AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 >Hallegjiu qe e shan qeverin e kosoves,nuk u pelqen disave

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: >Hallegjiu qe e shan qeverin e kosoves,nuk u pelqen disave   Lun 10 Oct - 19:04

Kobra Maleve a partagé la vidéo de Albanian Real Facts of Life.
1 h · 

mirsad kurteshi asht antar i ldk ne obiliq shoki ma i afert i isa mustafes e njofi mir ket ardhuc

263 064 vues

Albanian Real Facts of Life
17 mars · 
(Shpërndaje Shpërndaje) - Simpatizanti i Flaktë i Vetëvendosjes Mirsad Kurteshi INTREVJU për TV e Shkieve Portali ynë e ka siguruar një Listë Ku Mirsad Çetniku ishte antarësuar që nga viti 2008 ne Levizjen VetëVendosje!
J’aimeAfficher plus de réactions
CommenterPartager
2Reshat Sylejmani et 1 autre personne
Commentaires

Reshat Sylejmani Eu nanen qeni ta shkerdheft o fara e shpihunit po ky koka lahper. Udbash sigurisht a o gjall ky pis 😰😱😡
J’aime · Répondre · 1 · 1 h

Kobra Maleve gjall asht shum i varfur buk smundet mi ngi thmin e ka denue edhe zoti
J’aime · Répondre · 2 · 1 h

Protestues Zekeria Kosova Po gjalle Jeton ne Kragujevac te Serbise eshte i martuare me Serbe dhe mer rroge nga Serbia vepron ne Kosove si shpijun.......oj Kosove oj e ngrat te mbyti Tradhetia!
J’aime · Répondre · 1 · 1 h

Kobra Maleve ne oboliq jeton
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 h

Haxhi Kuçi Mire e ka kur thote se amerika i ka fajet.Pse,sepse amerika i perkrah keta qent e serbise,qe ishin komandanta te uçk es.Po nguteni.Ne kohen e Milloshit,;vete Fatmir Lima ka deklarue se kerkush nuk ka guxue prej shqiptareve mi hi dikujt me vjedh e çka po ju duket interesant prej ketij..Prishtina i ka fajet,po se kjo qeveri eshte komplet e serbise,vetem fizikisht qe nuk eshte serbia ne kosove.Kjo Albania Real,eshte prej shkupit dhe paguhet nga serbia,dhe kjo qeveri e tradhetareve.Ka aftesi me mbeshtjell mute me shurr.Pa qen shpiun apo tradhetar nuk ke mundesi mu punsue ne trojet shqiptare.Pse Ali Ahmeti a nuk ishte ne uçk?Por sot eshte kembe kryq me armikun ne qeveri.As luften ne kosove nuk besoj qe serbet e kane nis,pos shpiunat me urdher te serbise.Tri lufta i banen te trijat me tradheti.Me pas kan uçk e vertete ,i kishte shkue ne ndihme Adem Jasharit sa ishte duke luftue kikiriki vetem me familje.E tani qent po kan ftyre me i kendue Adem Jasharit e qeni nanen ja shkerdheft gjaku i Adem Jasharit..Analizoni mir fjalorin e ketij pastaj jepni mendime,jo si magari peles.Per kete kemi mbet ketu ku jemi.
J’aime · Répondre · 1 · 1 h


Protestues Zekeria Kosova Do me then Na kena Republik te Shpijunave e qka mi bo atyre qe jane te Ndershem a duhet ti largojme te gjithe nga Kosova!
J’aime · Répondre · 1 h

Haxhi Kuçi Protestues Zekeria Kosova pake ke qe nuk tradhetojne,ne gishta i numron,vete nje dite kane me leshue kosoven siq e kane leshue.Per atdhetar ne trojet tona nuk ka vend.
J’aime · Répondre · 1 h

Protestues Zekeria Kosova Une nuke e kame leshuare Kosoven per Interes Materialist sepse kame Pasuri mjafte por kame punu gjithe kohen per Popullin si ne Kosove ashtu edhe ne Diaspor dhe kame qene Ushtarakisht aktiv ne NATO kure ja kemi nise mi Bombardu serbet e ketij Majmuni ne Video ja kisha dhen plumbin ne balle si shume tjerve po si po thua ti Zoteri Haxhi duhet shume me Vra Tradhetar a duhet te jem une gjithe i pari qe te ja nisi Pastrimit Kombetar e tjert me me re shuplaka e me me Livduar si Hero i Popullit.Pse nuke bohen Hero kta te VV qe po tregohen shume Patriota veqe me Debate e Protesta ku eshte Albin Kurti(Avni Rustemi)me ja krise ne Balle Hashimit!
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 hHaxhi Kuçi Protestues Zekeria Kosova Ti nisja ,veprat e tua kane me ti vjedh si te mijat,dhe shumica prej veprave te mija jan ministra e drejtora,e ty si mua kane me ta ngjite nje epitet qe je tradhetar.
J’aime · Répondre · 1 h


Protestues Zekeria Kosova Hahahahahah.....jo me mire ne te me thojne Terorist
J’aime · Répondre · 59 min

Haxhi Kuçi Protestues Zekeria Kosova terrorist ne aspektin çlirimtar,por tane uçk eja po thojne ne nuk kemi qen terrorista.Kur nuk je terrorist çlirimtar,dmth se nuk ke luftue kundra armikut,serbise gjakatare. Po me duke po i njifke rregullat e luftes.
J’aime · Répondre · 58 min

Votre réponse...

Kobra Maleve njerz te udb kemi shum ala ne kosov edin haxhi kuqi kush jan shumica jan ne pdk dhe ldk
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 h

Haxhi Kuçi I pata bere pyetje Gafurr Adilit,kur me tha se jam i etur per atdhe.O Gafurr ja bera ,a bane me ta ba nje pyetje,ama te me tregoni sinqerisht ,e jo te me genjeni?Po me tha ska problem,çka te dij pa te tregue se le;O burr ti po me thua se jetone ne shqiperi,sa per ne kosove i dije gjerat se si vijojn,por ne shqiperi me tregoni ,a kane ma siguri tradhetaret apo atdhetaret.Eh more Haxhi ma beri;Edhe kjo shqiperi e rudhosur qe na ka mbetur,ma te sigurt jane tradhetaret se sa atdhetaret.Me tha vetem pse jam duke punue per qeshtjen madhore Berisha me ka burgosur.A me ke genjye Gafurri ,bani pyetje ju ,ju tregon a ka qen keshtu.
J’aime · Répondre · 1 min · Modifié

Votre réponse...

Patriki Berisha ne nuk duhet te flasim nga inati qe kemi serbin si armik po duhet te flasim nga realiteti edhe ne pot kishmi mundsi do ta kishmi pushtuar nje shtet tjeter lufta nuk sjell banana sikur futbolli ani pse ti ke mardhenje te mira me kroacin ata i futen 6 ...Voir plus
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 h

Reshat Sylejmani A ka edhe udheheqes te mir o miku me u qu populli e me i hjek me zor as vet spo dijm kush osht kush u ba lesh Albini mir po fol shum po Vvendosjes nuk po i besojn populli tersisht Hashimi me Hajnat Tradhtar e Kriminel po pe don populli Ramushi Trim e krejt po edhe aj e vllau i tij mafioza kush osht i mir smet asnjo 😰😅
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 h

Haxhi Kuçi Reshat Sylemani,ka shqiptar te forte ne dy format qe ja ka dhurue i madhi perendi,por nuk e lajne keta sherbetoret e shejtanit.Kane aftesi me etiketue me gjant qe as qe i ka ndegjue ndonje here.Me qellim qe populli mos ti besoj.Ju psh sa do qe te...Voir plus
J’aime · Répondre · 1 · 1 h

Reshat Sylejmani Me pas kan une ne prirje ose komandant i Drejtsis e Ushtris te Uck ose Farkut pse nuk behen nji grup i atdhetarve e me jaqi mit ktyne pisave sjon shum bre hajt nja 100veta me i hjek qa bahet po shpeton ky popull i mjere nga ni grusht i tradhtarve Turp 😰😡
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 51 min · Modifié

Haxhi Kuçi Reshat Sylejmani Juve ua merr mendja qe jane 100,shyqyr zotit qe nuk po dijke ma teper!!!!!!Kan pas thene pleqt çdo fis ka nga nje pis,por sot tek ne shqiptaret çdo shtepi i ka mbi gjysmen shpiuna,te ndare ne tabore.Po te rrini me dy shqiptar ta merr mendja qe je ka bene muhabet me nje qind shqiptar.
J’aime · Répondre · 1 · 53 min

Reshat Sylejmani Zoti e baft hajr se kurqysh nuk po bahet mir pa u knaq kurr ky popull i mjere veq hjeka 😰
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 51 min

Haxhi Kuçi Reshat Sylejmani ,po merrjau biografin e komandantave te uçk es,i sheh ja kan qen polic ne kohen e >Milloshit,dhe ateherit kur i hoq Milloshi krejt i ka pergadite per keteo tri lufta,dhe kane marr roga mujore tinza prej serbise.Pastaj drejtoret e shko...Voir plus
J’aime · Répondre · 1 · 41 min

Reshat Sylejmani Se ju konvenon me pas te asi lloji kriminel ju duhen njerz te till gjithashtu ne Mitrovice krejt Hajnat Sami Lushtaku Haxha e plot tjer jon kthy nga Hanoveri per Luft dhe sot jon krejt me Lushtakun te grupes tij krejt hajnat e drogirashat fakt 😰
J’aime · Répondre · 19 min

Haxhi Kuçi Reshat Sylejmani Samiu nje te mire ma ka ba ma kashite nje kallash 1600 marka ,dhe ja kam fale nje koke te mercedesit.Por sherrin ja pash me rrethuan policia e uçk es dhe donin me dhune te ma konfiskonin.Jo ne Hanover por ne tjeter vend te gjermanis ka punue me shfajc.Dhe tre % e kan que ne banken Huper bank te Milloshit.Samiu nje e ka pranue se armet i kane marr prej serbise,i kemi ble po deklaron ne video e kemi.Nuk me ka ba keq dhe nuk muj me akuzue.Nese dikujt i ka ba ja pafte hajrin nuk e kam shti une me ba keq.
J’aime · Répondre · 16 min · Modifié

https://www.facebook.com/USALBANIAN/videos/568886509960034/

Avdi Elshani O tiqifsha krejt qakie more shpijun muti po fort pis imadhe koke
J’aime · Répondre · 1 h
Ejup Idrizi Valla bre kti amerika e u.q.k ja qifshin mashum se pedini ka po lopa qe koka e mosjudokt mir ktu hup shko ku ike shkijet atje se per ahpijuna ska ven ne shqiptari o majmun
J’aime · Répondre · 1 h
Kobra Maleve ishlla dalin fare kta shpiuna se na moren ne qaf
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 49 min · Modifié
Haxhi Kuçi Dalin ,hiq mos u merzitni,se nuk .e kan gjate,por skaj ketyre kane me hanger edhe tjeret qe skan piken e fait.Ne mundemi mi shite patriotizem njeri tjetrit, nderkombetareve nese mundohemi mi mashtrue,e kemi mashtrue vetveten.dhe ta japin denimin e merituar.Ku e kemi veriun e kosoves?Ku e lane Iliriden?Ku e lane Luginen e presheves.Po qeshin bre me neve ,por kjo e qeshnje ka me na dal per birat e hundeve.,Edhe na tradhetuan po thojne ne kemi luftue per çlirim?Ku e shofin ate çlirim? Ne hane?Po keta per ftyre e shkerdhejne edhe nanen e vete se nuk kane fare moral as ftyre.Ne fund po dolen se nuk e kan luftue shkaun por jane vrare mes vedi per interesa se kush me marr pozitat.Ne sharen e ketij Avdiut jane mbajt mbledhjet sekrete,se kane me vra,kujt me ja marr pronen, kush me menagjue me tatime,e haraqe.Ne kete mbledhje tane kjo qeveri ka marr pjese,por qente nuk tregojne as qe e pranojne se kane lidhje me shkaun.Nuk e pranojne e kane sllogan prej shkolles qe i ka mesue shkau.Naten e mire se badihave jemi ka folim .Fole e rruj veze ,e voja ska lesh.Naten e mire.


Kobra Maleve ishalla haxhi kuqi
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 35 min
Kobra Maleve sa ma frik
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 35 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
>Hallegjiu qe e shan qeverin e kosoves,nuk u pelqen disave
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: