AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Frasher Oseku,Riza Junuzi si u shiste pasosha kosovareve

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Frasher Oseku,Riza Junuzi si u shiste pasosha kosovareve   Jeu 13 Oct - 14:32

SASHO MIJALLKOVIN!


Frashėr Oseku nga OVL-UĒK ka disa pyetje pėr Menduh Thaēin dhe Sasho Mijallkovin!
http://www.aktuale.mk/frasher-oseku-nga-ovl-uck-ka-disa-pyetje-per-menduh-thacin-dhe-sasho-mijallkovin/

on: 22/05/2015In: AktualeTop lajm
 Print[email=?subject=Frash%C3%ABr%20Oseku%20nga%20OVL-U%C3%87K%20ka%20disa%20pyetje%20p%C3%ABr%20Menduh%20Tha%C3%A7in%20dhe%20Sasho%20Mijallkovin!&body=Frash%C3%ABr%20Oseku%20nga%20OVL-U%C3%87K%20ka%20disa%20pyetje%20p%C3%ABr%20Menduh%20Tha%C3%A7in%20dhe%20Sasho%20Mijallkovin!%20http://www.aktuale.mk/frasher-oseku-nga-ovl-uck-ka-disa-pyetje-per-menduh-thacin-dhe-sasho-mijallkovin/] Email[/email]

Postimi i plotė nė faqen e Fejsbukut nga Frashėr Oseku nga OVL e Ushtrisė Ēlirimtare Kombėtare:
Menduh & Sasa Milhalkov
Kam disa pyetje pėr ju…
Ju lutem sqarojeni ua Arlind Gashit kush ėshtė Riza Jonuzi?
Kush beri te fuqishėm Riza Jonuzin sa qe te mund t’i ndreq pasaporta biometrike maqedonase shqiptareve nga Kosova?
Kush ėshtė baxhanaku i Riza Junuzit, Vaxhid Sejdiu nė Zvicėr?
A dinit ju dhe Mihalkovi qė Rizaja nxirrte pasaportėn Maqedone Biometrike?
Mos ishit ju ata qe mundėsuat me Mihalkovin Rizasė ta bėnte kėtė?
Kush ishte pėrfaqėsuesi “Bullgaro-Amerikan”?
Cilėt ishin ata persona qė luajtėn rolin “Ambasadės Amerikane”?
Ku ėshtė incizimi qe biseduan 4 ore e 15 minuta? (Mos e keni neper duar atė kopje)?
Menduh ti e ke kėto pėrgjigje nė dorėn tende. Sasha mund te mos pėrgjigjet se ishte detyre qė ka krye.
T’i duhesh patjetėr Arlind Gashit t’ja sqarosh dhe shokėve tonė.
Nuk ėshtė vetėm Arlindi qe bėn betimin.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Frasher Oseku,Riza Junuzi si u shiste pasosha kosovareve
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: