Ndonjėherė e marrim me tė qeshur dhe as vetė nuk e besojmė, e ndonjėherė e marrim mė seriozisht seē duhet e na kap paniku, ndėrsa pas kėtyre fotove tė realizuara disa minuta mė parė nė Portin e Durrėsit nuk dimė mė ēfarė tė mendojmė.