AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush e vrau Komandant Telin dhe Arbenin ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush e vrau Komandant Telin dhe Arbenin ?   Mar 31 Jan - 4:39

Kuçi Kuçi Haxhi
24 min · 


Kush e vrau Komandant "Telin"??
Xhezair Shaqiri,as ju e as Ilirian Halimi,nuk keni fare gishte ne vrasjen e ketij atdhetarit.Ata qe u shpifen juve dyve e dijne ma se miri se kush e ka vrare.Xhezair Shaqiri,ju duhet me njofte qenin kush eshte po ta rikujtoj rastin kur Arber Xhaferi dhe Menduh Thaqi ua dergoi njerezit qe uçk te largohet diku ne kosove.Kur ju kane premtue miliona dhe vende te punes.Ai komandant qe ka marr leke shume qai qen e ka vra Komandant Telin dhe Arbenin.

CommenterPartager

2Shpend Saiti et Esko Buqi
Commentaires

Esko Buqi hagji komandant hogja esht pa asnje njoll te zez por emujten njerzit ekqinje besoje
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 7 min

Kuçi Kuçi Haxhi Tradhetaret e kane rrethue o dosti im,bilem atdhetareve ua kane shti grindjen duke i shti jo ti se ke vra komandant Telin por e ka vrare Ilirian Halimi.Kurse Ilirian Halimi,keta duke i thene jo ti se ke vrare por e ka vra Xhezair Shaqiri.Perqa e dundo,kush tradhetaret e kombit.Mazamakeq per ata qe kane luftue per kete popull.
J’aime · Répondre · 2 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush e vrau Komandant Telin dhe Arbenin ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: