AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Enver Hasani shkerdhente kurva ne tirone

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Enver Hasani shkerdhente kurva ne tirone   Mer 12 Oct - 15:49

Kujtim Kurti
7 h · 
Prokurori Enver Hasani,nga vitet 1992-1997 jetonte si mbret neper hotelet e tiranes si i perndjekuar politike.
Hante dreka e darka,kishte makine me shofer,dhe shkrdhente kurva me paret e 3%-it qe diaspora paguante qdo muaj.
Pse LDK nuk i publikon keto sekrete,prej kujt po frigohet...!!
Je n’aime plusJe n’aime plus · Partager
Vous et 26 autres personnes aimez ça.
1 partage

Zamira Karvani Kaq të " madh" e kishte.....problemin?
7 h · J’aime · 2

Gani Ahmetaj-Lipa Kurve mashkulle ka qene dhe ka mbete.
6 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Pse LDK nuk po i publikon keto sekrete,prej kujt po frigohet..!!
6 h · J’aime · 2

Gani Ahmetaj-Lipa LDK-kurre seshte marre me keso gjera. Mire apo keqe eshte realitet.
6 h · J’aime · 1

Enver Bajraliu Pseeeeee, sepse në LDK SHIKU i ka dyzginat, e ky HAMSHORI si duket është nej BOSS në te.
6 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Gani Ahmetaj-Lipa,ky Enver eshte financuar 5 vite sa ishte ne tirane me fondin e 3% qe diaspora kosovare paguante qdo muaj nga xhepi i tyre personal.

Pra,pse LDK nuk po i publikon keto sekrete !!
6 h · J’aime · 1

Gani Ahmetaj-Lipa Sepse jane financuar edhe shume kesi lahperave tjere... Banka Dardanija eshte shite pas lufte dhe kushe kujte si ka jape pergjgesi....Miliona emiliona kane shkuar neper fushata te ndryshme dhe kushe kujna si jape pergjgjesi...Pra me nise me rrafe pyka,pyken-dalin shume pishane. Pluse ne ate kohe minister financash ka qene kryetari is otshem i LDK-es Isa Mustafa.
6 h · J’aime · 3

Kujtim Kurti Gani Ahmetaj-Lipa,kohet e fundit jane duke u paraqitur ne opinin shume anti-isa mustafa.

Pse keta nuk po i publikojne keto sekrete te LDK,mbasi qe edhe keta dikur kan honger ne nje kazan me Isen.

PSE....!!
6 h · J’aime · 1

Agim Hasani Ja paska Reservuar edhe Thaqit Hotelin , ne te cilin qendrojke Thaqi gjate Luftes me Fatos Nanon !!?
6 h · J’aime · 2

Burim Gashi 3% jo vetem i te ardhurave por 3% dhe i ndihmave qe shtetet perendimore ju jepnin refugjateve!Ceki kete per aresye se viteve 1990-95 shumica e refugjateve nuk kane pasur te drejte pune dhe kane jetuar te izoluar neper kampe kalimtare grumbullimi!Sot kur dihet se qfar ndodhi pastaj me ato te holla,si jane menagjuar(vjedhur) shifet qe ka qene nje loj e ndyre me ndergjegjeje te mergimtareve!,,,(jane haruar ato "letrat me vlere"e vlera e tyre ishte 500 euro!!????)
6 h · J’aime · 3

Gani Ahmetaj-Lipa PO,PO ka shume gejra te tilla... Askushe ska azgje kundraj Ises. Por ne sote spo mujm etju bejme balle krimeve dhe ngajrjeve te perditshmerise e dojme mu marre me te kaluaraen e 3%. qe kane qkrrye kushe ka dashte dhe mujte ne te. Pare pa dhimte te mergimtarve. Nje ite keto dhe kjo do zbardhte-por duhen instutucione te forta,pamvaruna dhe deshire e madhe politike.
6 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Gani Ahmetaj-Lipa,kjo dmth se Hashim Thaqi din shume sekrete,qe LDK nuk mundet ti publikoje,prandaj Enver Hasani eshte JOKER ne mes tyre...
6 h · J’aime · 1

Gani Ahmetaj-Lipa Hashim Thaqi eshte vete krimi-me shume kriminel rrethe vetes, dhe nje pjese te klaneve mbrnda LDK-es i ka blere SHIK-u . pake a shume te gjithe jane te perlyre.... Por keta te SHIKut-PDK-es jane deri ne fyte ne krime te organizuar etjetj.
6 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Burim Gashi,paramendoje Enverin duke ju dhen kurvave ne hotel Dajti nga 500 marka,e mergimtarat kan kursyer 2 muaj pune ne baustell per me ja dhen LDK keto pare,ndersa LDK ka frige ti publikoje keto sekrete...
6 h · J’aime · 3

Naser Kuliqi Jam i bindur se nomenklaturen aktuale politike e ka bashkuar shum ma heret interesi mafioz dhe egoistik.Interesi kombetare dhe shteteror per keta tipa ishte i parendesishem ,ateher dhe sot.
6 h · J’aime · 3

Gani Ahmetaj-Lipa Amen.....
6 h · J’aime · 2

Burim Gashi Edhe nje informat(flas per RFGJ),,,deri para 10 viteve ka pasur edhe 30.000 parapagues te 3% qe nuk e kane nderprer!!??Mendoj qe shumica e parapaguesve jo mire te informuar(besa edhe shume duke mos e kuptuar situaten)kane paguar duke ju friguar ndergjegjejes!!!!
6 h · J’aime · 4

Kujtim Kurti Gani Ahmetaj-Lipa,po e marrim si shembull qe Isa ka frige prej Hashimit ti publikoje keto sekrete per Enverin,se pastaj ju dalin te dyve kembet e arushes!

Por PSE,kjo Donika Gervalla nuk i publikon keto sekrete,pasi ditet e fundit eshte parqitur publikisht kunder Isa mustafes,apo edhe kjo eshte vegel e Hashimit....
5 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj dhe Valon Rogova,ndoshta ju keni mendim me te mire..!!
5 h · J’aime

Valon Rogova Kujtim, Enver Hasani, eshte hajdut e shkuar hajdutit. E kam thene une, keto te keqija i kemi peshkesh prej LDK-se, edhe t'mprashten keto partit tjera e mesuan prej LDK-se
5 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj,po ka frig me fol kunder Ises,se ka bo selfie ne zgjedhjet e 8 qeshorit!
4 h · J’aime · 1

Xhevat Rexhaj Hahah tung Kujto, tash më erdhi etiketimi rreth këtij postimi. Më duhet ta ruaj Isan hahaaa, por Enver Hasani ashtë bandit dhe ka mashtrue Bujar Bokoshin e LDK ne aso kohe , e tash po mashtron shtetin, ki te drejte se ai ka dosje ne Serbi si bashkepunetori tyne
4 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj,ndoshta ti mund te pergjegjesh ne kete pyetje..!!

Gani Ahmetaj-Lipa,po e marrim si shembull qe Isa ka frige prej Hashimit ti publikoje keto sekrete per Enverin,se pastaj ju dalin te dyve kembet e arushes!

Por PSE,kjo Donika Gervalla nuk i publikon keto sekrete,pasi ditet e fundit eshte parqitur publikisht kunder Isa mustafes,apo edhe kjo eshte vegel e Hashimit....
3 h · J’aime · 1

Enver Spahiu Aka punuar ne ish Jugosllavi Enver Hasani Kujtim ne ndonje detyre ?
3 h · J’aime

Kujtim Kurti Enver Spahiu,paret qe i ka marre Enver Hasani ne zyrat e LDK ne Tirane,i kan nenshkruar Hafiz Gagica,Mehmet Kraja,Skender Zogaj,Zyber Zyberi etj etj...

Nese LDK eshte kunder Enverit ashtu siq po paraqitet ne opinion,athere pse nuk i publikon keto sekrete..!!
3 h · J’aime · 1

Enver Spahiu Kete e kam kuptuar mire , jane bashke . Une te pyeta aka punuar per Azem Vllasin ne ndonje institucion ne kohen e tij ? Kujtim keta te Rugoves krejte jane karakurva hhhaahha se edhe shefine kane pas te tille ,nuk ka qene rastesishte sekretar i LKJ ne kohen e diferencimeve politike . Jane loze titiste edhe te vjetrit edhe keta te rinjet !!
3 h · J’aime

Kujtim Kurti Enver Spahiu,te lutem mos del prej temes!
2 h · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Enver Hasani shkerdhente kurva ne tirone
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: