AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kur populli i masakron komandantat e uk es ka liri

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kur populli i masakron komandantat e uk es ka liri   Lun 31 Oct - 3:43

llapi 17 or m par
kur te vriten te gkith komandantat e uqkes-ose burgosen -ATEHER KOSOVA BAHET SHTET

Vdekja misterioze e truprojave t Rexhep Selimit, pas atentatit ndaj Fetah Rudit;
Pas atentatit,ndaj Feta Rudit tek ura e bytyqve e plagosin,kriminelat duke ikur bejne aksident ne Muzeqine te shtimes, ata jane ;Avdush Ademi,Ali Kastrati,Ramadan Blakcori .Njeri nga Petrova e shtimes,tjetri nga Vermica e PZ ne pz jetojne.Keta tre ishin truproje te Rexhep Selimit.Po dihet pra kush qendron shtisi.Shtisi a krimineli.
Sipas Feta Rudit;Agim Zogaj disa here kishte shkue tek Fetahu ne oden e tij dhe i kishte tregue o burr sherri yt qe nuk po te vrasi jam ne rrezik.
Fetah Rudin uk e ka burgosur ne burgune e Kastercit,e kane malltretue per 16 dite,dhe ja paska fale hatri luftes.Bydalla ska brina.
Aleksander Lumnezi ka deklarue se alltia qe e ka vra Xhemail Mustafen e ka plagos edhe Feta Rudin,ky po e dika!
Feta Rudi; Sa kam qen n spital n Prishtin t njjti njerz i kan pru aty dhe aty njerzit q rrishin po thon q ja kta jan q e kan vra kt deputetin e Malishevs. Sot nuk sht as shoferi e as kamioni me t cilin ishin prplasur ata t tre. Nuk e di a ka krku dikush hetim a ka ndodhur me tej, ka thn Rudi. Agim Zogaj ishte dshmitar i mbrojtur n rastin Kleka ku Fatmir Limaj u shpall i pafajshm.
Xhekel Son me pate thene njerezit qe i vrete shteti,krimet kurr nuk zbulohen,po del se qeveria e shqiptareve jane kriminela dhe per kete policia nuk i nxen kriminelat.

Komente
IKRASNIQI 11 or m par
Krimi ne Kosove I ka rrenjet jo ne bisht po ne koken e pushtetit shteterore !

guri zi IKRASNIQI 9 or m par
O I.Krasniqi tani e keni shansen te beheni deshmitar ashtu si ai agim zogaj...Adem Jashari
8 or m par
Keta kriminela nuk duhet me ja lane gjygjeve speciale mi denue por duhet familjaret e viktimave ,me tju qi nanen mi masakrue me bomba naten ..Qohunu e nxirrne hakun jo nje me nje por nje me dhjete.Gjygj duhet mu ba secili qe u kane vra pa faje e veti.Vete kan qen me serb keta bandita,e le fajet te shkretve.

http://botasot.info/lajme/599604/vdekja-misterioze-e-truprojave-te-rexhep-selimit-pas-atentatit-ndaj-fetah-rudit/http://botasot.info/aktuale-lajme/599325/shala-do-te-vije-dita-kur-do-te-flasim-me-emra-se-nga-kush-po-perndiqet-limaj/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kur populli i masakron komandantat e uk es ka liri
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: