AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa   Jeu 3 Nov - 7:35

http://fax.al/news/258219/riza-junuzi-gjysma-ime-ka-qene-mirsad-ndrecaj


Shenazi Mehmeti nuk e ka dite qe punone ne sherbimet sekrete MK.
Bisede me Hamdi Ndrecaj,te nesermen ka pyet dike se kush eshte Shenazi Mehmeti,me ka tregue se eshte udbash,dhe Ky eshte i derguari i Rafiz Halitit,eshte shef i shs mk.
Kemi bisedue ne BW te zi ,me mua ka qen edhe Muhamet Krasniqi.Me the se lehte do te mirren stacionet e policise.Milaim Zeka;Po Mirsadi e Bega folen me Shenazin ,ne fund e diktuan qe eshte agjente dhe ja banen eja ne prishtine.More Milaim zagari ka e morren nr e telefonit keta Mirsadi e Bega.


Ylberi po zihet me fjalet e veta.
E kemi kusheri te babes Hamdiun
Zeka: Grupi i Kumanovės u pėrgjua nga 30 shėrbime
mė 5.2015 - Zhurnal
Prishtinė, 24 maj -Gazetari Milaim Zeka, Rafiz Halitit;nė profilin e tij nė Facebook shkruan se “Grupi i Kumanovės” ka shtrirje nė gjithė hapėsirėn shqiptare. Ndėrsa, shton se ky grup ėshtė pėrgjuar nga 30 shėrbime...
"Grupi i Kumanovės ėshtė pėrgjuar nga 30 shėrbime sekrete"

Prishtinė, 24 maj-Gazetari Milaim Zeka, nė profilin e tij nė Facebook shkruan se “Grupi i Kumanovės” ka shtrirje nė gjithė hapėsirėn shqiptare. Ndėrsa, shton se ky grup ėshtė pėrgjuar nga 30 shėrbime tė vendeve ballkanike dhe Perėndimore.


Sipas Zekės, qė nga viti 2013 ėshtė pėrgjuar Mirsad Ndrecaj e pastaj i gjithė grupi.

“Sipas njė agjenti tė njė shėrbimi sekret perėndimor, vend mik i shqiptarėve, ky grup po blinte armė nė Shqipėri, po edhe nė Kosovė. afėr kufirit me Maqedoninė ishte krijuar njė bazė e madhe e armatimit”, shkruan ai.

Zeka citon kėtė burim tė ketė thėnė se grupi ka pasė nė plan qė “tė sulmonte edhe burgun e sigurisė sė lartė nė Kosovė, pėr t’i liruar disa tė burgosur, ish luftėtarė tė UĒK-sė”.
Sulejman Osmani Rrenat e ketij qenit,i paska mesue permend fjalet qe ja kan obligue satanat


http://fax.al/read/news/258219/9662700/zeka-grupi-i-kumanoves-u-pergjua-nga-30-sherbime
mė 5.2015 - Koha Jone
Gazetari Milaim Zeka, nė profilin e tij nė Facebook shkruan se “Grupi i Kumanovės” ka shtrirje nė gjithė hapėsirėn shqiptare. Ndėrsa, shton se ky grup ėshtė pėrgjuar nga 30 shėrbime tė vendeve ballkanike...
Zeka: Grupi i Kumanovės u pėrgjua nga 30 shėrbime, planifikonte sulm edhe nė Kosovė
mė 5.2015 - Almakos
Gazetari Milaim Zeka, nė profilin e tij nė Facebook shkruan se “Grupi i Kumanovės” ka shtrirje nė gjithė hapėsirėn shqiptare. Ndėrsa, shton se ky grup ėshtė pėrgjuar nga 30 shėrbime tė vendeve ballkanike...
ZEKA: Ēfarė sulmi po pėrgatitej nė Kosovė nga grupi i Kumanovės?!
mė 5.2015 - Aktuale
Gazetari Milaim Zeka, nė profilin e tij nė Facebook shkruan se “Grupi i Kumanovės” ka shtrirje nė gjithė hapėsirėn shqiptare. Ndėrsa, shton se ky grup ėshtė pėrgjuar nga 30 shėrbime tė vendeve ballkanike...
Milaim Zeka: Grupi i Kumanovės u pėrgjua nga 30 shėrbime sekrete tė huaja
mė 5.2015 - Albeu
Gazetari Milaim Zeka ka shkruar njė status nė Facebook, ku aludon se “Grupi i Kumanovės” ėshtė pėrgjuar nga 30 shėrbime tė huaja sekrete. Sipas tij, Mirsad Ndrecaj dhe tė tjerė qė ishin pjesė e grupit...
LAJME TJERA NGA KJO TEMĖ...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa   Jeu 3 Nov - 8:26

“Rasti Kumanova”, Prokuroria: Rizaj dhe Ndrecaj nuk u likuiduan nė satcionin policor

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa   Jeu 3 Nov - 8:30

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa   Jeu 3 Nov - 8:31

Beg Rizaj dhe Mirsad Ndreēaj u vranė pas dorėzimit. Grupi i Kumanovės para Gjykatės
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa   Jeu 3 Nov - 8:56Vellau i Beg Rizes;i pari e kam pa trupin e Begut,dhe as nje shej nuk ja kam pare ne trup,pos i besoj qe eshte i vrare,sipas mediave.Me ali ahmetin begu kishte shoqeri te mire dhe ne e nderojm ali ahmetin.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa   

Revenir en haut Aller en bas
 
Grupi Kumanoves,planifikoi sulme ne kosove hahaaaa
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: