AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sabi Gashi dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sabi Gashi dialog   Dim 5 Fév - 18:38

Sabi Gashi ndosha..?? sa iperket Amerik .sod eshte nje probl i madh.. se ne shiptar presi perkrahej nga ta.. por ajo nuk dote ndodh..pse??
Rusi eshte forc. dhe njehr ja duke puna ne ate menyre deri tja demtoj gjith aleta qe ika..
kur vje puna ne Ballka atyeshte ndryesh ..se Brukssei .. eka marr persiper.. dhe SERBIA eshte e fort. ne ballkan.. jo disa gjer qe dote merr koh.. neve dotena kush ton kogj fort..puna jon dote shkon edhe pak..Bil Sa te eshte Obam ska sen .nga ky.. ky poj tute Rusit..
23 min · Modifié · J’aime
Sabi Gashi Haxhi: sa iperket komad: leshit mir se vjen ..une dote pras..por Amerika smun ju maj ndrru mend ne voto.. kete e votut kete e keni ..deri te mush mend dh tja apni voten te drejti .
mej hek bollevegji -hajduka -kriminela- nga pushteti . kjo situa nuk dotj nerron....eee sa iperke asaj te formoijm ne shtet ne amerik ajo nuk eshte veq deshira jot por e shumic te populli ton.
Sabi Gashi LIRIA nuk ka mrri ende ne Maqedoni eshte ne rrug duke aredh:
34 min · J’aime
abi Gashi ndosha..?? sa iperket Amerik .sod eshte nje probl i madh.. se ne shiptar presi perkrahej nga ta.. por ajo nuk dote ndodh..pse??
Rusi eshte forc. dhe njehr ja duke puna ne ate menyre deri tja demtoj gjith aleta qe ika..
kur vje puna ne Ballka atyeshte ndryesh ..se Brukssei .. eka marr persiper.. dhe SERBIA eshte e fort. ne ballkan.. jo disa gjer qe dote merr koh.. neve dotena kush ton kogj fort..puna jon dote shkon edhe pak..Bil Sa te eshte Obam ska sen .nga ky.. ky poj tute Rusit..
23 min · Modifié · J’aime
Sabi Gashi jooj nuk eshte qashtu..se amerik nuk rrezikoh ..po irrezikohen Aleat .Mas pari Gjermani ..e pastaj me rend Evropa.
18 min · J’aime
Sabi Gashi ty te lume goja.dhe ishalla asht qashtu.. por ishalla kurr nuk vjen te luft se kujna nuk iduhet dhe kerekush nuk eshte fitus ne luft.
15 min · J’aime
Sabi Gashi une nuk pe dish qe ma paska coptu ne.. une edij se uka kunder marvesh te versit.
ne duhte te bashkohem vet .se vet jem coptu.
12 min · J’aime
Sabi Gashi gjdo lufte eshte biznis. sod. njerzi lloogarrit me ton mish.. si gjaja .kures Armati shite me dollar.. une per perfunedo kete bised me nje komet .dhe ti analizojn mir qak tthaq .dhe me ja pergjigjen..
deri ne 2035 shqiptar dote ja dominat ne ballka.....Voir plus
7 min · Je n’aime plus · 1
mik edhe pse nuk pot njof. per me nagan e me pij shyqyr e ka qy zoti. e per pergjje mashum ti di ma shume se une ti fol e une dote ndegjoj ..apoa dote lexoij.. DioGuradi nuk eshte shok veq i im por igjith shqiptar.. sa me takon mu te tako edhe ty.. por sa indihmoj me DIOGURADI ajo eshte ??????????????????
11 min · J’aime · 1
Sabi Gashi keshtu pra :une po tajap linku dhe e shef me kom ka pune joe per maqedoni dhe per shqipta.. dhe e ka num aty e ti thirr. bisedo me to ...http://www.aacl.us/archives/balkanspeaceawards.htm
Archives
www.aacl.us
The Balkans Peace Award is given annually to non-Albanian policy makers and professionals who have made a significant contribution to resolving the Albanian dimension of the Balkan conflict and to bringing lasting peace and stability to Southeast Europe.
3 min · Modifié · J’aime
Sabi Gashi jo nuk flet shiqpo fle italish..
1 min · J’aime
Sabi Gashi ai di ma shut se ti dhe une.. Arbresh qe 500 vjet, ne itali dhe ende e lfasi shqip.. por ty po dote met pas than se fle ndodha nje gjyhe tjere kish pas deshir..
12 min · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sabi Gashi dialog   Dim 5 Fév - 18:50

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sabi Gashi dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: