AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 si u tradhetue tahir sinani

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: si u tradhetue tahir sinani   Mar 6 Déc - 5:09

Hamdi Ndrecaj
3 décembre 2015 · 

Diteteve ne vijim .sjellim Deshmi te pa mohushme sesi u tradhetua tahir sinani me shok 
Si i morri talat xhaferi 2.milion DM.
.per mose ta zgjeruar luften ne gostivar dhe rethinn 
Kush ja dha ato .sepse poju rrezikonin bisneset shum milionshe 
Kush e solli bomben e artizanale qe u prodhua ne durres .dhe qe duhej ta hapte vetem personi profesionist .pra aj ishte Tahir sinani 
si Dui e zhdukii Hoxhen e forines .per ti zhdukur .deshmite ..
si u denua ish pjestari i UCK me shum vite burg .gjoja per vrasjen dhe zhdukjen e Hoxhes .
qka itha per sonit te akuzur njeri nga inspektoret shqipetar i afert me Duin.
Fakte befasuese .
por shum te qendrueshme.
GJaku qe stelene te heshtesh .

J’aimeAfficher plus de réactions
CommenterPartager

148Vous, Xhelal Selmani Toplana, Alban Selmani et 145 autres personnes
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: si u tradhetue tahir sinani   Mar 6 Déc - 5:43

19 commentaires
Commentaires


BeKim Kim Saliu Hajde hajr InshaAllah
J’aime · Répondre · 1 · 3 décembre 2015, 21:38Hamdi Ndrecaj Hjer paq .
J’aime · Répondre · 1 · 3 décembre 2015, 21:40Votre réponse...
Sazan Papraniku ...Hoxha i forrines e ka hetuar per krim mafijozlleku Shefqo Krasnodarin, se si merrte rryshfete nga kampi i Cegranit per ti "bahkuar familjet" tej adriatikut... Pas deshtimit te hapjes se "luftes" ne Diber pas 24 Marsit 2001, tema ka qene si ti eleminojme kokat e fracave luftarake rezerve te shqiptareve qe ne nje dite mos te formojne ELITEN REZERVE te FORC.ARMAT. Komb.te SHQIPNISE ETNIKE ...!
J’aime · Répondre · 8 · 3 décembre 2015, 21:41Sead Etemi A jan tsigurta hamdi
J’aime · Répondre · 3 décembre 2015, 21:45Hamdi Ndrecaj 100..%
J’aime · Répondre · 2 · 3 décembre 2015, 21:47Sead Etemi Domethon sipas ksaj edhe po te nevojitet lufta hezitojn me dal nluft pas gjith ktyre flliqsirav
J’aime · Répondre · 3 décembre 2015, 21:49Sead Etemi Nese ke kto deshmi qiti perhapi qe nesra sa vonohen deshmin aq me shum demtum jemi sa me shpejt qe qiten deshmit aq me te shpetum jem
J’aime · Répondre · 2 · 3 décembre 2015, 21:51Sead Etemi Mos ja ke friken kerkuj deshmit duhet ti shohin gjith shiptart
J’aime · Répondre · 1 · 3 décembre 2015, 21:51Hamdi Ndrecaj keto dit me emer e mbiemer te gjitha
J’aime · Répondre · 4 · 3 décembre 2015, 21:52Sead Etemi Ateher perhajr e bravo
J’aime · Répondre · 3 décembre 2015, 21:52Votre réponse...
Hamdi Ndrecaj Prof kemi deshmi dhe deshmitar te gjall .qe edine ngjarjen pik per pik qe vretet eshte per tu berfasu ..edhe pse ne qene fillim ekemi dite qe rasti nuk ishte aksidental .po mir i pregaditur ..per eliminimin e atyre burrav dhe vajzave te Kombit .per mose ta per hapur fronin ne ate pjes .njejt sikur ne tetov .qe edhe ne ato dite kur ekishim ter forcen ne duar nia vran dy komandant prapa shpines .qe mos te per hapej lufta ne pollog sepse kokat kyqe te politikes dhe te UCk.IKIS HIN PASURITE MILIONSHE TETOV RRETHINE ..
J’aime · Répondre · 8 · 3 décembre 2015, 21:46Sead Etemi Tahir sinanin ne ks apo mk e kan vra
J’aime · Répondre · 3 décembre 2015, 21:48Hamdi Ndrecaj tANUSH GOSTIVAR
J’aime · Répondre · 3 · 3 décembre 2015, 21:48Berat Durmishi Nese jan te sigurta keta informata, hic mos i ndal penter,
J’aime · Répondre · 4 · 3 décembre 2015, 21:49Eset AzemiJ’aime · Répondre · 4 · 3 décembre 2015, 21:51Kuçi Kuçi Haxhi Harun Aliun e ka vra Rafiz Haliti me ndihmen e Ali Ahmetit.
J’aime · Répondre · 6 · 3 décembre 2015, 22:02Hamdi Ndrecaj Sakt
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 décembre 2015, 22:03


Votre réponse...


Isuf Paloja O panter uk je nejse jena kan ujq
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 décembre 2015, 22:14Hamdi Ndrecaj Po vlla
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 décembre 2015, 22:15Votre réponse...
Fatmir Dardana Hajde per hajr se qata pej kerkojm se as toka ska mej zan ata te poshter
Je n’aime plus · Répondre · 4 · 3 décembre 2015, 22:15Kuçi Kuçi Haxhi Po ja lajna zotit mi denue ne ahiriet kriminelat se gjynah ne kete bote te mashtrimit ne mi vra e me shkrue si kriminela.Me pas kane atdhetar e kishim vra pa nje pa dy.Tradhetareve ja kemi friken shume.
J’aime · Répondre · Hier, à 01:22Votre réponse...
Gezim Hadribeaj lavdi
J’aime · Répondre · 1 · 3 décembre 2015, 22:33Asim Saliu Tahir Sinani, Tahir TROPOJA, Prizreni, Presheva dhe ne malesi te Kukesit ( policija Shqiptare, tentoi ta ndaloje), te mos hyje ne Gostivare, dhe u be TAHIR Gostivari...
Lavdi per jete dhe mote ketij burri, deri sa bukes te i thuhet buke... Respekte familjes...
Mallkim dhe DENIME brez mbas brezi - atyre qe e eliminuan...
Ndoshta ju kujtohet se kryeminister i shtetit Shqiptare ishte Ilir Meta ? ju kujtohet kush u be "komandant" mbas Tahir GOSTIVARIT...?.!
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 08:45 · ModifiéNexho Rushiti po e vertet gjat luftes 2001 ka fakte te gjalla prej ne shkupe u shkuput lufta me vrasjen komandat telit me grupen e vete .nuk e perhapshin luften nga pjesa aliametovskit xhaferovskit .pak me kshir ne fytire talatin e kupton se eshte nje ish sherbtor i udb
J’aime · Répondre · 3 · 4 décembre 2015, 20:23Hamdi Ndrecaj Prandaj ase gjesuan Bacen tahir me ter stafin komandues te brigades qed mose te zgjerohet lufta ne ate pjese se gjoja po shkaerroheshin bisneset edisa milionereve shkerdhateve .te pa fytyr pa komb dhe fe .enjejta gje nua kerkua edhe neve qe te largoheshim nga qyteti i tetoves por nje gje e tile nuk ndodhe se pse ishim kembe ngules gjer ne fund .ehe pse nau vran djemet pas shpinene..
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 11:51 · ModifiéArben Hani Hamdi këta janë dëshmi tronditëse. Të lutem vetë sigurohu të jenë shum të sigurta sepse ne i kemi dhënë një obligim vetes, të lutem në qoftë ke me të vërtetë dëshmi të sigurta atëherë duhet si e si të takohemi. Hoxha e forinës nuk ka lidhje aspak me çeshtjen e luftës. Të përshëndes.
J’aime · Répondre · Hier, à 11:41Hamdi Ndrecaj Arben deshmite i ka siguruar Ushtari i baces tahir qe umbajte ne burge meshum se 10.vite .gjoja per zhjdukjen apo vrasjen e Hoxhes aj qe idin mese miri gjerat .sepse ka qene protagonist i ngajeve .Arben Hani.
J’aime · Répondre · Hier, à 11:53 · ModifiéArben Hani Aha ok, e kam bashkëluftëtare.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 12:16Votre réponse...
Zenel Zymeri Haj medet haj !
J’aime · Répondre · 23 hFemi Murtezani JU lumt shpalosni krejt krimet ebera nga Ali ahmeti Tahir Sinani komandant shpendi ne bogovi komandant teli ne shkup komandant roki ne tetove e keshtu me radh ju pershendesim
J’aime · Répondre · 1 · 19 hXhavit Vishaj TE LUMT OH BAC HAMDI PER KETO TE VERRTETA QE I DESHMON ZOTI TE RUJT SE KTA TRADHTAR NA SHKRUMUN ZEMRAT.
J’aime · Répondre · 1 · 16 hHamdi Ndrecaj Fatmir ti edi si i mbijetova .vdekjes sdepse ishna m,jju mes ushtarve te mi vllezerve.qe edhe vdekja kishte frige nga ta e jo ne shtab sepse ishna .operativ .prandaj jam ende gjalle .cili komandat i larte ka kerkuar edhe .kepuce nga ushtaret pra jam une .fatmir ti edin.ok.une jam nga ata .
J’aime · Répondre · 5 h · Modifié
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
si u tradhetue tahir sinani
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: