AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dialog me Maliq Docin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dialog me Maliq Docin   Dim 18 DÚc - 16:49


 • Conversation dÚmarrÚe 28 juin 2015


 • 28/06/2015 18:50

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Pershendetje i nderuari Kolonel zotri Maliq Doši.

  Ju lutemi i nderuar Maliq a e njifni mire Avdi Ibrahimin,dhe šfare sjellje kishte sa ishte ne shoqeri me ju?

  Dhe nese nuk u vjen rende qe te na tregoni se kush eshte ne kete fote ne anen e majte,afer Ruzhdi Saramatit?
  Sinqerisht
  Haxhiu
  https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/14074_1385881588396671_7370962519276351156_n.jpg?oh=72196e09d5d51ff9e41e9d215fc8794b&oe=5632A668
  [/ltr]

 • 28/06/2015 18:56

  Maliq Doci

  [ltr]
  Ju pershendes z Haxhi
  [/ltr]


  [ltr]
  Nuk e njoh ate personin ne foto. Aty njoh Rruzhdiun. Naser kuken dhe Ilmi Bytycin
  [/ltr]


  [ltr]
  Ndersa Avdi Ibrahimin nuk di c te them se une nuk kam patur shume kontakte se ka qene me detyra te tjera qe i merrja nga lart
  [/ltr]


  [ltr]
  Ndersa A. Ibrahimin e kam takuar vetem nje here ne Prz. kur punonte ne Kek
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:02

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Po nga kush larte mirrte urdhera Avdi Ibrahimi ?Nese nuk eshte sekrete?
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:03

  Maliq Doci

  [ltr]
  Jo jo merrja une. Per ate nuk di gje fare
  [/ltr]


  [ltr]
  Po kush eshte ai ne foto mund te ma tregoni
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:05

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Nuk jam i sigurt a eshte nje njeri qe ne kohen e Milloshit ishte ne funkcione te larta ne policin e Kosoves.Mbasi edhe ju nuk e njifni,nuk dua tja permendi emrin me qellim qe mos te beje ndonje dizinformate.
  [/ltr]


  [ltr]
  Por ka qen shok i ngushte i Avdi Ibrahimit.
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:06

  Maliq Doci

  [ltr]
  Jo jo sinqerisht.
  [/ltr]


  [ltr]
  Edhe fotoja nuk me kujtohet por eshte ose fundi i 98 tes. Ose 99 ta. Une ne ate kohe isha me Plakun Xheladin Gashin
  [/ltr]


  [ltr]
  Por me duket se ketu tek keta te Pz kam shkuar per te kerkuar dy tre ishtare se do shkoja ne rajonin e Landovices e Petroves pernje detyre dhe kaq. Aty kam bere nje foto qe ka pak kohe qe ma kane derg
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:14

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Kjo foto eshte bere mba luftes.Avdiu dite e nate ka ba shoqeri me mua gjere para nje javes pa u largue une nga Kosova.Une jam largue me 16 janar 1999.Por ne ušk sipas Ruzhdiut eshte kyq me 12 qershor 1999
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:16

  Maliq Doci

  [ltr]
  Nuk e di dhe se nuk e kam njohur fare. Po Rruzhdiu e din
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:16

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Avdiu sipas dokumentave sekrete qe jane gjete,dy here mua me kishte helmue me helme..Nje here kam pasur sulm ne zemer,dhe tjerer here e kam humbur vetdijen.
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:18

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po me habit
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:19

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Ruzhdiu e mbrone,dhe me thote se me Avdiun kemi formue ušk.Si eshte e mundur qe une me Avdiun dhjete vite dite e nate e nuk e paskna njohur Ruzhdiun qe eshte shok i Avdiut.šdo dite kemi shkue e kane ardhe te une Avdiu,me Bajram Kurtin,kemi shkue tek Riza e Rame Vata.tek shoket e Demaqit e tek ky nuk shkuam as nje here
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:23

  Maliq Doci

  [ltr]
  Rruzhdiun si emer e kam njohur qe nga viti 1988.
  [/ltr]


  [ltr]
  Kurse Avdiun jo
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:24

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Ku jeni takue per here te pare?Dhe a ju ka tregue pse ka ike,apo e kane denue?Shkaku Avdiut dhe Ruzhdiut a keni ndegjue se shume ushtar te ušk es kane dezertue luften ?
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:28

  Maliq Doci

  [ltr]
  O jo bre burre. Troc me ta thene nuk kam patur shume kontakte dhe muhabet. Me Rruzhdiun po ka qene i besuari yne. Me kujtohet kur ne eshte plagos R. Rama ai ka qendru ne spitalin e Kukesit per ti sig jetenetj..
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:29

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Sa here qe e kam lutur Avdiun qe se bashku ti bashkangjitemi ndonje njesise se ušk es me kundershtonte dhe me thoshte se ty kurr nuk ka me ta prue zoti mi luftue serbet.E pata lute qe ti shkojm ne ndihme Adem >Jasharit,me kundershtonte e ne fund kur e masakruan e pate qite ne murin e odes foton sa muri te Ademit dhe me thoshte shuje le te kujtojne fqinjet se e kam pas shok timin.Sa here qe me ftonte ne demostrata ne perkrahje te Adem Jasharit ,me krih sa mundej me shtuynte ne drejtim te policise serbe,dhe qeshte.
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:31

  Maliq Doci

  [ltr]
  Me fal se jam ne kerr dhe po leviz
  [/ltr]


  [ltr]
  E nuk mundem me shkuajt
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:31

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Cilin nga keta dy e kane nxene duke spiunue tek serbet e qite per pushkatim e cili ka bertit qe mos ta vrasin po te vriten ne fronte nga serbet?
  [/ltr]


  [ltr]
  Nejse kur te arritni ne shtepi,mundemi me vazhdue biseden.
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:33

  Maliq Doci

  [ltr]
  Flm.po
  [/ltr]

 • 28/06/2015 19:33

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  A e dini se Avdiu i ka nxite disa qe Bashkim Hoxhes tja hudhin bomben ne oborrin e tij e plagosur rende.A e pyesni Rajmonda Malecken se si ka dashte me dhunue ne TKM ne prizren?
  [/ltr]


  [ltr]
  Ju lutem kur te arrini i lexoni mire dhe me jepni nje pergjigje te thjeshte.Ndegjohemi.
  [/ltr]
 • 29 juin 2015


 • 29/06/2015 12:52

  Maliq Doci

  [ltr]
  Ju pershendes
  [/ltr]

 • 29/06/2015 12:55

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Falimenderit,njashtu edhe juve ju pershendesim i nderuari zotri Maiqi.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 12:57

  Maliq Doci

  [ltr]
  Nuk e di nese ju kam sqaruar dje me ngeli merak, prandaj ju shqetesova
  [/ltr]

 • 29/06/2015 12:58

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Jo aspakes nuk me keni shqetsue,mos une u kan shqetsuar juve?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 12:59

  Maliq Doci

  [ltr]
  Jo por aq te dhena kam patur per ate periudhe qe behet fjale
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:01

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Nuk e di sa keni qen te informuar per ata ,pseodopatriota ?Por per ta njohur mire nje pseodopatriot duhet me hargjue me ata nje thes kripe siq thojne te vjetrit.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:02

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po nuk ma tregove se kush ishte personi ne foto
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:04

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Kete fotografi e ke te postuar te fb i Bashkim Hoxhes dhe i keni te gjitha emrat
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:05

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po mire se edhe e njoh Bashkimin nga Petrova e Prizrenit. Flm
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:06

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Bashkimi ka dallim nga keta tjeret.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:06

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po po
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:07

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Azem Perllakun a e njifni mire?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:08

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po e kam patur oficer
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:09

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Pyetne per sjelljet e Avdiut dhe Ruzhiut se a ka qene e vertete se shkaku i ketyre dy pseodopatriotave sa ushtar dezertuan ne lufte qe nga heshtja e ketyre nuk i lejuan te hynin ne fronte.
  [/ltr]


  [ltr]
  Mos i tregoni qe une ju kam tregue,por qitja per rrethe muhabetin.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:12

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po me duket se ju sqarove se une kam qene ne drejtim te operacionit dhe nuk i di te gjitha ngjarjet ne njesite vartese, ndaj dhe nuk prononcohem dot
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:13

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Avdiu kerkund ne listen e kontribuesit te luftes šlirimtare nuk e ka shti Azemin.Avdiu eshte ma i zi se kameleoni,behet here Enveriste,here Rugoviste e here Lluceri i serbise.A mu paraqite si atdhetar as djalli nuk ja tejkalone.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:16

  Maliq Doci

  [ltr]
  Ju thashe se e kam takuar vetem nje here tek KEKU ne Prizren me duket ishte shef finance per nje pagese rryme me banesen qe kam qendruar dhe asnjehere tjeter. Bile dhe aty ka ardhe vete e me ka takuar
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:17

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  A e keni pare ne fronte ndonje here Avdiun?
  [/ltr]


  [ltr]
  Apo ,a ju ka tregue diš Bashki Hoxha per Avdiun?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:22

  Maliq Doci

  [ltr]
  I takon njesise ku ka vepruar dhe shokeve te tij per histori
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:23

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  E ka rrethin e gjane dhe as nje deshmitar nuk ka guximin me ja thene,sepse ka aftesi me likvidue šdo atdhetar qe ja qete te zezat e tyre.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:25

  Maliq Doci

  [ltr]
  OOOOOOOOOO a nuk me kupton se une nuk merrem me ate dhe askend per ato qe nuk di dhe nuk e di perse po me drejtohesh
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:26

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Avdiu mbas luftes e ka udhehequr banden kriminele te kesaj qeveries ne sharren e tij qe ja kane fale shiku.Dhe e ka perpilue listen se cilin atdhetar me likvidue dhe kujt me ja rrembye pronat private.Keto mbledhjet sekrete i mbante ne sharren e tij mbrapa stacionit te ish police serbe ne Lubizhden e Prizrenit.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:27

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  O burr a po flasim shtruat,a ishte lufta per ti šlirue trojet e ne fund me ja bashkangjite shqiperise,apo mi riroberue prape shqiptaret?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:28

  Maliq Doci

  [ltr]
  Ju lutem ku banoni Juve sot
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:28

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Dikush duhet me dhene pergjgegjesi per tradheti?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:33

  Maliq Doci

  [ltr]
  O z. Haxhe meqe nuk me dhate pergjigje une sot banoj ne Tirane. afer 10 vjet kam kotribuar per Kosoven. Nuk i perkas asnje partie . Jam me bindje te djathta. Pas lufte nuk jam marre me askend vec me deshmoret, invalitet dhe veteranet e luftes. Jam vetem nje veteran i UCK- se. U kuptuam
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:35

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Po bash kjo po me intersone mua dhe ju parashtrova pyetje se šfare qellimi kishte lufta ?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:36

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po eshte pyetje retorike ju lutem
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:36

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  A e dini kush e vrau Ahmet Krasniqin midis Tiranos?Kush e vrau Ismet Jasharin,komandant Kumanoven?Behadin Allaqin,Adem Jasharin e te tjere qe jane vrare ne shqiperi.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:38

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po me vjen keq qe me pyet se me nje pjese kam patur kontakte
  [/ltr]


  [ltr]
  kur te duash hajde ne Tirane dhe takohemi
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:38

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Me cilte per shembull?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:38

  Maliq Doci

  [ltr]
  Klm. Ju pershendes
  [/ltr]


  [ltr]
  Po nuk ju pergjigjem virtualisht per ato pyetje qe beni ju lutem.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:40

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  A e keni njohur Shaban Brahen ?E Bislim Zyrapin?
  [/ltr]


  [ltr]
  Keni pasur ndonje here kontakte?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:41

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po po me te dy
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:41

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Cili nga keta ka ba krime ?
  [/ltr]


  [ltr]
  Mesiguri dini diška me na tregue?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:42

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po ju jap pergjigjen e fundit.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:42

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Fole o burr e mos ja keni frigen askujt.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:46

  Maliq Doci

  [ltr]
  1. Ku e merr ate te drejte dhe kush jeni Ju dhe ku me njihni mua qe merr guximin dhe me bei pyetje te tilla
  2. Nipin e Shaban Brahes Trim Brahen e kam patur ne lufte ne Koshare dhe eshte plagosur ne lufte me serbet.
  3. Bislim Zyrapin e kam patur shok dhe epror. E ke ne Prizren.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:47

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  A ja njifni familjen e ketyre?E dini sa gra i ka leshue?Sa femi jetima e grua te ve ka lane Bislimi?Shaban Brahes i kendohet se e ka helmue Aziz Zhilivoden!!!!
  [/ltr]


  [ltr]
  Ku ishte diten e dyte mbas vrasjes se Ahmet Krasniqit ?
  [/ltr]


  [ltr]
  šfare sllogani leshoi ne media kinse per atentat ndaj tije?
  [/ltr]


  [ltr]
  Ju dini shume,por nuk doni me na tregue?
  [/ltr]


  [ltr]
  šdo mshefje e tradhetise denohet e dini mire sepse jeni epror.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:52

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po me hbit
  [/ltr]


  [ltr]
  Po me habit
  [/ltr]


  [ltr]
  Je adresuar gabim
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:53

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  edhe heshtja e ka dmth e saj.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:54

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po ku ma njeh mua aktivitetin
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:54

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Jo aspakes nuk kam gabue ne adrese,sepse ju i njifni personat ne fjale dhe keni pasur kontakte.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:55

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po po edhe me Ahmet Krasniqin. Tahir zemen etje etj dhe i ke te botuar ne shtypin kosovar
  [/ltr]


  [ltr]
  Ju kush jeni
  [/ltr]


  [ltr]
  Nese jemi takuar ma kujtoni
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:58

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Ky qe po flasi me ju i nderuari Maliq Doši.Vete trupi im i Haxhi Kušit.Fale shoqerise sime me Avdi Ibrahimin mesova shume metoda kundrazbulim.Jo nuk jemi takue,por nuk ka gje te keqe qe nuk jemi takue,ja sot na ra puna te bashkbisedojm per nje qeshtje ndoshta jo dhe aq te randesishme,por per ta zbulue te verteten po.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 13:59

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po a u sqarove niqesisht
  [/ltr]


  [ltr]
  miqesisht
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:00

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Gjere diku po,por permes rreshtave u kam kuptue ne realitet.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:01

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po nuk kam frike une nga e verteta dhe nga askush por them ato qe di
  [/ltr]


  [ltr]
  Po juve perse nuk me prezantoheni
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:02

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Kerkush te verteten nuk e tregone ashtu krejte reale,per arsye te ndryshme.Ju kuptoj per te gjitha.E vertete djege si zjarri.
  [/ltr]


  [ltr]
  ška kerkoni nga une i nderuar ,per šfare prezntimi ?Ma thua truq.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:04

  Maliq Doci

  [ltr]
  Nga je a i kait je. ku banon dhe c pune beni aktualisht
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:04

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  nese u intereson historia ime ua tregoje
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:05

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po po sinqerisht nuk ju njoh
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:08

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Une jam ai studente qe me 11 mars te vitit 1981 ne menzen e studentave ne prishtine i nisa ato demostrata ,por pa organizimin e kerkujt,pos spontanishte i nisa si shkak i qimes qe me qelloi ne gjellen time.Por perfituan tjeret qe shkruajten romane e fito lek e une mbeta ku jam.Jam nga Suhareke,emigrova ne gjermani me 16 janar 1999 pastaj ne france.Tani jam ne pension invalidor duke vuajtur nga infrakti qe e kisha fitue nga helmimi i shokut time ne oden e Avdi Ibrahimit.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:10

  Maliq Doci

  [ltr]
  Flm. Me vjen keq qe ju ka ndodhur ashtu dhe uroj qe te beheni sa me mire
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:11

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Fale imunitetit qe kisha i perballova dy helmimet qe mi kishte bere Avdi Ibrahimi njeriu i OZNES.Ky qen ne vitin 1984 gjere ne vitin 1987 ishte i punsuar ne mbrojtjen popullore te jugosllavise ne suhareke.Dhe si ja besoi serbia kete vend te punes ,ku vete Avdiu deklarone se ne vitin 1981 sa ishte ne sherbimin ushtarak e paskan denue si iredentist.Qudi.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:12

  Maliq Doci

  [ltr]
  flm. qe me orientuat
  [/ltr]


  [ltr]
  Me fal se do iki diku
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:12

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Une i kam dhene buke Avdiut ma shume se ai,por edhe pse e hutova vete dhe permes disa shokeve,nuk kisha mujt me helmue ne shtepine time,kurse ai dy here te me helmon,nuk po di ška tju theme.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:12

  Maliq Doci

  [ltr]
  klm. Tung..Flasim prape
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:13

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Tung,ju deshiroje suksese,zoti ju shperblefte aq sa keni kontribue per popullin shqiptar....
  [/ltr]


  [ltr]
  Me lejen e juaj kerkoj ;A bene kete interviste me hudhe ne botim?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:17

  Maliq Doci

  [ltr]
  Jo jo ketu nuk kemi biseduar miqesisht
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:24

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Po a harruat qe me thate se a ishte kjo intervist miqesore?
  [/ltr]


  [ltr]
  me falni por e kam postue ne gazeta.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:29

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po hiq mos ta nije se ju ka respektu se je i Kosoves .. Por burrit i ben vaki dhe pabesia. Ne kete rast e juaja.. Botoje dhe kete. Don zoti i ke botu origjinal.. Perndryshe.... Botoj dhe keo te fundit
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:31

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  As gje nuk ja hiqi e kqyrni edhe ju i nderuar,sja fusi karin kerkujna as shpiunave nuk ua kam frigue kurr.Per me rreh qi nanen ua kam e ma vra nuk me la Fatmir Lima shoku yt
  [/ltr]


  [ltr]
  Ne gjepin e Bislim Zyrapit kane shkrue gazetat e ndryshme se ja kane gjete listen se kane me lividue ,kjo ka qen haptas pushka i hifte ne btyhe.
  [/ltr]


  [ltr]
  bythe
  [/ltr]


  [ltr]
  https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1535014_811465155601258_8628517405021097116_n.jpg?oh=7b6881bc4474ed70ac8ae84e8326bc05&oe=562B62D1
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:34

  Maliq Doci

  [ltr]
  E prishe fare
  [/ltr]


  [ltr]
  Qenke edhe banal o burre
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:36

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Pse a po te dhimbesn kriminelat e tradhetaret nese i shaj me fjale banale?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:36

  Maliq Doci

  [ltr]
  Po ata jane njerezit Tuaj mor. Une jam bashkuar me ta per ideal kombetar e jo per ato qe thoni Ju
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:38

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Une etregova perjetimin,tim sepse Fatmir Lima me thoshte nuk te marr ne lufte se je shoqerue me shpiunin Avdi Ibrahimin e ne fund Avdiun me marr,si e quani kete mesele?
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:38

  Maliq Doci

  [ltr]
  Nuk me dhimset askush more. Po fol pak ma me edukate dhe me vjen keq se po ju deklaroj se 5300 kosovare i kam stervitur e kam luftuar me nje pjese te tyre dhe asnje nuk ka komunikuar ne kete forme
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:38

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  5300 luftetar me pas luftue kundra serbeve ,serbet kishin ike ne karpate nga erdhen.
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:39

  Maliq Doci

  [ltr]
  Dhe ku i kam njohur une siq thoni Ju
  [/ltr]


  [ltr]
  qenke vertete semure
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:40

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  Sa femra shqiptare u dhunuan,cili ushtar u doli ne ndihme,mos na shitni kopalla se mjafte e shkatrruat atdheun e popullin
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:40

  Maliq Doci

  [ltr]
  Ju uroj sherim te shpejte dhe klm
  [/ltr]

 • 29/06/2015 14:41

  Kuši Kuši Haxhi

  [ltr]
  cili ushtar i ššk es i shkoi ne ndihme Adem Jasharit,nje emer e mbiemer ma trego pa ngrere balte nuk e leje.
  [/ltr]


  [ltr]
  ušk es
  [/ltr]


  [ltr]
  Mos na shit,ni prralla se nuk jemi femi
  [/ltr]


  [ltr]
  Me keso prralla shume shpejte nderkombetaret do na ndeshkojne,shyqyr qe nuk šenkeni ju te smur dhe nuk keni nevoj per sherimm.
  [/ltr]


  [ltr]
  Ju enveristet kur ziheni ne katror,ju thoni se jeni te smur atdhetareve.
  [/ltr]


  [ltr]
  Vetem ju jeni te shendosh dhe duhet me ua miratue šdo urdher qe na jepni e šfare urdherash u pane qe te tri lufterat e juaja ,ne Kosove,iliride ,e ne luginen e preshes zoti ju mallkofte se edhe kosoven e ndate ne copa copa e zoi femit e juaj ua coptofte siq e coptuat shqiptarine.
  [/ltr]


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Dialog me Maliq Docin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: