AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Jemes Gjini Lulzim Basha

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Jemes Gjini Lulzim Basha   Lun 12 Déc - 10:30

James Gjini avec Luan Gacaferi et 21 autres personnes.
21 h · 

Me rastin e 26 vjetorit te PD, nje kujtim i veqante me liderin e saj z. Lulzim Basha dhe z. Avni Tobli.
Me Zotin perpara, une besoj se, vlerat dhe dinjiteti i Kombit tone te marterizuar do te kete se afermi, vendin e vete ne hapsiren demokratike e shoqerore.
Se bashku, duke punuar per vlera njerzore, do te arrijme endrrat tona, per familjet, femite tane dhe per brezat qe vijne,
ZOTI NA BEKOFTE

116James Gjini, Luan Gacaferi et 114 autres personnes
Commentaires

Migj Eni Photo of the 2016


Pellumb Thaci Xhevahir per Minister je, bukur shume

James Gjini jo edhe pak

James Gjini ku ishe ti more

Votre réponse...

Miri Asllani Heç aty kusho si depote ke dale bukur shum

Sokol Ferizolli Kryetar duhet te percaktoj se c'fare ministrie do perfaqesoje me dinitet ? 
Kontributi nuk i ka munguar .
Edhe nga perfaqesimi krahinor i takon !

James Gjini jo nje here jo

Kuçi Kuçi Haxhi James Gjini,ju lutemi a jeni ne dijeni se kushe e ngriti Lulzim Bashen ne politike?Po bejm muhabet,Kam lexue ne nje gazete,sa jane te verteta nuk e di.ssepse sot informimeve nuk ka mbetur mi besue fare

James Gjini ne te vertet nuk i di te gjitha, por besoj se eshte nje nder me te miret e mundshem per momentin. Po te jete per mua do te deshiroja edhe 10 vjete Ibrahim Rugoven..... gjalle e kam Dr.Ibrahim Rugova Dardani...


Kuçi Kuçi Haxhi Nuk jam kundra kan e simpatizoni,por pa e njohur per se afermi dike,bile pa fjet te njeri tek tjetri,nuk eshte mire me perkrah ,sot as kmisha jote nuk po lene pa te mashtrue .Une me qindra mijera te mira u bera shqiptareve,as nje nuk me falenderoi nje here.Pos kan kqyr si te me likvidojn,pse nuk jam ne dijeni,apo e kane prej gjelozise.

O Gjin Gjino Gjini Ju lumt klb 🌲
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 32 min

James Gjini mosmirnjohja eshte nje nder krimet kryesor njerzore, mos perfillja e vlerave po ashtu..... megjith keto une jam per bashkim vlerash dhe ne raste ku ka veprime te gabuara te pa qellimshme dhe kerkoheet falje eshte e mirkuptueshme.... une per vehte nuk ja bej hallall as nje dollar dikujt qe shikon me ma hedhe me te keqe

Esat Bytyci Do të ndodh një gjë e bukur, lum kush e pret me durim atë ditë të madhe ,askush nuk eshtë i zoti të shes a të blej tok Shqiptare ,Ky vend ka aq burra sa ti dal zot vetëvetes, ,prandaj durim burra. Respekt.
J’aime · Répondre · 23 min

Mentor Çoçaj Aj tregove lulit ku si ki mushe uj ato !
J’aime · Répondre · 12 min

James Gjini cfare
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Jemes Gjini Lulzim Basha
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: