AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ja kush e vrau komandant"Telin".

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ja kush e vrau komandant"Telin".   Mar 31 Jan - 19:26


Kuçi Kuçi Haxhi
15 h · 
[size]
Kush e vrau Komandant "Telin"??
Xhezair Shaqiri,as ju e as Ilirian Halimi,nuk keni fare gishte ne vrasjen e ketij atdhetarit.Ata qe u shpifen juve dyve e dijne ma se miri se kush e ka vrare.Xhezair Shaqiri,ju duhet me njofte qenin kush eshte po ta rikujtoj rastin kur Arber Xhaferi dhe Menduh Thaqi ua dergoi njerezit qe uçk te largohet diku ne kosove.Kur ju kane premtue miliona dhe vende te punes.Ai komandant qe ka marr leke shume qai qen e ka vra Komandant Telin dhe Arbenin.

[/size]

7Ilmi Gashi, Sabrit Gashi et 5 autres personnes
Commentaires


Esko Buqi hagji komandant hogja esht pa asnje njoll te zez por emujten njerzit ekqinje besoje
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 14 hKuçi Kuçi Haxhi Tradhetaret e kane rrethue o dosti im,bilem atdhetareve ua kane shti grindjen duke i shti jo ti se ke vra komandant Telin por e ka vrare Ilirian Halimi.Kurse Ilirian Halimi,keta duke i thene jo ti se ke vrare por e ka vra Xhezair Shaqiri.Perqa e dundo,kush tradhetaret e kombit.Mazamakeq per ata qe kane luftue per kete popull.
J’aime · Répondre · 1 · 14 hEsko Buqi pergjezen unehyy nese esht nevoja aj esht ipastur silotii po dallaveregjijve esht problem mejuhy nemes po bsnrm jyhynen tjskumqij nanen nkasapnic kamiqu
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 14 hKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi ,Xhezair Shaqiri ma nana shqiptare nuk ka me lind.Por as Ilirian Halimi nuk eshte i keq,sepse eshte nipi i Ahmet Krasniqit,apo i Aziz Zhilivoda_as.Ku e pate helmue Shaban Braha.
J’aime · Répondre · 14


Ismet Krasniqi Haxhi kur iken nga Kalaja e Tetoves , I kisha ne shtepi 6 ushtar , 4 nga Librazhdi 2 nga Tetova , njeni ishte I nervozuar dhe shpesh me thoshte : O bac , kush na tradhetoj , se nga Kalaja nuk ka pas forc qe na largon !
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 14 hKuçi Kuçi Haxhi Ismet Krasniqi,e kane dite por kane qen te hutuar nga trubullimi i ujit.Ata qe i kane dhene urdhera qata i kane tradhetue e jo une me tye.Kane vye mi vra pamarr parasysh se a e kane pas vella.Tradhetia hape plage te keqia,pos shihet shume mire,vetem tradhetaret nuk e pranojne nje te vertete.I njoh une mire sllavet se sa trima jane.Shkijet bahen trima kur ju prjne dhjete shpiuna shqiptar,e ne te gaqem vrajne e dhunojne femra shqiptare.
J’aime · Répondre · 2 · 14 h · Modifi


Xhezair Shaqiri Kuçi Haxhi kush ka mar lek ne tradhti te luftes dhe kush ka vrar shoket e uck Allahu e maroft at dhe familjet e tyre ne ket bot dhe tjetren
Tradhetaret qe tradhetuan Telin me shok pothuaj se gjith i njohin dhe pergjdo dit rijn me ta por fb ne kohen ton...Voir plus
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 10 hKuçi Kuçi Haxhi Xhezair Shaqiri,ju jeni njeri i ZOTIT qe ndiqni rrugen e drejte,dhe eshte mekate mos me cek emrin e dilingjise,sepse kur fshifet e keqja keq i bene pasardhesave te tu dhe tjereve..Ata qe kane marr lek e tradhetue popullin shqiptar,i ke kembekryq me Gruevskin dhe kush nuk po guxon me ua prish terezine.
J’aime · Répondre · 


Esko Buqi aj pederi i struges qesot eshtne varreza dhe maliq ndrecaj e disate tjer e likfidun telin legjendar
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 10 hKuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi,zoti i vrafte keta tradhetar ishalla,por duhet shoket me ja nxjerr hakun e Komandant Telit dhe Arbenit.
J’aime · Répondre · 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ja kush e vrau komandant"Telin".   Jeu 9 Aoû - 13:43

Xhezair Shaqiri,ju a e keni dite vendndodhjen e Telit?A e ke njoft mire emrush suman nga elez hani???? ilirjani ka qen me te shok i ngushte!Ali Ahmeti i ka shti bashk me.... per me likvidue Telin.Teli eshte ekzekutu nga shtabi i abaz xhukes.Ne vrasjen e Telit ka dor edhe SHP, ne krye Fatos Klosi.Si erdhi puna qe Aliu te vjen ne shtab si perfaqesues i tre% dhe me marr ne dore timonin e juve ne fund ua futen krrabzen.A e ndjeni veten ndoni pakes fajtor?Sa miliona i morri Maliq Ndrecaj nga Menduh Thaqi,e Arber Xhaferi ?Bashk themelues i Uck ne ilirid jane HHHH, izahir samiu,rrahim beqri rrahim .samiu .komandant llapi .bekim mehmeti enver idrizi daut rexhepi alia ka ardh si investitor me fonde te fondit vendlindja threrret .Isa Lika,Hazbi lika kan qen ne shtab pergjegjes.Si erdhi puna me ua dergue ate nipin e Hazidedes qe ju me tere shtabin e uçk es te disklutoheni diku ne paidh te sames ne kosove?Hoxhe,pse e niset luften,njejt si ne kosove e ne lugine?Pse pa e çlirue kosoven e niset luften ne Lugine pastaj pas ramjes kush ju nxiti me nis luften ne atdheun e juaj ne maqedoni(iliride)?Nuk kan vra ase ni shpiun,kan vra njerez mes vete atedhetar e tjer shkaku i milionave te zhdukun nga te dyja fondet or i nderuar.Rashit Bardhin( rusin),e njeh?Kush ka gisht ne vrasjen e Avni Zharkut Hoxho?Shpendin kush e vrau?Nje vrases profesionist po mbeshtillet neper dimija????Sa lek u pagu me vra Tahir Sinanin?Telin po e akuzoshin ate kohe,per shum vrasje te 97..ne tirane :::!Xhezo,kush ju tradhetoj qe kalajen me dorezue?Vlado Buckovskit i pasket kerkue qe tju jep informata kush e ka vra Telin?Pasi ju paska premtue i paska ra pishmanit,a hiq nuk mujte me marr ndonje informate se kush kishte gishte?Esko Buqi aj pederi i struges qesot eshtne varreza dhe maliq ndrecaj ,suma e disate tjer e likfidun telin legjendar..!!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ja kush e vrau komandant"Telin".
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: