AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Guri zi perkrah komand.e uēk ,kush ashte?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Guri zi perkrah komand.e uēk ,kush ashte?   Lun 31 Oct - 5:18

Diskutimi nė Kosova Sot  1 comments

Rezoluta pėr lirimin e Nehat Thaēit, lutje "zotave" apo tallje me drejtorin e Policisė![size=15]guri zi  16 ditė mė parė


sonte po tė pėrshėndes me gjithė zemėr ish mėsusi i juj...kėtė artikull e ke elaborar shumė bukur.
[/size]Tungjatjeta zotėri, Fatmir Limaj!guri zi  3 ditė mė parė

Tani po vertetohet mirė kush po i degon nė burg luftetarėt e UCK-sė,kėta gazetarėt m...tė ldk-sė sikur ky bunjaku,i cili po thot qe po i dhimbeset...po me kujtohet mbremja e njė nate kurpėr herė te parė e burgosen Fatmirin tė gjithė ledekistat rrihnin shuplaka...
...........................................
Diskutimi nė Bota Sot  5 comments
Vdekja misterioze e truprojave tė Rexhep Selimit, pas atentatit ndaj Fetah Rudit
guri zi
guri zi  IKRASNIQI  9 orė mė parė
O I.Krasniqi tani e keni shansen te beheni deshmitar ashtu si ai agim zogaj...
...................................
Hasani: Arben Gashin s’e pyet kush, PDK e ēon vendin kurdo qė do, e jo LDK-ja
guri zi
guri zi  4 ditė mė parė
Z.Naiti ėshtė trim i vertet,nuk ju tremb serbit e po itrembet ldk-ve te coft...
..................................................

guri zi  berisha.ch  4 ditė mė parė

O berisha e kuqe,edhe ju ldk-ja nuk do fitoni sepse nuk ėshtė 98'po 2017...


guri zi  prizreni 345  5 ditė mė parė

[size=16]vetem njė pyetje,a e di ti se cilėt pėsona janė "malltertu"gjat lufte dhe pas ...janė urinuar tė gjithė spiunėt dhe bashkpunėtorėt e serbit...spiunėt nuk mund ta mbajnė ballin lart,por ėshtė e kundėrta...
[/size]

guri zi  prizreni 345  6 ditė mė parė

s'pari po tė thėm qe kjo gjykatė do i gjykoi ushtarėt e LIRISĖ vetem pėr ndonjė shkavell pijanec qė duke pėrdor drogė i kanė vrarė civilėt e pa mbrojtur pėrndryshe nuk kanė pasur guxim qė te hynė as dy metra nė mal,e ti ore i mjerė thua qė ushtarėt tanė(shqipėtar)nuk i paskan respektuar konventat ndėrkombėtare...po a shkuam ne nė serbi apo erdhen ata nė Kosovė barem edhe me drogirash tė rusisė...kuptoni qė kjo gjykatė nuk do merret me vrsjet eshqiptarėve dhe me tentim atentatėve te skenuara te rugoves apo adem salihaj ....mos i ndėrro nofkat!

Ish agjenti i SHIK-ut ftohet si dėshmitar nė prokurorinė speciale pėr vrasjet e pasluftėsguri zi  10 ditė mė parė

E kam ditur qe ky spiun i UCK- sė do jet bashkėpunėtor i prekurisė serbe ... ky do e pėson nė fund ashtu si a.zogaj me vtvarje

Diskutimi nė Kosova Sot  1 comments

Rezoluta pėr lirimin e Nehat Thaēit, lutje "zotave" apo tallje me drejtorin e Policisė!guri zi  16 ditė mė parė

sonte po tė pėrshėndes me gjithė zemėr ish mėsusi i juj...kėtė artikull e ke elaborar shumė bukur.

Diskutimi nė Bota Sot  3 comments

Bekim Haxhiu i dhuron mėditjen e tij familjes sė Nehat Thaēit (Dokument)Nehati eshte shkembyer ne lufte me serbin Oliver Ivanoviqin.guri zi  17 ditė mė parė

Ore daja - shaban, mbaje veten e mos flliq me gojė,pėr ta ndihmuar familjen e togerit Thaēi i pari u lajmėrua albin kurti... Pra mos u korit me folė sepse edhe unė e ti duhet ta ndihmojmė, krejt Kosova duhet ta kuptoi qe serbėt e burgosen pėr shkėmbim me o. iivanoviqin...

[size=38]Aventura e ish ushtarit tė UĒK-sė nė Serbi, guxim apo?![/size]
NGA NAILE EJUPI MĖ 2 TETOR 2016 NĖ ORA: 16:13
“Dalja apo shkuarja nė Serbi e Thaēit mund tė cilėsohet si aventurė personale , e jo e matur duke pasur parasysh tė fletarrestit ndaj tij. Ai duhet tė ketė qenė i vetėdijshėm pėr kėtė ēėshtje kur dihet se Serbia ka vendos tė gjithė luftėtarėt e UĒK-sė nė listė pėr arrestime nė kohėn e Milloshevicit” u shpreh Burjani.
Drejtori i policisė nė rajonin e Mitrovicės, Nehat Thaēi ishte arrestuar para disa ditėve nga policia kufitare e Serbisė.
Sipas Ministrisė sė Punėve tė Brendshme tė Serbisė ai ėshtė arrestuar me urdhėr tė gjykatės sė lartė nė Nish pėr shkak tė veprės penale terrorizėm. Atij i ėshtė caktuar edhe masa e paraburgimit prej 30 ditėsh.
Familjarėt e tij kanė thėnė se ky fletarrest ka qenė i lėshuar pėr shumė ushtarė tė UĒK-sė, ndėrsa ata nuk kanė treguar arsyet e shkuarjes sė Thaēit nė Serbi.
A e sheh qė i kan mbytyr policėt e ndershėm qė jan mar me kėto landė.
E vetmja qė ju ka mbet kėyre familjeve ėshte kanuni njė nga njė me i zhduk nga faqja e dheut.banulla3 • njė muaj mė parė
Krur e pyten Hydajete Hyseninin n,RTK-urc ne nji emision kuje kan kur esht vra Heroi i bashkimit te tana partive LIRIDASHESE ,, ATDHETARE ,, BASHK VENDASI ISH-CAR LAZARIT T,PRELEPNICES-HYDAJETE HYSEJINI IJU IKTE PERGJEGJEJES PERFLITET SE UDBA E,GJILANIt,, EKISH PAS DERGUE NE DIASPOR ME PERCJELL SE BACAT GERVALLA JAV NISMEN MEJA PRISH RAHATIN UDBASHAV KOMUNIST KOCOVAR ANTIBASHKIMTAR...R. E. S. P. E. K. T PER FAMILJEN GERVALLA E SHOKT E TYNE LIRIDASHES ENJIHERIT LAVDI VJETES E VEPRES SE HEROJVE .....
MĖ: 31 TETOR 2016 NĖ ORA: 11:18

[size=38]KMDLNj e gatshme ta vizitojė Thaēin nė burgun e Nishit[/size]
http://botasot.info/aktuale-lajme/599766/kmdlnj-e-gatshme-ta-vizitoje-thacin-ne-burgun-e-nishit/

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Guri zi perkrah komand.e uēk ,kush ashte?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: