AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Edi Rama i pergjigjet Drinis Kakelit,e Haxhi Kuçit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Edi Rama i pergjigjet Drinis Kakelit,e Haxhi Kuçit   Dim 11 Déc - 13:05

Partager

Votre commentaire...

Kuçi Kuçi Haxhi · 5:48 Zotri Kryeminister ,i nderuar Edi Rama,kam nje pyetje te thjeshte per ju;Ne shqiperi a kane ma teper siguri tradhetaret,apo atdhetaret ?Ju kisha lutur qe te beheni sa ma i sinqert.

Drinis Kakeli · 3:37 Z. Kryeminister nuk kemi nevoje te na recitosh dhe te ne thuash cfare do ti. Por bashkbisedo me ne se realiteti nuk eshte ashu si e shef ti .

Edi Rama · Po pse si e shoh une realitetin sipas teje Drinis?
J’aime · Répondre · 48 · 4 h
https://www.facebook.com/edirama.al/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Edi Rama i pergjigjet Drinis Kakelit,e Haxhi Kuçit   Dim 11 Déc - 14:13


Edi Rama Kush punon jeton me mire se tre vjet me pare Ari, paguan me pak taksa dhe ka me shume leke ne xhep! Nuk jane mjaft padiskutim, por nuk rritet ekonomia me "prit gomar te mbije bar", po me mundime e durim te madh, hap pas hapi, vit pas viti, me reforma e me kurajo!

Gazmir Murataj Vasilika Pekmezi sali nga qe sberi kto gjera doli ne kemb e votum ramen ,,enuk po i themi rames te bej mrekulli ,por ama ti shofi kto privatet se po bejne lek me djersen e popullit
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 22:02

Ặrmando Mandi Me vjen keq qe e politizojn ose keqkuptojn disa komentues ktu,un nuk flas si simpatizant po si realist sepse po te ishte puna per simpatizant ne Selite gjithmone PS e ka fituar..Po duhet mundesi punesimi per te rinjt te arrijm edhe ne dicka tonen sepse nuk nderton gjo me 250-300 mij lek te vjetra ne muaj un spo kerkoj fantashkenc po kerkoj rrog m te larta...edhe ju lutem mos me shkruajn brezi 40 vjec plus se ka ik epoka ku hanin 4 veta 1 kokerr vez flm!!!

Ilir Bualli Mos o edo leri familjaret tane se do ua marim vete te paskaduara.. Por jepja atyre me pak leke dhe te skaduara se do te japin voten
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 07:35

Edi Rama Turp keto fjale, mos e degjo shume Shqupin se te turperon kur i'a merr fjalet nga goja! Ilaçet ne Shqiperi jane te çertifikuara e te kontrolluara dhe e gjithe kjo perralle me gogol eshte per ata qe nuk duan te kuptojne!
Alti Cocka Me shum shqiptareve ju interesohen ..zgjedhja e gjini gjonit kryeminister ..shiko si po ja hedhin maskarenjt . Dhe ne koncert te vjenes ata maskarenj do shkojne qe kane vjedhur si gjin gjoni apo fullani..

Edi Rama Cdo gje ka vendin dhe rendesine e vet Alti, mos u bej si ata qe thone njerezit s'kane buke c'u duhet kultura e c'u duhet sporti!
Gezim Gjyrezi · Ne vete e prishem sistemin e kaluar por nuk dinim sa e veshtire do te ishte ndertimi i nje sistemi te ri
Edi Rama · Sindrit Caca me vjen keq per sa thua miku im, ne Shqiperi punojne e jetojne shqiptaret dhe kush do pune e nuk thote o ne shtet o s'ka, e punen gjen dhe i'a del mbane, te siguroj per kete!
Mimoza Hysa Depa · Po duan leke te fillosh ndonje
Edi Rama · Alfred Hoxha shenja ishte ne fund te pergjigjes prandaj mesohu te lexosh me vemendje dhe mos i jep vetes te drejten te fyesh te tjeret per sport!
Edi Rama · Ermelinda Dida nuk e kuptova ku eshte pjesa per te qeshur dhe mbase nuk e ke ndjekur dialogun, por po te them edhe ty qe po, ne Shqiperi ka plot njerez qe jetojne me pune te ndershme dhe sa per te tjerat nuk i'a vlen te debatojme sepse keto shprehje ekstreme per Shqiperine jane pa vend! Shqiperia ka probleme sa te duash per te zgjidhur, po eshte nje vend qe po rimekembet hap pas hapi.
Kuçi Kuçi Haxhi · Edi Rama Une me qen kater muaj kryeminister,bugjetin shteteror e kisha ndare proporcionalishte per te gjitha shtresat.Keni mundesin edhe ju sipas kesaj fjales sime.Ma te miret po u ikin,po mbesin ata qe kan marr diploma pa e pare fakulltetin me sy.Pse njerzia jetone ne kete toke????????
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Edi Rama i pergjigjet Drinis Kakelit,e Haxhi Kuçit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: