AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fatos Nimani e Kujtim Kurti shen pa lidhje

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fatos Nimani e Kujtim Kurti shen pa lidhje   Mer 21 Déc - 17:42


Fatos Nimani Qfare muslimani Ti Kur Han mut


Beqir S. Sutaj Ky rraset mish e ti mendo ne beduinet arabKujtim Kurti Ja ngule keq valla....hahahahaha Razz

Fatos Nimani Derri Han mutin e ju e hani derrin bujrum ushqim keni sa doni ne kanalizim tem ju dha pa pare veq pastroma kanalizimin .

Kujtim Kurti Fatos...derri ta qift nonen nboth...hahahahahahaha Razz

Fatos Nimani Hajt kurvo Hajt ni bes te zotit e ki se pa ta shkerdhy ska me lan ...

Kujtim Kurti Shume po shef endrra npidh bre....hahahahahahaha RazzKujtim Kurti Fatos Nimani
Jo bre qfare muti....po e ha pidhin e nones tonde qe e kom fut ne sandviq....hahahahahahaha Razz


Fatos Nimani U ta pshurri mamin o kurtoviq veq mos ardhsh kurre ne prishtine pA te pshurre ska me lan besom Oj kurve


Kujtim Kurti Fatos Nimani
Kallxo bre apo ki hiq zheg....hahahahahahahahaha Razz Razz


Fatos Nimani Ke me pas ethe Kur te takoj kysmet .


Beqir S. Sutaj Sa te pa eddukate jane njerzit , Hyne ne faqe te huja e i shane njerzit , Po njeri ne faqe te vete shkruen cka te done e hane cka te done , Askush zot shpije smundet kujt me ju ba.


Beqir S. Sutaj Kujtim Kurti Une rakine e mengjzit jam tue e pi , Dro kam me shkue ne xhenem


Kuçi Kuçi Haxhi


Kujtim Kurti Beqir S. Sutaj
Te boht mire rakia...tu boft krejt gjake dhe muskuj....hahahahaha Razz


Beqir S. Sutaj Prej merzie po e pi se dikush puna e FB do me i lane grate vejusha

Kujtim Kurti Hahahahahahahahahaha...qija bre nonen shpiunave Razz


Kujtim Kurti Fatos Nimani
Apo ma pushit karin me sabah....hahahahahaha Razz


Fatos Nimani Po more une ko me ta pushit mamin ncice hiq mos ki gajle .


Kujtim Kurti Fatos Nimani
Robt ti qifsha bre magjup i Erdoganit...hahahahahaha Razz


Fatos Nimani Ani kurvo ani veq sharro..


Kujtim Kurti Fatos Nimani
Kallxo aje bir kurve apo bir bothe....hahahahahahaha Razz


Fatos Nimani Kujtim Kurti a guxon me ardhe ne kosove pashe zotin ...


Kujtim Kurti Fatos Nimani
Shume paske qef hallki me ta qi nonen...sepse e pasks nonen prostitutk ne shtepi publike...prandaj nuk po don mem largu nga FB...sepse po te pelqen qysh po ta qim nonen live....
#hahahahahahahahahahah RazzFatos Nimani Te vetmen arsye qe te mbaj ne shoqeri ne fc eshte me ta dite lokacionin pasha allahun por tani edhe Nese me fshin nga fc do jeshe ne shenjestren time pasha krijuesin Allah do te gjej nje dite ke per tme lutur me ta marre shpirtin por ka met lan xhytyrym perjet ....
Anton Progni Hahah tu baft shnet se valla ashte zor me i rezistue haahah


Kujtim Kurti Amin...hajde bujrum se paska boll mish derri ne Berlin....hahaha Razz

Kuçi Kuçi Haxhi Ne Kuran shkruhet,ai qe e shane dike,mos ja shihni per te madhe,ai qe ta meshon ne njeren faqe ketheja edhe tjetren,sepse vete ka me kerkue falje,Zoti i ndeshkone provokatoret nje dite


Rexhep Selmani O Kujtim Kurti Ka Zon Met Hyp Shneta 😊👍h


Kujtim Kurti Po valla...si thi jom bo...hahahaha Very Happy

Rexhep Selmani Ahahah Po Shifet Knaqu Be

Kujtim Kurti Falimineres...hahahaha Very Happy


Kujtim Kurti Fatos Nimani
Lokacioni jem eshte te pidhi i nones tende...nese nuk beson kerkoje nonen ne google maps qaty me ki....hahahahahaha Razz


Kujtim Kurti Fol more shqip se nuk kuptoj arabisht....hahahahahaha Razz


Kujtim Kurti Fatos Nimani
Hajt bre shko barnatore blej crem nivea se po i djeg pak pidhi nonen tonde...se mbas kaftjallit kom me ja dhon turren 6 se valla koka pidh i fort....
#hahahahahahahahahahaha Razz Razzh


Ekrem Gervalla Rras haram rras t'met en fyt.


Kujtim Kurti Ekrem Gervalla
Qfare harami more...me pare e kom ble...valla ma knaqi shpirtin mishi i derrit....hahahahahaha Razz


Remzi Xh Jakupi Kujtim i kan lan njerzit ment edhe perzihen se qka han 😂😂


Kujtim Kurti Remzi Xh Jakupi
Oh bre ja qifsha robt krejt islamistave se na flliqen kombin shqiptare me zakone turko-arabe...pis milet...MOTHER FUCKER


Kujtim Kurti Avni Sylaj
Ky islamisti taliban i biri i kurves Fatos Nimani...vete ja nisi i pari ketu ne status timin me ofendu...dhe kur e kapi zori i madhe e paloj bothen si qeni i coft...tash mbasi nuk po ka koqe me vazhdu debatin...ka fillu me kercnime fizike...sikur kurvat e Beogradit...bre robt ja qifsha
Avni Sylaj Qitja masken qenit mos te leh hahahaha

Kujtim Kurti Bac u kry...informatat shkuan ne polici...tash merren ata me kete taliban islamist...se keta muta po i kerkojme qe po ikin sikur kurvat...Mbas 12 orve ja ndin zonin...hehehe Winks


Burbuqe Gashi Derri eshte kafshe intelegjente qe i parandjene fatkeqesite.
Sigurisht tuj hanger qesi po te dalin prognozat e sakta haha


Kujtim Kurti Burbuqe Gashi
Valla...bravo se ja qellove...sepse qdo njeri i mençur e ka nga nje derr ne shtepi sepse ju sjell fat ne fatkeqesi...prandaj gjermanet nuk thojn per badihava kur shpeton ndaj ndonje fatkeqesie....du hast schwein gehabt ( ti ki pasur shume fat )....hehehehehe Razz


Vigjilent Leka Shpëtim tbofte mire


Kujtim Kurti Vigjilent Leka
Hajde bujrum...nese ta mban botha midis Berlinit....hahahaha Razz


Vigjilent Leka A me kamion a me ker me ardh?

Kujtim Kurti Me kamion hajde se se kur kthehesh merr ma shume me veti per krejt maqedonin...hahahahaha Razz


Shpëtim Arifi #Haaaaraam Leka i past bo mir Kujtës Wink Very Happy


Kujtim Kurti Ah te lumt goja...ti valla koke patriot...hahahahaha Razz


Ymer Qemali Qfar Muslimani! Musliman nuk ban me prek me dorë e jo me hanger.
Kshtu qe nuk je Musliman jo


Kujtim Kurti Ymer Qemali
Valla...krejt budall jeni bo...ai fotografi me tha mbaje kete sandviq me mish derri ne savjet deri sa ta boj fotografin...dhe une ja plotsova deshiren......Voir plus


Albin Kurti Sulejmani Nuk Ben te hash mish deri


Ymer Qemali Edhe nese nuk asht e shpreh me Goj asht njesoj sikur ta kishe hanger


Kujtim Kurti Ymer Qemali
Jo Jo...pranoje se u ngule mire...ti dhe krejt keta qe kan komentu ketu...se ju bona krejtve budall me nje fotografi intelegjente......Voir plusKujtim Kurti Burbuqe Gashi
Ja alla....ja pafshit hajrin krejt...shume mire ju kom bo budall me nje foto intelegjente....shume bre po i hani foret e lodhta....hahahahahaha Razz


Kujtim Kurti Ymer Qemali
Kallxo bre...apo kini hiq zheg...hahahahahahahahaha Razz

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1199674960126835&set=a.211311455629862.48009.100002530275693&type=3&theater
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fatos Nimani e Kujtim Kurti shen pa lidhje
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: