AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dialog Esko Buqi me Haxhi Kuçin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dialog Esko Buqi me Haxhi Kuçin   Sam 28 Jan - 17:44

Kuçi Kuçi Haxhi
22 h · 


Daut Haradinaj deklaron se FSK nuk ka nevoje me ndryshue emrin, nese armatoset,pos te jesi keshtu!!!!Pra me kete dmth,se FSK ka per detyre mu marr me rastet urgjente, kur vershone uji,zjarri,kur aeroplanet e serbise shkatrrojne popullaten.Gjarperit ne fund te rruges i shifen kembet.Se çka ka me gjete shqiptarhanen e shifni ne vijim nga komandantet qe vrajten civil shqiptar e jo serbet.

“ FSK të furnizohet urgjentisht me armë “
Shëndrrimi i FSK-së në ushtri në një ardhme të afërt nuk po mbështet fuqimisht nga spektri politik. Kështu ka komentuar edhe komisioni për Punë të Bre...
BOTAPRESS.INFO
9Xhelal Selmani Toplana, Hamdi Elezi et 7 autres personnes
Commentaires


Esko Buqi kosoves veq per kari se tjetersen jomo o kuqi kuqiii
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 14 h
52/86
Voir les réponses précédentes

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi kryqin e ke ne zemer se ja ke zbatue urdherat e maqedonit,ka me te vra kryqi yt mbaje mend,se ato tradheti qe ja ke ba shqiptareve gjumin gjum ske me mujt me ba ke me vdek prej hijes tende more qeni i serbise.
J’aime · Répondre · 14 minEsko Buqi otaqifsha mutin enanes po mut ishe posto fatanzija ti ahhaajjjja
J’aime · Répondre · 14 min


Esko Buqi shkata kisha qij grujen kuku takisha aj seti smunesh mo
J’aime · Répondre · 13 min

Esko Buqi offffgfgg
J’aime · Répondre · 13 min

Esko Buqi ani qiken
J’aime · Répondre · 13 min

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi ajo eshte pune private ndermjet meje dhe Donald Donald J. Trump.Si keni dite ju me hanger edhe une ne pleqni me Donald Trumpfin,e keni me hanger shume shpejti,.
J’aime · Répondre · 13 min

Esko Buqi qiken veq ngoj takisha qij offffff ti makishe lipij lupij ti shtin qikes tane npidh grus ngoj
J’aime · Répondre · 12 min

Esko Buqi offfffgggggg
J’aime · Répondre · 12 min

Esko Buqi kine hanger karin e hashim thaqit
J’aime · Répondre · 12 min

Esko Buqi edhe isa mustafa kamete dhij ngoj
J’aime · Répondre · 11 min

Esko Buqi veseli te pshurr ngoj
J’aime · Répondre · 11 min

Esko Buqi une teqij prej masit
J’aime · Répondre · 11 min

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi Ta dhefsha luften tende ta dhefsha pushken tende ore tradhetar,ore qeni i gligorovit,ore shkavell,ai qe ka luftue per popullin shqiptar nuk ka kesi fjalori,ke me qi nanen tende dhe familjen tende ke me humbe mbaje mend.
J’aime · Répondre · 11 min

Esko Buqi kinamete lan shtat zan del nsj melez
J’aime · Répondre · 11 min

Esko Buqi makeq se meta rras ngoj karin qiken npidh metawij grujen nboth kukuu
J’aime · Répondre · 10 min

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi Une as Thaqit e as Ali Ahmetit e ti ke ma ja lipi leshin e ali ahmetit dhe glogorovit.
J’aime · Répondre · 10 min
Esko Buqi hahajajajjaJ
J’aime · Répondre · 10 min

Esko Buqi poti kane kali breeeee
J’aime · Répondre · 10 min

Esko Buqi shum po bajshe ran
J’aime · Répondre · 10 min

Esko Buqi uhaaaaaaa
J’aime · Répondre · 9 min

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi Ta shkerdhefsha luften tende ore tradhetar qe e roberuat iliriden,masakruat shqiptar,plaqkitet bashk me maqedonet popullin tend e zoti nanen ta qifte ishalla.
J’aime · Répondre · 9 min

Esko Buqi shoija jote puf esht quka sillet ncev gruja shefic djali peder
J’aime · Répondre · 9 min

Esko Buqi mahanksh karin
J’aime · Répondre · 9 min

Esko Buqi adon kar
J’aime · Répondre · 9 min

Esko Buqi qapodon
J’aime · Répondre · 8 min

Esko Buqi veq kar gojes tkisha rrej
J’aime · Répondre · 8 min

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi o Ta dhefsha luften tende çlirimkare me mute o qeni i serbise.
J’aime · Répondre · 8 min

Esko Buqi oplak opeder paske merak meushy me ksi llafe
J’aime · Répondre · 8 min

Esko Buqi opeder
J’aime · Répondre · 8 min

Esko Buqi olesh
J’aime · Répondre · 8 min

Esko Buqi oskurr mutiii
J’aime · Répondre · 8 min

Esko Buqi o vorrqim o motet dekmi
J’aime · Répondre · 7 min

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi e shofim se kush ka qen me lesh.
J’aime · Répondre · 7 min

Esko Buqi ajde merrma ngoj
J’aime · Répondre · 7 min

Esko Buqi eshe karin tem sen
J’aime · Répondre · 7 min

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi Ka me ta shti ne goj me barut,hala ske pa shqiptar te vertete me sy,ke me pa e kane me tu ba syt si te bullices.
J’aime · Répondre · 6 min

Esko Buqi poski moreti gjak s3n skij ti
J’aime · Répondre · 6 minEsko Buqi tiski kurgjaaa
J’aime · Répondre · 6 minEsko Buqi timukan imeqem
J’aime · Répondre · 6 minEsko Buqi nukeshan vetin o imjer
J’aime · Répondre · 6 minEsko Buqi ajete dite qashkrun
J’aime · Répondre · 6 minKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi e shofim a kam ne dore vetem ditet i ke ne numrim.
J’aime · Répondre · 6 minEsko Buqi hooooo hoooo hooooo
J’aime · Répondre · 5 minEsko Buqi ik ore to skone askushiii
J’aime · Répondre · 5 minEsko Buqi uvrejte
J’aime · Répondre · 5 minEsko Buqi kurr far morali skee
J’aime · Répondre · 5 minKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi mire e ke se une po e shaj veten,ah qen qe koke.A i ke mshue kokes tende me guri ndonje here,po po po i ke meshue çdo dite e hala se ke marr vesh dhimbjen.
J’aime · Répondre · 4 minKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi me ta perkrah tradhetin ,kam moral,keshtu dmth,i quditshem qenke .
J’aime · Répondre · 2 minEsko Buqi ti mukon imeqem nket mosh siq po shifesh edhe po vrehesh fb ste takon ty hiq se normal duhesht te kesh gru thmij te rritur si domaqin ti nket koh uduht mukan ne gjum emuqu heret mi prij familjes me prit musafir potije i varfur ne zemer ski karakter ste rrespekton kush as familja as djali as quka as gruja e kemet tan naten ti zbardh syt sidreq napr fb kush hyni kush dul tiba llajka femrave qesu sene tisje askushi
J’aime · Répondre · 2 minEsko Buqi ti svlen per asgjee
J’aime · Répondre · 1 minEsko Buqi bjeri vetes mas kfjelluu
J’aime · Répondre · 1 minKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi nuk po them se jam dikushi,por mos ua hane mendja ma qe keni me mujt me tradhetue shqiptarine ne iliride.Vishni teshat e Gligorovit bashk me Ali Ahmetin e mos i njullosni teshat e çlirimtareve.A je ka merr vesh tani,se as shqip e as serbishte nuk keni haber me fole.Ma le rahat popullin shqiptar.
J’aime · Répondre · À l’instant
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog Esko Buqi me Haxhi Kuçin   Sam 28 Jan - 17:49Esko Buqi burrash potatham mosma shaj luften kosmashaj uniformen mosma shaj njersen e atedhehut o rob zoti
J’aime · Répondre · 20 minEsko Buqi diten qeka perfujdu lufta edyt permu une sdij mo perta qauboo
J’aime · Répondre · 19 minEsko Buqi ti vertet je psikopat jo pazgan
J’aime · Répondre · 19 minEsko Buqi shaj qadush
J’aime · Répondre · 18 minEsko Buqi uniformen mo vllavijem mooo
J’aime · Répondre · 18 minEsko Buqi perizate zotit thuj qadush uniformen mo mo mo
J’aime · Répondre · 18 minKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi a je normal,mutin nuk e adhuroj,çka po done me thane qe e shaj uniformen ?Kush te ka mesue qe ai qe e shane uniformen e mutit me kercnue?Keto fore i kam kalue moti.Uniformen e uçk es mundet me vesh edhe shkau,hajni,tradhetari dhe tani une duhet me durue sipas teje.Gabim e ke ti mundesh me thene malluar qofshin ata qe na banen me mut uniformen,se tek e fundit per çlirim mundesh me luftue edhe pa uniforme se shkijet i njohim te gjithe,secili qe i ka fqinje i njeh.Neqoftese ti ke luftue me zemer,mos i merr edhe tradhetaret o dost si uçk,se ketu e kam fjalen.Ti nuk je ka me kupton fare,se permes uniformes se uçk es ty dhe tane popullit ja kane kajte nanen edhe mua po besa.
J’aime · Répondre · 15 minEsko Buqi o shoki jem ate them drejten diqkaty mu penxioni meka dal une nuk emarr sjaqij atnan qeveris te hajnave amakan shlu hajnat penxioni une sjqij atnan memor qaqmakan mush mendjen se parja e hajnave smeduhet seska hajr burrash porathem punoj ne gurbet sme intereson politika asqedu menij nese iduhena atedheut une prap ekapi pushken eti moseshaj uniformen e luften njerzve poti shaje klasen politike mo shoq se gabimje jam perla meqeshit idijoti tkqiii por uniform edhe mundin per kosov e mkd mosma shaj burr se ekij gabim
J’aime · Répondre · 9 minEsko Buqi edhe kryetarin ekomunes ekimi te pamvarur
J’aime · Répondre · 7 minEsko Buqi nuk mirremi.me hashima mthave thash o shoq snjof politik unedij mosherby vendit kuresht nevoja aq sdij mashum
J’aime · Répondre · 6 minEsko Buqi edhe diqka pote them
J’aime · Répondre · 6 minEsko Buqi okrejt shskmi bre mundin dhe uniformen mo shoq valla bila je gabim zotnij
J’aime · Répondre · 5 minEsko Buqi memar dita jeme tvras pasha pengamejrin ton ti qysh dush merrmi kta fjal tung naten emir caoooo
J’aime · Répondre · 4 minKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi Prap ti nuk don te me kupton,ti nese ke luftue me zemer nuk jam kundra teje dhe tjereve.Por ka pas shume tradhetar te kyqur ne uçk,e dini edhe ju kete por nese doni me mshef eshte e drejta e jote.Vetem se edhe ti e din mire se tane atdhetaret i vrajti uçk eja,nese e kam gabim ma kundershto ama jo me ofendime e sharje.E po na banen tradhetine na vrajten mbas shpines.Pa ja thane popullit te gjitha ma populli nuk te beson as ty as mua e as Zotit.Ne çdo lufte çlirimtare,ushtareve u tregohet qellimi dhe posti mbas fitores.Xhezair Shaqiri,kush e plagosi mbas luftes?Po kane dal ashiqare te uçk es.Kush e vrau Harun Aliun?Hoxhes kush ja bani kulaqin ne ndeshje a do edhe emra te tjere,a une i di krejt kush kanin e kane vra.E di edhe kush e ka çmilitarizue uçk en ne MK.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Dialog Esko Buqi me Haxhi Kuçin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: