AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ndarjen e Mitrovices e bene qeveria e Kosoves jo serbise,op

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ndarjen e Mitrovices e bene qeveria e Kosoves jo serbise,op   Sam 10 Déc - 15:44

Subhana All-llah. Po dalin pabesitė dhe tradhėtitė nė shesh.
Spaskan fajė shkijėt jojo tont kokan projektuesit e ati muri...
- Kompania qė po ndėrton murin nė Mitrovicė, ėshtė nga Malisheva, ndėrsa financuesi i saj ėshtė Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapėsinor e Qevėrisė sė Kosovės. 😳
A mos ndoshta Hoxhallarėt dhe besimtarėt muslimanė janė fajtorė pėr kėto dėme qė po i bėhen Kosovės.
Zoti i vraftė kėta tradhėtarė.
[ltr]#SHPĖRNDAJENI[/ltr] - Se populli po mashtrohet nga propagandat e qeverisė dhe mediave

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ndarjen e Mitrovices e bene qeveria e Kosoves jo serbise,op
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: