AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zbulohet tradhtia e Kumanovės, Mirsadi e B. morėn dy milionė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zbulohet tradhtia e Kumanovės, Mirsadi e B. morėn dy milionė   Jeu 10 Nov - 2:27

[size=38]
Zbulohet tradhtia e Kumanovės, dy luftėtarė morėn dy milionė euro

MĖ: 29 TETOR 2016 NĖ ORA: 15:53[/size]
Naser Raufi


Ndonėse deri nė njė kohė ishte gjithēka enigmatike lidhur me personat qė e nisėn incidentin e 9 dhe 10 maj tė vitit tė kaluar nė Lagjen e Trimave nė Kumanovė qė pėrfundoi me disa viktima nga tė dyja palėt, grupin e armatosur si dhe forcat policore.
Nė njė intervistė tė fundit dhėnė pėr Makfax, avokati mbrojtės i grupit tė Lagjes sė Trimave, Naser Raufi mes tjerave pėrgjigjet se si grupi i armatosur mund tė ketė marrė para pėr organizimin e kėtij akcioni.
A ka dėshmi se grupit i janė paguar dy milionė euro pėr aksionin ashtu si thuhej? Si dėshmi materiale nuk ka ndonjė gjė por verbalisht thuhet se po, kemi propozuar edhe dėhsmitarė por unė nuk besoj se ėshtė realizuar aksioni pėr interesa materiale, nuk e mohoj mundėsinė qė komandant
Nato dhe Beg Rizaj tė kenė marė para derisa pėr tjerėt nuk ėshtė thėnė se kanė marė para, ka deklaruar kėshtu avokati Raufi nė intervistėn e tij tė fundit.

http://www.botasot.info/aktuale-lajme/598909/zbulohet-tradhtia-e-kumanoves-dy-luftetare-moren-dy-milione-euro/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Zbulohet tradhtia e Kumanovės, Mirsadi e B. morėn dy milionė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: