozhaj Albanian real facts of life, kam fillue me ju besue se po dilni me fakte, pom pelqeni, ju deshiroj pun te mbar suksese
8 · 15 septembre, 21:15Enver H. Lajqi KY ka ftyr Burri ne Foto Albanian r f je ka munohesh mej pshthell gjanat.
16 septembre, 07:02Arber Korabi Ju veq fjal keni perse nuk Ju shkut ne ndihem djemve
Shkoni ne rrs KETU ne FB eshte lehet me fol
1 · 16 septembre, 17:06Dardan Vata Biri Ku..... ...
Atra Atra E me ksi informacione ju ka hije e jo me do informacione te kota👍🏻
15 septembre, 23:22Arber Korabi 👎
16 septembre, 17:07
[/size][/size]


Dernière édition par Perparimi le Mer 21 Sep - 19:54, édité 2 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Albanian Real,kundra Hamdi Ndreces   Mer 21 Sep - 19:27

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Albanian Real,kundra Hamdi Ndreces   Mer 21 Sep - 19:29

Nimet Abdullahu
Perparim Osmani,Nusret Kalloshi e Hamdia jane kane bashk. ne foto,e ku eshte foto?Bre qeni nanen juve te Real karucave
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Albanian Real,kundra Hamdi Ndreces   

Revenir en haut Aller en bas
 
Albanian Real,kundra Hamdi Ndreces
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: