AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Naim Kadriu dialog

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Naim Kadriu dialog   Jeu 9 Fév - 23:21


Naim Kadriu
11/01/2016 23:19

Naim Kadriu
Naim
Ti more Haxhi Kuci ka kohe qe i lexoj komentet tua dhe sipas shkrimeve tuaja nuk ke lane shqiptare pa e kritikue ky eshte problemi te ti sepse sipas mendimit tend gjith shqiptarija nuk eshte ne rregull per ty.Si duket ti atje ne Paris lexon shum literature spijunazi dhe je frymzuar shum me to,Aq shum propagandon ne dem te vet vetes sa qe do ta kishte zili edhe spijuni i njohur botror Kim Filbi apo Iljaz Bazna alias Dielli,prandaj edhe shpesh spurdhe ne vehte.Per ty te shqiptaret cdo gje eshte e zeze dhe cdo kush te duket anmik.Deri dje gjith i kishe miq sot gjith i shendrrove anmiq.pervec qe te ka ngel si mike Turqija,E more Haxhi Kuci te ti shof ende shqiptaret e viteve 70 e 80 ne france e Belgjike kur shumica dishoninne njeri tjetrin mos jane spijuna te UDB edhe pse kishte mjaft por gjth nukishte e mundun te jen.Une kam qendruar ne Paris viteve 79-80 kisha atje njerzit e mi dhe mu dha rasti te shoh e ndegjoj shum gjera qe sot ti i flet permes FB andaj cuditem me ty ti gjitha qe i lexon dhe dikush te tregonjan gjitha te verteta,meri mor burr me rezerve keto tregime spijunazi se sje askund e mos i fyejnkeryit pa argumente e pergaditu me at Aliasin ta prisni me lule Turqine kur te vie ne Balkan,por une po ju them se ate dit qe te vie Turqija te ne e kemi edhe Rusijen ketu sepse turku ne cfardo menyre te vie vjen me probleme.Une Jam qe t vie Turqija te ne por vetem per si partner i barabart mes shteteve shqiptare e jo si sundus e administrus se edhe kjo toke e shkret ka zot e jo si mendonai shoku yt gjzsme analfabet me gjak turkofili ti akuzoje njerzit shqipfolsa.Kujdes shok Haxhi se e ke fjalorin pak si te rend dhe mos mendo se vetem tirrinme njerz Nga perendimi e vetem ty te tregojne cka do ti gjeje shqiptaret e ca ka pas me i gjete,ka mjaft shqiptare qe punojne per shum sherbime te huaja bile qe edhe jane te shum fisht,nuk munde askush ti bej terbije si mendon dikush kan ikur ato kohra
13/01/2016 19:23

Naim Kadriu
Naim
04/02/2016 21:06

Naim Kadriu
Naim
E Haxhi kuci ti mue nuk me ke percjelle dhe ate kur du e shkruaj hapun edhe pse jetoj ne Serbi,por un sa e di anmikun munde ta te kerkoj vdekjen e serbise por nuk me duket aq patriotike sepse anmiku nuk shahet mor burre por dihet si veprohet me te.Nuk i kam qef reklamat lavdin aq.

Naim Kadriu o zotri,une nuk e kam qellimin qe turqia te na aneksoi,por te jete aleati yne e ne i saj,sa per me qen ne roberi nuk na nevoitet,por turqia nuk ka nevoj me na anesksue se tek e fundit jemi te perzir me gjak turkut spse 550 vjete na kemi qen bashk me turkun,e ndere kohe edhe me serbine kurr nuk kemi qen rahat.

23/08/2016 12:02

Zana Dragusha
Zana
Ne shtepin publike ne prishtine te quajtur “ HOTEL PARK’ UDBja permes Milorad Nikoliq (BATA) pronar i hotelit u ka ofruar shërbime seksi falas per spiunet e SERBISE QETNIKE (Dora e zez) qetniket e fliqur si Xhavit haliti, Hashim thaqi, Rustem Mustafa- remi, Fadil Syleviqi, Nuredin ibishi, Kadri veseli, Sylejmans selimi, Rexhep selimi , Ibrahim kelmendi, Qerim kelmendi , Enver sekiraqa, bujar bukoshi, isa mustafa, uke rugova , Adnoan merovci, Nexhat Daci, Gani Gecit dhe vllaznive te tij, Ramush Tahiri etj...
Milorad Nikoliq – Bata ne graqanice ..tash ka lokal ne graqanice me emrin” Etno kuca” https://www.facebook.com/pages/Etno-Kuca-Gracanica/647723888591231 ndersa e ka shit pronen ku e ka pas “Hotel Park” ne prishtine..perball parkut te prishtines.. nji hotel ku asht zhvilluar prostuticioni..seksi me para ne vitet 1985- 1999..ky ved ka qen publik...domethene UDBja e ka lejue punen e këtij hoteli si shtepi publike..ofrim shërbimi seksi me para .........dhe ketu UDBja i ka sherby spiunat e vet me seks pa para....ne mes tyre edhe te lartcekurve .........ky qetniku serb Slavko Nikiq inspektor i larte i Sigurimit shtetëror serb dhe pjestar i rrjetit te piunazht DORES Se ZEZ qetnike me banes duke banuar përball nderteses se tashme te policise ather ishte e policise serbe kati i dyte....ball per ball me banesen bashkepuntorit te spiunazhit serb Nuredin Ibishi ..i cili me urdhet et UDBse i bashklangjitet UQK se per ta minuar nga brenda UQK dhe per ta shpetuar spiunin e madh serbo qetnik Enver sekiraqen ( i cilki i pat furnizuar ushtrin dhe policine serbe jo vetem me informo ata por edhe me Femra shqiptare ..te cilat me pastaj shumica jane vrar ne menyre me mizore nga policia e ushtria serbe disa prej tyre ne podrumin e fakultetit ekonomik e juridik ne prishtine) te cilin e kishte zene rob UQKja ne llap...ne minuten 38: 30 ky qetnik tregon se UDBja (Dora e zez) e ka urdhëruar Milorad Nikoliq – Bata qe ne hotelin Park te jep shërbime seksi falas per bashkepuntoret e sherbimt qetnik serb Hashim Thaqi, Rustem mustafa e Fadil Suleviq...pra ketyre spinave te serbise hashim thaqi , rusem mustafa, fadil suleviq UDBja ju ka siguruan edhe shërbime seksi per shërbimin qe i kan bere UDBse (doren e zez) keta spiuna....
https://www.youtube.com/watch?v=Ava7BRvnYcY

Ja edhe ketu ne kete video qetniku inspektor i larte i policise qetnike serbe Slavko nikic ( tash kryetar i veteranve dhe vullnetrave serb ) https://www.facebook.com/nikic.slavkocaki?fref=ts shpjegon se si shtëpia publike “Hotel park” haptazi per 10 vuite ka ofruar seks per para me femra te reja nga serbia , rusia nmali i zi...dhe falas u ka dhene shërbime ja qka thote nga minuta 45:00 “ E kam përmend te jap pergjegjsi Milorad Nikoliq –bata njeriu i cili ne vitet e 1990ta , domethene 10 vite e ka mbajt te shpia e vet e ka krijuar kazamatin (Hotel Park) ne te cilin kane qen te ngujuara vajzat nga rusia , serbia dhe mali i zi te religjionit orthodoks jo rralle edhe te mitura e kam përmend te jep pergjegjsi se ka bere krim kur keto vajza i ka shti nder jorgan Rustem Mustafes , Fadil Suleviqit, Nuredin Ibishit dhe banditve te tjere te cilet na e dogjen shtetin...nga ai (Milorad Nikoliq –bata) kam marr kercenim sepse ne vitin 2000 ai e ka derguar tek une Pajk Komnenin nga mali i zi vrases me pagese qe te me likuidoje por nuk kane pasur sukses , Milorad nikolic bato po me kercenon , nuk e mohon se e ka bere ate pune , dhe shikoni si nji person i papergjegjshem renon imazhin e shtetit te tij dhe shërbimi inteligjent e cila e mbron kete shtet ..ai thote se kjo pune ( domethene ofrimi i shërbimeve te seksit per hashim thaqin , Rustem mustafen dhe syleviqin) ishte ‘projekt shtetror’, e une i them se po rren dhe ai per kete don te me vras dhe thote se ne përgatitjen e vrasjes sime e mbeshte BIA (UDBja) sepse ia kan dhene kinse edhe dosjen time qe ta sheh..dhe aty ka pare çudira...
https://www.youtube.com/watch?v=OSIUDd9feME
Etno Kuca Gracanica
Entreprise locale
Vu par Zana Dragusha à 23 août 2016 12:02
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Naim Kadriu dialog
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: