AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!   Dim 1 Jan - 2:25


 • Conversation démarrée 8 septembre 2015

 • 08/09/2015 00:47

  Arjeta Hazizi


  [ltr]
  prsh un jam ai qe publikova tradhetarin dhe jyve mundeni te me shkruani mua direkt jo te pyesni shoket e mi un me 2 dhafe jam shqiptar nga shqipria nji ish komondant xheneral ne zonen koshre me batalion shqiponjat e zeza ose ndryshe batalioni delta tung e di kush jeni[/ltr]
 • 9 décembre

 • 9 décembreVous avez accepté la demande de Arjeta.

 • 10 décembre

 • 10/12/2016 15:38

  Kuçi Kuçi Haxhi


  [ltr]
  Po o burr,pse nuk dilni hapur me emer e mbiem ,por here ,kosharja e trimave,pastaj Shkoder Kumanove dreqi sun u bije ne fije a je qenje njerezore apo jashte toksor.,Tani Arjeta Hazizi.Kush e shtini Hamdi Ndrecen me fole ne ferizaj me shenazi mehmetin.?Pse Mirsadi e Begu folen ne telefon me Shenasi Mehmetin dhe qeshnin.A ishin ne pajtim me qeverin e Gruevskut me thye stacionin policor ne gushniceEdhe ju qe e keni pas dhene nje deklarate kinse Hamdi Ndrecaj ju ka shpiunue tek policia MK, ku je zen ti a ne mk apo ne ferizaj?Hamdiut jeni mundue me metodat e enver mutit me ja leshue me likvidue.Simoni dhe Mona te kane bere te fala ai simoni prej anglise.Nuk ke nevoj te me thuash me njeh,me njeh se jam ky qe jam,jo si ti me kater njofka.Por per mua nuk me pengoni,mos e shit shpirtin per lek.Jane momentet e fundit me egzistue apo jo te gjithe shqiptaret.Mos luni me nje popull se na kan marr ere tana shtetet per njerez jo te mire.Prej Simonit kam pas oferta qysh moti kam mujt para juve te pasurohem.Por ja kam thye turit.Kam bere pyetje per juve, me kan thene çka me kane thene ,por tek e fundit ne fund secili ka me pa si ka mi perfundue ne familjen e vete.Asgje nuk i jete per ne ate boten tjeter te gjitha po ketheheshin ne kete jete.Grupin e kumanoves e dijm krejte kush ka gisht,kush i ka shti ne kurth.Pse Nusretin e morret ne qaf,i cili u detyrue me be vetvrasje.Kush i dergon ndihma femive te tij[/ltr]

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!   Mer 25 Jan - 18:45
Shkoder Kumanov, en train de boire coffee, avec Bekim Beqiri et 2 autres personnes, à Nostress.
26 décembre 2016, 18:10 · Uroševac, Kosovo, Kosovo · 

Në një caffe me miq e dashamirë...por edhe LaLa me neve....Nga e pruni zoti LaLën...hahaha

r

Commentaires


Bekim Nuhiu Ku ka.muhabet shkon edhe caffja...Smile
Bota është e vogel kur dojn me.u.pa shokët mes vehte...
J’aime · Répondre · 3 · 26 décembre 2016, 18:24 · ModifiéFejzulla F Selimi Ju pas bo mirë...
J’aime · Répondre · 1 · 26 décembre 2016, 18:24Afrim Afrimi Siriniqi Juv baft mir
J’aime · Répondre · 1 · 26 décembre 2016, 18:30Dan Dervishi Ju baft mir o shok
J’aime · Répondre · 1 · 26 décembre 2016, 18:42Hasan Qazimi Ju boft mir edyve nanen jav cifsha ka ana djatht
J’aime · Répondre · 3 · 26 décembre 2016, 18:50Bekim Nuhiu a répondu · 6 réponsesBekim Nuhiu Daja Hasan Qazimi,edi qe se ki pernime....Smile
J’aime · Répondre · 4 · 26 décembre 2016, 20:43Dan Dervishi Une veq shyqes ja hangsha nanen
J’aime · Répondre · 3 · 26 décembre 2016, 20:47Fadil Emerllahu Hahahahahahaaaa Shyqen sante në darsum me dajen Hasan pitem kafe ne ferizaj e rrujtem e banem djal 15 vjeq edhe e qum në darsum.kalovshin mir
J’aime · Répondre · 1 · 26 décembre 2016, 21:
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!   Mer 25 Jan - 18:46

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!   Mer 25 Jan - 18:49


Xhem Lamallari Baruti

S’abonner · 19 décembre 2016 · 

 N'Kumanovën e Ismet Jasharit[size=0]✌ – avec Zekirja ShainiHasan QazimiSuhejb QazimiAjhan EmrullaiSevdo Bellanoca FejzuliFamilja E Asip EmrullaiShkoder KumanovAqif HaliliNiza Emrullahi et Refik Iseni à Te Daja.[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: