AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Peka Gashi uron mesen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Peka Gashi uron mesen   Mer 21 Déc - 19:20

1 · 10 août 2015, 21:41Peka Gashi Princeshe Fiona, çdo dite e me e bukur po behet. Gjyshi me i riu, e me i miri ne bote.
10 août 2015, 21:45Remzi Sejfullahu pershendetje baba gjysh urime mbesen urrit me prinder dhe gjysher
1 · 10 août 2015, 22:01Fatmir Shala Babagjyshi po te ka hije.
10 août 2015, 22:27Luan Imeri urime ishalla reitet me prinder por perty nje qerdhe per meirujt femiet
11 août 2015, 13:57Xaja Gashi faliminderit ju pershendes te gjithve
12 août 2015, 17:36Hamza Elshani Pershendetje Gash sa bukur gjysh e mbesë
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Peka Gashi uron mesen   Mer 21 Déc - 19:30

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1291410590910043&set=ecnf.100001233431901&type=3&theater


Memi Princi Askush nuk e njollos UCK -ne , ajo ishte pjese e lavdis dhe krenaris e ketij populli te shumvuajtur , prandaj mos beni propagande . UCKja mbetet ne zemrat e cdo shqiptari.
J’aime · Répondre · 1 · 6 novembre, 09:22Gjelal PonikuJ’aime · Répondre · 9 · 6 novembre, 09:35Fatma Berisha UÇK-fyryrë ndritur.Na sollët lirinë e shumëpritur.
J’aime · Répondre · 2 · 6 novembre, 13:23Kuçi Kuçi Haxhi Ti paska qorrue shejtani syt dhe trurin oj Fatma.Po çfar mute lirie e sheh ti?Ky qe e ka shkrue kete fjale Mos prek ketu se ta dridhi trurin,ta hakte mutin,le te shkone ne veri te mitrovices e ta rronojn murin e leshit,qe vete kjo uçk e ka prue ketu me nda kosoven.Tri lufta i zhvilloi kjo uçk e mutit me trijat ja ka dhi jeten shqiptareve dhe i rorberuan tri trojet.Ti paska pi sorra ment e mazamakeq.Ose jeni pro serb.Se vetem serbeve u ka konvenue kjo uçk.Une mos ndegjofsha as mos pafsha tek armiqet tan keso lufte me te tradhetue dhe me thene mos me prek ne keto germa,po bravo u qofte qe nuk qohet populli e me ua dhene çka e kekrkonit.Zoti ua marrofte ftyren.Keni me hanger ,ose shkoni rrenone murin dhe mos me ua dhene ato hektar as malit te zi e as makedoneve ,as mos lejoni me ju rreh si qent serbet midis kosoves .Ne graqanice po ju rrehin si qent e ju ketu nefb po na shitni patriotizem tallava.
J’aime · Répondre · À l’instantVotre réponse...
Isa Vllasaliu Lavdi texhithve
J’aime · Répondre · 1 · 6 novembre, 15:27Sahadete Fehmi Pllana Vet pe njollosin njeri tjetri thojn qka ta ban vetja staban kerkush
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 6 novembre, 23:45Sefedin Ibrahimi Shum KEQ njullosja si duhet Ü CK I DlUIHET VETEM SERIOZITETI EDHE FALENDERIMI TË GJALLVE DESHMORVE LAVDI
J’aime · Répondre · 1 · 7 novembre, 05:12 · 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Peka Gashi uron mesen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: