AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ja kush eshte ai qe e vrau Ahmet KrasniqinArtan L.

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ja kush eshte ai qe e vrau Ahmet KrasniqinArtan L.   Mer 5 Oct - 18:14

Ahmet Krasniqin dhe nė bazė tė dialektitit ishte nga Shqipėria. Sipas burimeve tė Shqiptari.eu, vrasėsi ishte paguar 300’000.- DM dhe ishte Artan L. apo Tani L. qė mė vonė u deshifrua si Dritan Avllaj. Ndėrsa, personi i cili e kishte njohur dhe identifikuar Ahmet Krasniqin, nė bazė tė theksit (po ky āsht Ahmeti) ishte nga Kosova. Njė pėrshkrimi detajuar tė aktit mizor mund tė lexohet nė kėtė lidhje interneti http://lajm.co/?s=kush+tradhtoi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ja kush eshte ai qe e vrau Ahmet KrasniqinArtan L.   Mer 5 Oct - 18:26

Gazeta Fjala: …Ėshtė folur shumė pėr sulmin nė Kumanovė. Thonė se ėshtė organizuar prej kosovarėve..?

Ushtari:
 Kosovarėt nuk e kanė organizuar. Aksionin e kanė organizuar vet qytetarėt e pakėnaqur tė iliridės, e jo kosovarėt.


Hashim Thaēi e tradhtoi “Dajen” Azem Sylėn, Nazim Bllaca –njeri i Thaēit!


Muhamet Kelmendi nė njė postim nė facebook ka pranuar mė nė fund se UĒK-nė e kanė shkatėrruar dy grupe apo klane: klani i Xhavit Halitit, Hashim Thaēit, Kadri Veselit, Azem Sylės, si grup politik, dhe grupi i Bardhyl Mahmutit dhe Bedri Islamit si grup likuidator. Nė kėtė mėnyrė, u pranua dhe u konfrimua se UĒK-nė e kishte monopolizuar njė linjė kundėrkombėtare, tė cilėn unė e kam quajtur linja e Tiranės/Kretės, pasi qė doli nė skenė pas takimit Nano-Milosheviq nė Kretė, nė dhjetor 1997
Nga Rexhep KastratiĒeliku”: “Mali me mal mund tė bashkohet, por Malisheva kurrė nuk ka me ra nė duar tė shkaut”!(Haajde rrena hajde e nana tu qifte o fatmir lima
A kishte luftė ēlirimtare nė rrethin e Llapushės? (5)
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ja kush eshte ai qe e vrau Ahmet KrasniqinArtan L.
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: